Vilniaus vaiko teisių pareigūnė nesutinka atsakyti, kodėl pažeidinėjamos Deimantės Kedytės teisės

Pirmadienį, spalio 27-ąją, Tiesos judėjimą pasiekė Vilniaus miesto Vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovės Linos Juškevičienės laiškas, kuriuo griežtai atmetamas piliečių raginimas paaiškinti, kodėl yra pažeidinėjamos Deimantės Kedytės teisės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
81 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kamara

na vaikų teisių gynėjos, bet vaikų žudikės.

Nepriekošius

Visos institucijos, išskyrus Vaiko teisių apsaugos, atsirašinėjo pagal principą Mes-ne-prie-ko, tik Juškevičienė to negali parašyti. Vadinasi, PRIE-TO.

pedofilų teisės svarbesnės

demokratija – pedofilai svarbesni – jie nusipelnė gyventi geriau

nuuu

Prakeiksmas uz Deimantes asaras/Drasiauskelias/.

Kritikas Pikčiurna

Atsisakymas vykdyti pareigas taip pat gali būti nusikaltimu, jei nenurodomos pateisinančios tokį neveikimą priežastys.
Prokurore Dariau Valį, laikas kelti bylą. Tai galioja ir Tamstai ir visiems kitiems.

SKAITYTOJA

Gerb.R.Bingeliene,Jus geriau žinote ką rašėte pirmame ir ką antrame paklausime rašėte guminių pirštinių savininkėms. Bet, jei valdžiažmogė sako , kad jau antrą kartą klausiate to paties ir net cituoja įstatymą, leidžiantį nenagrinėti jūsų pakartotino klausimo , tai pradėkite klausinėti nuo pradžių ir kasdien užduodami po naują klausimą ,klauskite to ,ko dar,gal būt, neklausėte.,pav kas vaikteisėms uždėjo gumines pirštines ir pridėkite nuotrauką . Klauskite,kas vaikui statė ultimatumą”dabar arba po minutės” ir pridėkite garso juostą. Klauskite,kur buvo vaikteisės, kai klykiantis vaikas buvo nešamas ir pridėkite nuotrauką. Klauskite, kodėl vaikteisės nesėdo į autobusiuką, o leido prie vaiko trintis plikiui ir pridėkite jo paties vaizdo juostą.Ir t.t. Klauskite kas įsakė vaikteisėms nesirūpinti mergaite? Klauskite ir tegu atsakinėja…. Klauskite ir rinkite medžiagą …..Vieną niekšą likimas… Skaityti daugiau »

internauts

LIUDNA NAUJIENA.
SIANDIEN MIRE RASYTOJAS ROMUALDAS GRANAUSKAS.

abortų darytojoms tai įprasta

komjaunuolėms/komunistėms abortas ar vaikų žudymas/kankinimas – tai įprasta, kasdienė procedūra.

Kokiu pagrindu

nesutinka?Kodėl nenagrinėja?Šį atsakymą reikia persiųsti seimo nariams.Tarptautinėms organizacijoms.

Reikia vėl kreiptis.

Kai bus kreiptasi kokį tūkstantį kartų,tada bus puiki medžiaga tarptautinėms organizacijoms.Ir užsienio spaudai bus tada jau įdomu.”Belskite ir bus atidaryta”.Laikas eina ir daug kas keičiasi.

akvile

eina po velniu visi biurokratai, ypac vaiku teisiu… kodel mes jiems atlyginimus mokam, Lietuvos pilieciai? ..- Visa valdzia dirba pedofilu gaujai…eina sikt tokia Lietuva su savo „nepriklausomybe”…

Vaikų prievartos

organizacija yra įtakojama politikų.Jie visi sėdi jau ant Baudžiamųjų straipsnių.Laiko klausimas.

Reikia  apie

visa tai informuoti Ukrainą.Kad ji savo vaikų teise kurtų humanišku pagrindu.Ir parodytų tokį modelį žmogiškumą prarandančiai ES.

akvile

..eik sikt su savo tukstanciu kartu ir tarptautinemis organizacijomis. Jiems irgi rupi, kad pedofilai ramiai gyventu..! Ar Jus taip negalvojate?

Vilma

Pabandykime kreiptis i pona Jean Zermatten, Jungtiniu tautu prezidenta vaiku teisiu klausimais, jis yra vaiku advokatas, ju bustines Zenevoje ir Ciuriche. Ka manote?

Vilmai

kreipkitės į gerb. Vladimirą Putiną, jis padės, atsiųs žaliuosius žmogeliukus vaduoti Lietuvos vaikus iš pedofilų valdžios gniaužtų. Juk viskas dėl to ir organizuojama, ir užkurta. Visam pasauliui jau ir taip pačių lietuvių pastangomis skelbiama, kad lietuviai – pedofilų tauta, savo noru atidavusi valdžią pedofilams.

putino gazpromo pedofilai

jeigu dar burbėsites prieš pedofilus – tikrai bus putinui povadas (pretekstas) ginti savus gazpromo pedofilus – ir atsiųs žalius žmogeliukus sunaikinti fašistus nacionalistus violetinius kedofilus.
VOT !!

Brinkazis

Piliečių laiškus VTAS neteisingai įvardijo tik kaip paklausimus dėl informacijos, o tada tą informaciją neteisingai įvardijo kaip informaciją apie privatų asmens gyvenimą ir tuo pagrindu atsisakė teikti. Iš tikro, Viešojo administravimo įstatymo prasme, šie laiškai, kaip ir buvo nurodyta, yra pranešimai:
16. Pranešimas – asmens rašytinis kreipimasis į viešojo administravimo subjektą, kuriame nurodoma, kad yra pažeistos kito asmens teisės ar teisėti interesai, ir prašoma juos apginti.
https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=TAR.73988CDF57C1
Savo atsakymus VTAS grindžia teisės aktais, kurių taikymo sritis yra visai kita. Tad sprendimu atsisakyti nagrinėti pranešimą apie pažeistas vaiko teises siekiama kitų, negu įstatymų nustatyta, tikslų.
Pažeistas nepiktnaudžiavimo valdžia principas. Šis principas reiškia, kad viešojo administravimo subjektams draudžiama (…) priimti administracinius sprendimus siekiant kitų, negu įstatymų nustatyta, tikslų.

ruta

Dauguma subjektu tik tada supranta kas yra skausmas , netektis , neviltis , kai patys patenka i analogiska situacija .Tai tenka , kad ir nekrikscioniska , palinketi visiem biurokratams , pristaikeliams valdzioje , kuriems svarbu tik ju gerove , patirti ta pati ka patyre Garliavos mergaite ir jos artimeji …Atlikti savo pareiga , kaip normalaus piliecio prisidejimas prie vieso gyvenimo , dabar Lietuvoje , matomai ,darosi pavojinga .Daug patogiau buti biurokratu ir virsininko laizytoju – saugu , nereikia paciam galvoti , dar ir karjera juda i virsu ..

Adresuokite savo laiškus Putinui

prašykite kad atsiųstų žaliuosius žmogeliukus vaduoti Lietuvos vaikų iš pedofilų, kurie yra užėmę visą valdžią, visą teisėsaugą. Visiems kitiems pasaulyje jau rašėte, jau pranešėte, kad lietuviai be jokio valstybės perversmo visą valdžią atidavė pedofilams. Bet niekas į tai nereagavo. Dabar prašykite PUTINO, jIS TIKRAI SUREAGUOS.

Beta>Adresuokite savo laiškus Putinui

Tačiau, po tokių ir šimtų panašių valdiškų instancijų akibrokštų, per daug nenustebkite ponai, jei dalis piliečių pasitiktų Putiną su gėlėmis.

Rusai Betai

Dalis nepakanka. Sieksime kad dauguma pasitiktų su gėlėmis kai ateisime. Atnešime jums Putino saulę, idealią rusiškai demokratinę santvarką, visuotinį gerbūvį be jokių oligarchų. Bus rojus, patikėkite.

Runkeliu debiltautei ir betai

Ruskiai negali savo putlerines saules net papuasams naujojoje gvinejoje ipirsti, net afrikos aborigenai is ruskiu juokiasi, bet runkeliams tai nieko kito nereikia, tik rusiskos smarves, vodkes ir laimingi jie, driskiai.

Beta >Rusai

Bėda ta, kad tu nuo Putino propagandistų nesiskiri niekuo! Viską darai taip pat, tik žymiai prasčiau.

Beta > Runkeliu

Net papuasų bendruomenėje teisingumo ir demokratijos daugiau nei Lietuvoje, nerunkeliu save laikantis tipe.

Neišprotėję lietuviai Rūtai

Gerai pažįstame Stankūnų šeimą. Tai ką jie be jokios kaltės iškentėjo yra klaiku, nepateisinama ir neatleistina. Visi jų ir jų anūkių kankintojai – šmeižikai, žudikai, įžeidinėtojai turi sėsti į kalėjimą.

pianistui

Perduok linkėjimus kompozitoriui Tolikui, Putinas judviem įteiks medalį už nuopelnus KGB.

Betai

kada lankeisi Port Moresby? Kiek metų ten gyvenai? Ar tik sostinėje tupėjai, ar lankeisi ir miesteliuose bei kaimuose?

->neišprotėjusiam a la "lietuviui"

Viešai žinoma, kad pirmieji į Klonio gatvę pradėjo važiuoti būtent Stankūnų kaimynai. Jau jie tai geriausiai suprato, kas čia per šeimynėlė.

Beta >pianistui

Privet didžimjam Advokatui. Paklausk jo, gal jis nuvežtų tavo linkėjimus Putinui tiesiai? Ko čia dar aplinkeliais eiti?

Floridietis

dėl savęs rūpinkitės, aš tai maydysiuosi tropiniame vandenyne, po to drybosiu po palmėm kai jūs, vėl atsigabenę išsvajotą Rusijos saulę, nugalėję savo pedofilų valdžią, bildėsit gyvuliniuose vagonuose į Sibiro kurortus.

Beta  to 17:11

Viską papasakosiu, bet tik po to kai tu parašysi apie savo gyvenimą mieste Petuški.

mėsos

O kur ir kada buvo pažeistos jos teisės? Kaip galima atsakyti į tai ko nebuvo?
Ji buvo išlaisvinta ir atiduota motinai su kuria dabar laimingai gyvena ir jos niekas nebetraumuoja.

ir vel biurokratinis atsirasinejimas

Vadinasi,si pareigune pati grubiai pazeidineja Vaiko teises,ir uz mergytes sveikata,gyvybe,kai pagal dabartine siaubinga bukle nebegalinti mokytis,privales aiskintis tarpt.organizacijoms.

????>mėsos

Bet ar nebuvo rašyta,po teismo sprendimo,kad mergaitė ir mama galimai negalės gyventi vienoje patalpoje pagal liudininkų apsaugos programos taisykles? Ar tai tiesa?Jei taip,kokia čia vaikui laimė?

Beta  to ????

Su tais „mėsos” ištroškusiais geriau neprasidėti. Kuo toliau nuo jų. 😉

tfu

į teimą mėšlą.

Kompozitorius Tolikas

Brangus Vladai, pianiste, paimk mane į floridą, nes kai ateis žalieji žmogeliukai, tau neteks atsakyti, kad per prastai vykdėm KGB – FSB užduotis, o man tai bus chana. Taip stengiausi, rašiau apie lenkus, apie prezidentę po Venckienės padu, vos neapsišviečiau, o rezultatai tai kokie?

lobovas

O kurioje vietoje tos teisės pažeistos? Vaikas su mama, kaip ir priklauso. Mama sprendžia, kam ją matyti, kam su ja bendrauti, ne nukvakę violetiniai ligoniai

valdžia nuo Dievo...

sako, kad visa valdžia nuo Dievo.
Mums panašiau, kad pedofilinė valdžia (anksčiau buvusi komunistinė) – tai nuo Kremliaus…
Bet Dievas visada teisus – baudžia lietuvius, pasiųsdamas kremliaus rankomis į valdžią pedofilus…

sad to floridietis

tu maudaisi pedofilu spermoje,ligoni tu neda…..as

KADA BUS UZDARYTAS SITAS SUDPORTALIS?

KIEK DAR SITIE TITUSKOS VEIKS PRIES VALSTYBE? JEI JIE NE PUTINO SAJUNGININKAI TAI AISKIAI PSICHISKAI NESVEIKI ZMONES IR JUOS REIKIA GYDYTI!

Beta lobovui

Vaikai nėra tėvų vergai, jei nežinojai! Pasiskaityk apie vaikų teises, užuot paistęs visiškas nesąmones.

Beta to KADA BUS UZDARYTAS SITAS SUDPORTALIS

Pasižiūrėk į veidrodį! Nes nieko daugiau ir nežinai, kaip uždaryti, uždrausti, įkalinti, sunaikinti.
KGB-istų mentalitetas jau jūsų genuose, pabaisos!

to sudportalas

Tikriausiai pats esi tituska,o gal but zombis,be smegenu,man taves labai gaila,mano nuomone

Cha cha cha

reiškia ir vaikų teisių pareigūnė yra pedofilė. Unikali tauta tie litovcai – visi pedofilai, išskyrus saują violetinių 🙂 Cha cha cha….

Tiesą pasakius,tai ne mums jos neatsako.

„Jie prastai girdėjo ausimis ir užmerkė akis”…Kad neatsiverstų ir aš jų nepagydyčiau”.(Mt 13,4).
„Todėl palaimintos jūsų akys,nes mato,ir jūsų ausys,nes girdi”.(Mt 13,4).
Labai drąsu ignoruoti Kūrėją…Juk mes visi tik įrankiai Dievo ar velnio rankose.”Rinkis,kam tarnausi”.Na,na…

Tegul visi, galimai remiantys

pedofilų negerus darbus, pasižiūri į nelaimingą Kondratjevą.Nors nenustebsiu,jei bus išaiškinta,kad kalti tie,kurie pastatė kelio ženklą ne taip,kaip norisi neaiškiems veikėjams.

Ar rusai Ukrainai

nepamėtės pedofilijos scenarijaus?Kad supjudyti?

Taigi

Tiesa juda, pamažu, bet juda. Štai ir Vneckienę leido suimti, ir žmogžudysčių bylos, pamažu, bet juda, mergaitės tvirkintojai bus patraukti atsakomybėn. Žinoma, norėtųsi, kad tiesa greičiau judėtų, greičiau žmogžudžiai ir mergaitės tvirkintojai būtų nuteisti.

81
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top