Vilniaus valdantieji paskubomis ir paslapčiomis tęsia viešojo transporto sistemos naikinimą

Žiemos švenčių proga Vilniaus valdžia paruošė dar vieną „dovaną“ miestiečiams. Ir taip nuo A.Zuoko „reformų“ stipriai nukentėjusios viešo transporto sistemos laukia dar vienas smūgis. Dalį viešo transporto maršrutų ketinama perduoti privatiems vežėjams. T.y. prasideda faktinis viešo transporto sistemos privatizavimas.

Akivaizdu, kad šis sprendimas bus pragaištingas viešo transporto sistemai, nes iki tol buvę bandymai sukurti privačius maršrutus buvo nesėkmingi, nes reguliariam keleivių vežimui nepakanka turėti vien 20–30 metų senumo autobusą ir vairuotoją sutinkanti dirbti po 12 valandų už pusantro tūkstančio atlygį. Saugiam ir tvarkingam susisiekimui užtikrinti būtina plati infrastruktūra.

Taip pat žinant, kad Vilniaus savivaldybė nuolatos vėluoja atsiskaityti su vežėjais sunku tikėtis, kad privatininkai, negavę kompensacijų, vežios lengvatininkus (pensininkus, moksleivius, neįgaliuosius) iš esmės nemokamai.

Jau įprasta, kad Vilniaus valdžia stengiasi sprendimus priimti „partizaniškai“ , dažnai keisdama iš anksto paskelbto posėdžio laiką. Todėl į protesto renginį susirinkę profesinių sąjungų atstovai ir visuomenininkai jau žinojo, kad A.Zuoko bendražygių ir jam talkinusių socialdemokratams, darbo partijai ir lenkų rinkimų akcijos ir rusų aljanso koalicijai „Valdemaro Tomaševskio blokui“ priklausančių Vilniaus miesto tarybos narių dėka sprendimas begėdiškai „prastumtas“.

Į piketą susirinko didžiausias leidžiamas tokiam renginiui dalyvių skaičius. Tarp protestuotojų buvo visų Vilniaus viešo transporto profesinių sąjungų atstovų, taip pat miesto ateičiai neabejingų visuomenininkų.

Pasak piketo dalyvių, nors šiandienos sprendimas ir kelia rimtą grėsmę prieinamo viešo transporto ateičiai mieste, tačiau tikėtina, kad įvykus rinkimams ir pasikeitus tarybos sudėčiai, pavyks panaikinti šį ir kai kuriuos ankščiau viešajam transportui ir visiems miestiečiams kenkiančius sprendimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kai bus rinkimai,

zmones mielieji, galvokite ka renkate. nelikite pasyvus stebetojai – a, ka cia as pakeisiu… Pakeisti galima daug ka, tik reikia vieningumo!!!

Anikė

Sėkmingai mokosi naikinti ir gadinti žmonėms gyvenimą iš Klaipėdos liberalų.
Per miestą gali pervažiuoti 2 autobusais(sukūrė privažiuojamus maršrutus),jiems
pinigėliai kapsi.Už šiukšles mokame nuo buto ploto ir dar už sodo atliekas +160.
Mieste aš „išmetu” 383 kilogramų atliekų (tokia pusgalvių statistika).Štai kokie turtingi klaipėdiečiai,gali pirkdami švaistytis,o po to ramiai išmesti.Kas ir už
kokius nuopelnus taip pagerbė savivaldybę?Ar tik ne Mero rinkimams „paskatino”,
nes labai liberalai rėmė Grybauskaitę Prezidento rinkimuose?Ne žmogus svarbus
Klaipėdoje,projektai,tarnystė…

hmm..

pensininkus nemokamai vežioja Lukašenka ir estai. O ką reiškia tas „iš esmės nemokamai” pas mus? Ar pusė kainos tai iš esmės nemokamai? Kas taip nusišneka?

panikė -  Aanikei

teisingai kalbat. Nuo buto ploto mokestį plėšt tai amoralu.
Kodėl užsienyje visi mūsų migrantai taip greit pripranta ir jaučiasi kaip namie, o grįžę turi ilgus metus sunkiai adaptuotis, priprast prie tvarkos, kuri skirta ne žmogui, bet kažkieno „ekonomikai”. Ekonomika iškelta į kulto lygmenį ir tarnauja ne žmonėms. Žmonės yra jos aukos. Tebegalioja taisyklė: PELNO PRICHVATIZACIJA IR NUOSTOLIŲ SOCIALIZACIJA.

Al.

Galima būtų kaltinti žmones, kad išrenka ne tuos į valdžią, bet kad tiesiog nėra NĖ VIENOS žmoniškos partijos. Konservatoriai Vilniui valdyti buvo paskyrę Paksą ir Navicką, Drąsietis Vasiliauskas stumia mafijinį įstatymą. Kas dar gali pakeisti ,,liberalųjį” Zuoką ir slavų aljansą ? Paprastieji komunistai, neprisidengę kitoniškomis etiketėmis?

dream a

Nesvarbu kaip balsuoja svarbu kaip balsus paskaičiuoja

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top