Vilniečiai kviečiami pasirašyti už N.Puteikį, Lietuvos Sąrašą ir A.Maldeikienę prekybos centruose

Vilniaus piliečiai kviečiami parašais paremti Lietuvos Sąrašo iškeltą kandidatą į Vilniaus merus Naglį Puteikį, Sąrašo komandą į Vilniaus miesto tarybą ir į Seimą kandidatuojančią ekonomistę Aušrą Maldeikienę. Parašai renkami kasdien nuo 11 iki 20 valandos „Maxima” prekybos centruose Žirmūnuose – Tuskulėnų g. 66 ir Žirmūnų g. 89a.

Visi, norintys talkinti renkant parašus, dėl savanorystės kviečiami kreiptis telefonu 8 679 86160 į Joaną Noreikaitę.

Iki sausio 20 dienos kandidatams į Vilniaus miesto Tarybą, kad galėtų dalyvauti rinkimuose, reikia surinkti 1700 parašų; kad dr. Aušra Maldeikienė galėtų dalyvauti Seimo nario rinkimuose, reikia surinkti 1000 parašų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilniečiai

Tai Jūsų šansas. Už Puteikį ir Lietuvos sąrašą!!!

tauta

Uz Puteiki taip , na , Maldeikiene , kad atsirado Lietuvos sarase , tai tiesiog vimdo . paskaitykite straipsni ” Nuo sisteminių sklido vos jaučiamas pedofilijos dvokas” Laisvam Laikrasty

Su sia ponia

Lietuvos Sarasas priestarauja pats sau.Nebuvo kitu ekonomistu ?Buvo.Ir jie yra viesai matomi.Sovete sau i koja…

gene

Maldeikiene ir Lietuvos sarasas gal zmones pamastys ar verta

terese

Kodel gerb.NAGLIS PUTEIKIS susibiciuliavo su maldeikiene? jus darote didele klaida.

terese

Gerb.NAGLIS PUTEIKIS Jus darote didele klaida! Vilnieciai nebalsuokite uz maldeikiene tai nieko jinai gero Lietuvai nelinki….

Puteikis turi labai susidraugauti su lenkais.

gal Katažina padėtų,nes ištekėjo už klaipėdiečio.

Šio portalo

komentatoriai turi būti tolerantiškesni.O gal čia priešai skaldo?Puiku,kad yra Maldeikienė.Ne piningai svarbiausia pensininkams,kuriuos naudoja kyšiams o paslaugos,-sveikatos apsauga,socialinės paslaugos.Apie tai kalbėkit.

Nejaugi

tikrai Lietuvos sąrašas turi tikslą save diskredituoti su šita arogantiška šūkalotoja Maldeikiene, kurios kalbose jokio racionalaus grūdo, o tik mėgavimasis savimi ir kitų niekinimas. Ką konstruktyvaus ji kada nors pasakė ar pasiūlė??? Aūūūūū. Lietuvos sąraše, aūūūūū, gerb. D.Kuoly.

Adoma

Už PUTEIKĮ be maldeikienės/

pensininkas

Ko prikibote prie Maldeikienės. Moteris protinga ir ekonomistė. Puteikis žino ką daro. Jei balsuosite už Puteikį ir jo sąrašą, galite Maldeikienės nereitinguoti. Ir nėra ko čia šūkauti, jei remiate Puteikį. Į kiekvieno norus nįmanoma atsižvelgti.

įdomu

kuo nusikalto Maldeikienė ir kodėl ji taip nepatinka,gal kas parašykit aiškius argumentus,mano nuomone ji yra stipri ekonomistė,ko labai trūksta Lietuvai,ar aš ko nesuprantu,jeigu nepatinka ,reikėtų pasakyt kodėl,o ne dėl to ,kad jinai garsiai kalba,nejuokinkit

Ramiai

Politiku buvo viesai pasakyta-negalima kompensuoti pensiju ir ivesti euro tuo paciu metu.Kadangi Maldeikiene buvo uz eura(kaip ir norejo balsuoti uz zemes pardavima uzsienieciams)vadinasi ji pritare pensiju negrazinimui.Kam kas svarbiau ir moraliau-patys nuspreskite.

tam, kuriam "įdomu"

„Tikslas, jungiantis tiek V. Gailių, P. Urbšį bei gerklingąją A. Maldeikienę – yra neapykanta dabartinei LR Prezidentei D. Grybauskaitei, o ne permainų troškimas Lietuvos gyvenime. Nenustebtume, jei Lietuvos Sąrašas surastų vietos ne tik Maldeikienei, bet ir pačiai L. Stankūnaitei, jei ši kada nors grįžtų pas dukrą, į Lietuvą, iš ūkanotosios Anglijos” ir
t.t. straipsnis Laisvame laikraštyje.

Veidrodis

Rėkauja puodai, kad katilai juodi…Ką miegojot tada, kada Maldeikienė padėjo rengti
N.Puteikiui programą, kada dalyvavo rinkimuose į prezidentus ir tada ji buvo komandoje, deja tik kai kurios poniutės nežiūrėjo laidų arba žiūrėdamos nepažino ponios Maldeikienės. Tai ką vėl rinksite Zuoką ir vaikščiosite nevalytais šaligatviais, kaip kad dabartinė situacija. Žinoma, važinėjate automobiliais taškydamos pėsčiuosius vaikus ir senius.Ir jums poniutės geriau patinka, tokie ar tokios, kurie per kadensiją Seime nežė žodžio neištaria tik migtukus maigo…Ir dar įdomu kokios jūsų gerklės, jei jau čia pradėjote rėkauti?..
O < tam kuriam įdomu, tai jau tikrai nusišnekėjai lyg būtum iš specligoninės pabėgęs...

to>tam, kuriam "įdomu"

Taip, kaip tamsta, gali rašyti arba konservas, arba prisiplakėlis liberastas. O kas liečia „laisvą laikraštį” paskaityk dar kartą kas yra rašoma. Aš cituoju „karšta komentarą”: – Stebi tai, kas vyksta mūsų Tėvynėje ir per daug dažnai turi konstatuoti – kai kurie mūsų visuomeninio gyvenimo procesai yra virtę farsu. Žiūri, kaip veikia mūsų politiniai lyderiai, prokurorai, saugumiečiai ir dalis žiniasklaidos, ir dažnai negali susilaikyti nepasakęs – bet juk tai farsas. O kaip kitaip vertinti Snoro bylas, prezidentės patarėjos Daivos Ulbinaitės „teismą“, galimų korupcinių procesų – kalbama apie šimtus milijonų litų – atsiprašant, tyrimą energetikoje ir t.t. Prie farso atvejų reiktų priskirti ir Vytauto Pociūno, Eglės Kusaitės bylų tyrimus. Farsu dvelkia ir nomenklatūros reakcija, o tiksliau nereagavimas į dar kartą paviešintas ir… Skaityti daugiau »

to Ramiai

Puteikis, kaip konservatorius (m1stymo, o ne partijai priklausymo), taip pat buvo už eurą ir Lietuvos finansinės nepriklausomybės sunaikinimą.

neapsigaukite pilieciai !

Maldeikiene palaike klano puse ir gyne Stankunaite,tad seime ir taip jau daug melagiu.Tautai reikia Tiesos pilieciu,o ne klano atstovu.Reikia tokiu,kurie gintu nuskurdintus pensininkus,o ne is ju tyciotusi.Neapsigaukite pilieciai !

hmm..

Myra Kovalski įdomiai rašo Laisvam laikraštį apie ponią Maldeikienę…

G.P.

Už Maldeikienę?

G.P.

Neseniai ji agitavo visus bėgti iš Lietuvos. O šiandien jau panoro į seimą? Tai gal tegul pati pirmiau bėga?

informacinė bomba

skaitykite:laisvaslaikrastis.lt/Valdas Anelauskas: „Europos Sąjungos viršūnėse ir NATO – raudonieji radikalai-teroristai, tapę „žaliaisiais“, iškrypėliai, buvę KGB agentai!..”
Klausimas-Kodėl A. Maldeikienė Kauno pedofilijos byloje taip aršiai griebėsi N. Venckienės, Kedžių puolimo? O dabar visu svoriu tėškesi į Lietuvos Sąrašo partiją, gimusią būtent iš Garliavos įvykių? Ar ji jaučiasi sava tarp laisvųjų menininkų, organizuojančių popierinių angelų ir kitas 17-osios akcijas Daukanto aikštėje? Ar laisvieji menininkai jaučiasi jaukiai turėdami užantyje kirbančią sisteminę, nieko blogo pedofilijos bylos numarinime neįžvelgusią A. Maldeikienę ir bet kokia proga nevengiančia pasityčioti iš violetinės minios?

Tikslas, jungiantis tiek V. Gailių, P. Urbšį bei gerklingąją A. Maldeikienę – yra neapykanta dabartinei LR Prezidentei D. Grybauskaitei, o ne permainų troškimas Lietuvos gyvenime.

Pažiūrėkite

Europos „žaliųjų“ vadas D.Konas-Benditas. Netikite?!.. YouTube video: „Maži Danielio Kono-Bendito malonumai“ („The little pleasures of Daniel Cohn-Bendit“): https://www.youtube.com/watch?v=BDmOfWx19-w. Juk dabar Prancūzijoje Europos „žaliųjų“ lyderis Danielis Konas-Benditas nuolat išrenkamas į Europos Parlamentą. Štai jau 20 metų jis tenai sėdi!.. Būtent!.. D.Konas-Benditas 2009 metais darė didelį spaudimą Lietuvos prezidentui Valdui Adamkui, kad šis vetuotų Nepilnamečių apsaugos nuo žalingo poveikio įstatymą. Tą kart jis atkakliai įrodinėjo, neva šis įstatymas prieštarauja žmogaus teisėms ir diskriminuoja seksualines mažumas. 2012 metais, kai vengrai savo Konstitucijoje aiškiai konstatavo, jog vienintelė jiems priimtina šeimos forma – tai sąjunga tarp vyro ir moters, ponas Konas-Benditas paragino Europos Parlamentą imtis griežtų priemonių prieš Vengriją, kad būtų „apgintos pamatinės ES vertybės“. Nesunku atspėti, kokios „pamatinės vertybės“ šitam pedofilui pasirodė Vengrijoje labiausiai… Skaityti daugiau »

Paskaitykite

Ir vis tiktai, galų gale, yla išlindo iš maišo: po dešimties metų, 2011- taisiais, šią istoriją apie J. Stoltenbergą ir Norvegijos Darbo partiją bei knygos uždraudimą gana plačiai nušvietė Norvegijos laikraštis „Dagbladet“. Ir dabar, kai tik kur nors rašoma apie Jensą Stoltenbergą, ši istorija, kartas nuo karto, paminima. Nemažai tokių straipsnių pasirodė iškart po to, kai sužinota apie Stoltenbergas paskyrimą naujuoju NATO vadovu. Berods, ir Lietuvoje kažkas rašė apie tai. Netgi toks įtakingas laikraštis, kaip britų „Financial Times“, 2014 m. kovo 28 dienos straipsnyje apie naująjį NATO generalinį sekretorių Stoltenbergą paminėjo jo KGB‘istinę istoriją… — Ko gi tada stebėtis, kad tariamai nepriklausomoje Lietuvoje du dešimtmečius pagrindiniais smuikais groja agentai – „Dėdulė“, „Fermeris“, „Raudonoji Dalia“ (arba „Plieninė Magnolija“, kaip ją pavadino… Skaityti daugiau »

Paskaitykite

Italų filosofas Julius Evola gerokai vėliau, po Antrojo pasaulinio karo, parašęs knygą „Žmonės tarp griuvėsių“ (ital. „Gli uomini e le rovine“), kažin ar būtų galėjęs įsivaizduoti, kokia taps Europa, praėjus vos keliems dešimtmečiams po jo mirties. Dabar gi buvusios Vakarų civilizacijos griuvėsiai galutinai baigia sugriūti. Liberalizmas ir globalizmas tikrai viską pribaigs!..

man irgi nesuprantama

koks tikslas kurti dar vieną partiją po ta pačia vėliava su Drąsioaus Kedžio lavonu? Juk jei Venskienės partiją perėmė globot KGB, jei tikėt Drižium ir Anušausku, kad V.VAsiliauskas jų agentas, ir ji pateko „sisteminių” – Pakso, Uspaskio, Paulausko globon, tai kas gali garantuot, kad ir „Lietuvos Sąrašas” nepateks ton pačion globon, susirinkęs atkritusį Pakso, Uspaskio elektoratą?

nusiramink, Letai,

„2014 metų Eurovizijos konkurse aiškiai pamatėme šiuolaikinės Europos veidą – tai barzdotoji Conchita Wurst! Iš tikrųjų tai visokių Konų-Benditų ir Joškų Fišerių kuriamos „Naujosios Europos“ simbolis, tame tarpe ir Lietuvos, deja!..” Visi tie Joškės Fišeriai su Benditais yra iš Spaneli group. Taip jie raudonai žali. Bet jie dar ne Eurpsojūzo valdžia, nors ir siekia federacijos. Ir turi savo agentų Lietuvoje, tolių kaip Petras Aištrevičius. O Žalieji – Prezidentės išmestą Liną Balsį, tiek daug padėjusį Rusijai, naikinant Lietuvos energetikos projektus. Taip, jų daug priviso ir ES. Nes toks ir buvo „Perestroikos” planas – per verslo priedangą (kaip Gasprom) užkariaut Europą. Bet Landsbergis su Grybauskaite ir buvo tie,kurie šį planą sugriovė. Tingiu plėstis. O kas dėl angliškų laikrasčių, tai juos jau kone… Skaityti daugiau »

be to,

ir Valionis ir Pocius, ir Jasaitis tai juk KGB sūnaus Paulausko žmonės. O Paulauskasi r kaišioje Prezidentei nuolat pagalius į ratus. Kas gi kitas sugalvojo iš „Rusijos grėsmės” padaryti VALSTYBINĘ PASLAPTĮ ir tampyt Prezidentės favorites po teismus?

Tomas

Viskas kartojasi. VSD per „Laisvą laikraštį” ir „Karštą komentarą” daužė Drąsos kelią, dabar bando daužyti Lietuvos sąrašą. Kaip primityvu, bet kaip gerai veikia.

Rašyta

Atsakymas internautei IDOMU.Pasidomėkite jos biografija ir pamatysite jos trumpas keliones per kopas.Nematau jos nuopelnų šalies ekonomikai,nors ji pati garsiai apie tai transliuoja.

abuldujus

mano nuomone – lietuvos sarasas prieme pas save maldaikiene, juk ji aiskiai pasisake apie pedofilijos ivykius kuznecovaites ir lavastes zodziais. As is to susidariau kad ir ekonomikoje ji reksne ir viskas. Priimdamas lietuvos sarasas I savo gretas toki zmogu, tampa ivairiu mano nuomone perejunu prieglauda.
Mano nuomone, viskas kartoja si kaip su drasos keliu, kur visa darba padare vasiliauskas.

Pensininkė

Maldeikienė nusistačiusi prieš pensininkus, todėl nereikia tokios seime

rasa

uz Puteiki 100 procentu,na jau uz ta reksne boba tai jau ne.Uzsinorejo geresnio lovio,nes juk ta izymybe,baigusi sovietinius mokslus kaip agitavo uz eurus,reke,kad pensininkai labai gerai gyvena,ir t.t. tai kodel ta vadinama teisybes ieskotoja tyli uzpakali uzspaudus,kai algas,pensijas zveriskai pasididino teisejai. Bukit zmones galvojantys,dabar ilido i Lietuvos sarasa,o,kai paprasta liaudis stojo ginti Deimantes-tada lojo pries.O jul sis Lietuvos sarasas turetu buti tasa Drasiaus keliui.Velniop ja

Sąrašui

Varykit lauk iš sąrašo tą žviegiančią kiaulę.Ar ji įkišta specialiai kaip infiltratas,kad niekas nebalsuotų už sąrašą?

to informacinė bomba

Kodėl jums Puteikis, kuris balsavo už eurą, už ESM, nekliūna?

to 18:31

Kas ne durni, tas mato, koks Puteikis „gelbėtojas”, seime jis yra absoliutus nulis, tautai neatstovauja, o ir valstybės nepriklausomybei, kaip ir visi konservatoriai, neatstovauja, su Maldeikiene jie abu labu tokiu – tik šūkaliojimai ir pažiūros vienodos, todėl seime Puteikis ir pritarė Lietuvos finansinės nepriklausomybės sunaikinimui.

Neputokit

Turit teisę išreitinguoti, jei nepatinka.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top