Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Po ketvirčio amžiaus tikriausiai internsyviausio smegenų plovimo istorijoje ~40 proc. amerikiečių vis viena netiki, kad klimato kaitą sukėlė žmogaus veikla.

Ir, žinoma, tie amerikiečiai yra dešiniųjų pažiūrų, nes tik dešinieji kasdieniame gyvenime vadovaujasi sveiku protu, o ne tuo, ką influenceris iš televizoriaus pasako.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paulius

na tokiu atveju norėčiau išgirsti tų sveiku protu besivadovaujančių argumentus, kurių pagalba jie prieina tokių savagalvių išvadų 🙂

Žodžio laisvė...

Pasaulyje ir Lietuvoje kiekvieną diena vis daugiau kertami miškai.Miškai -pasaulio plaučiai.Tą visi žinome ir seniai.Tik esame,kažkodėl,bejėgiai stabdyti Lietuvos miškų kirtimą.Apsimeta kai kas ,kad kovoja dėl miškų kirtimo.Miškų kirtimai nerūpi nei Prezidentui,nei Šimonytei,ne šachmatų stumdytojai,nei Seimo nariams,nei…

Al.

Iš tikro 33 %. Ir, ko gero, tai stabili dalis.

Paulius

elementarus psichinis fenomenas – nelengva prisipažinti, kad pjauni šaką ant kurios pats sėdi. o apskritai principas „po manęs nors ir tvanas“ puoselėjamas nuo biblinių laikų.

Raimundas

O aš jau svajoju apie “korektiškų” laikų pabaigą, kai galėsime juodą vadinti juodu, o durnių – durniumi ir už tai niekas negrūmos kodeksais bei straipsniais…

betgi, p. Bačiuli,

summa summarum – o koks jau čia baisus skirtumas, kas sukėlė nebegrįžtamą klimato krizę (pabrėžiu, KRIZĘ, o ne kaitą). Kai pasaulis po truputį virs pragaru, kaži ar kam berūpės proežastys. Paskaitykite D.Wallace-Wells knygą NEGYVENAMA ŽEMĖ: ATEITIES ISTORIJA. Deja, ne emocijos ten, o šimtų šimtai tyrimų ir faktų. O gal geriau neskaitykite. Dings paskutiniai noro gyventi likučiai…

>Žodžio laisvė...

Miškai ne vien pasaulio plaučiai. Jie reguliuoja gyvybiškai svarbius vandens apytakos procesus planetoje. Žus medžiai – žus žmonija. Bet niekas nesivargina apie tai mąstyti. Pritariu komentatoriui Pauliui.

Kis

kodel niekas nekalba,kad klimatas zemeje keiciasi cikliskai ir Tumberg kazkas panasaus i coronos pandemija.Visa gyvenima galvojau,kad pandemija,tai kazkas katastrofiska,o cia pasirodo tik geseftas?Visas mirtis irasyti covidui ir stai tau rezultatas.Gripas dingo,o vezys ir sirdies ,ktaujagysliu ligu tenka uzmirsti.
Kada jega norima vakcinuoti vaikucius moksleivius ,taip- ir noris paskyti,stop cia jau riba,kas stebejo ta pandemija,juk Lietuvoje iki 12 metu=0,o sergamumas prasideda virs 20 metu?Bliamba gudras tas coronas-19,rytoj bus 20 ir sitaip kol atsibos ,arba pasius drang po velniu.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top