Virginija Jurgilevičienė. Klaipėdiečiai 35-ąjį kartą paminėjo Garliavos šturmą

Balandžio 17-ąją, penktadienį, klaipėdiečiai rinkosi į Atgimimo aikštę pareikšti protesto, kad prieš 35 mėnesius prieš savo valią, skausmingai sukryžiuotomis kojomis iš senelių namų į nežinią buvo išnešta Deimantė.

Tauta, kuri nesaugo, negloboja, netiki mažųjų piliečių pasakojimu, prašymu padėti, yra žlugusi tauta. Tai suvokdamas, šviesios atminties signataras a.a. Algirdas Patackas buvo šalia Deimantės. Ir jai buvo ramu – į Klonio gatvę Garliavoje susirinkę geri, stiprūs žmonės saugojo mergaitę nuo nedoro suaugusiųjų pasaulio.

Mes, klaipėdiečiai, didžiuojamės, kad buvome šalia mergaitės drauge su nepritapusiuoju a.a. A. Patacku.

Į Atgimimo aikštę ateisime ir gegužės 17-ąją.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tikrai

klaipėdiečiai šaunuoliai!

SAUNUOLIAI

KLAIPEDIECIAI.

magda

Aciu Jums,Jus stovite uz mus visus…Ar tie du policininkai ne dvyniai?Tokie panasus.

myliu

jus, šaunieji Klaipėdiečiai. Myliu

Dziugu

JUS matyti.Sekmes JUMS ir JUSU artimiesiems.

kodelčiukas

Ar dar ilgai valdžia tyčiosis, falsifikuos bylas, žemins, niekins garbingą signataro A. Patacko atmintį?

TIESOS.

AČIU MIELIEJI

Lietuva

Valdžios elitas visus Lietuvos žmones padalino į pritapusius korumpuotai valdžiai, susitaikiusius su blogiu ir nepritapusius. Mergaitės gynėjai, kaip ir A. Patackas, smurtaujančios valdžios trubadūrų yra paskelbti nepritapusiais

Pastebėjimas

Pamišę sektantai.

Jurgilevicienei

Norim tiesiog žinoti, ar po LS vėliava rinkimuos dalyvaves N.Puteikis dalyvavo kada šitose 17d.akcijose ar ne. Dekojame už atsakyma.

Tauta prakeike

tuos kurie draske mergaite IR atidave I praxuti.Prakeidksmas veikia.Pirma Dievas nubaude Kondratjeva.Kas sekantis?Tik Dievas gali juos nubausti.

Nuostabu

Net 8 atėjo. O prieš mėnesį buvo tik 4.

Ryt'as

Šaunuoliai klaipėdiečiai . Gal Jūsų susirinko ir nedaug , bet Jūs – patys tikrieji !

Anikė

„Klasta – silpnumo skydas, atvirumas – stiprybės”, sako liaudies išmintis.
O Jūs esate ne tik drąsūs, bet ir dvasia tvirti, nepalenkiami, stovite nuskriaustųjų,paniekintųjų, po teismus tampomų tautiečių pusėje. Ateis kada nors
ir į Lietuvą pavasaris, atgims ne tik gamta, bet ir visus užkaborius saulutė apšvies: išaiškės nedori darbeliai. Tiesos neįmanoma nuslėpti,išlenda kaip yla iš maišo.

Klausimai violetiniams

1) Ką atsiekėte savo atkaklia, nenuilstama kova – peticijomis, demontracijomis, paišymais kreidelėmis, krūvomis komentarų?
2) Kiek vaikų išgelbėjote iš pedofilų klano vergovės?
3) Kiek pedofilų klano narių jau išaiškinote ir paviešinote?
4) Kodėl tik Tiesos portalas pamini jūsų 17-tų dienų renginius „nesitrauksime, nepamiršime”? Kodėl nė vienam kitam leidiniui tai nerūpi?
5) Kokie jūsų gausių kreipimųsi į pasaulio politikus, meno ir visuomenės veikėjus, žmogaus teisių organizacijas rezultatai? Kodėl neskelbiate jų atsakymų?

mociute

pagarba klaipedieciams.gera turite policija -8 saugo 2.tai lietuvoje mazdaug 2mln zmoniu turetu saugoti apie 0,5 mln policininku?

Stasys

Pagarba šiems nenuilstantiems, doriems, neabejingiems kito skausmui klaipėdiečiams ! Aš su Jumis, mieli bičiuliai !

aciu klaipedieciams

sie zmones ir yra tautos sazine. Pagarba.

pagarba atėjusiems

o kitiems – negi tik tiek šviesių žmonių Klaipėdoje? Nesinori tikėti.

Apie populistą

Kaip visada taiklus atsidavusios visuomenininkės Irenos Vasinauskaitės komentaras. Paskaitykite tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/irena-vasinauskaite.-kada-tiketis-proverzio-rinkeju-samoneje Man svetima šio Seimo politiko euforija – girdi, kaip dabar viskas bus gerai: ir sisteminės partijos puls gerėti, ir komitetų sąrašiniai kandidatai bei nepartiniai merai kvies savo bendruomenes aptarinėti savivaldos klausimus, o prieš priimdami lemtingus sprendimus jų atsiklaus… Lietuvos žmonės nepasitikėjo net Naglio Puteikio vardo komitetais, nes ten, kur jie iškovojo mandatų, be sisteminių partinių kandidatų negali burti valdančiosios daugumos. Net jo, kaip politiko, gimtojoje Klaipėdoje trys jų atstovai liko kaukėmis prisidengusioje opozicijoje. Labai nenorėčiau, kad mano nuojauta pasiteisintų, bet kol kas atrodo, jog ateityje šiuos savivaldos rinkimus minėsime kaip nelabai vykusį eksperimentą – Lietuvai dar toli iki tokio politinės kultūros lygio, kad atskiri politikai, ypač ruošdamiesi po metų vyksiantiems… Skaityti daugiau »

Labai patiko Dočio komentaras

Labai patiko Dočio komentaras – labai taikliai pataikė apie manipuliatorių. gal žinote, kas yra autorius, kas slepiasi už slapyvardžio Dočys? Iš tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/liudvikas-jakimavicius.-docio-interviu-bbc Dočys: Vilniuje sparčiai kyla naujas politinis lyderis Naglis Puteikis, kuris per keletą metų iš paprasto Konservatorių ujamo deputato, gerai sustrategavęs savo veiksmus per Prezidento ir savivaldos rinkimus, įžengė į Lietuvos politinio elito dešimtuką ir pretenduoja ateityje tapti tikru regiono lyderiu. Johanas Smitas: Neteko tokio girdėti. Gal naujasis politikas turi kokią ypatingą charizmą, o gal naudojasi kokiomis nors naujomis gerai veikiančiomis rinkiminėmis technologijomis? Dochys: Dėl charizmos nieko negalėčiau pasakyti, nežinau, kas tai yra. O dėl technologijų – jos absoliučiai skandinaviškos: pastebėjau, kad pretendentas naudojasi dviem seno modelio Nokijos aparatais vienu metu. Gali rašyti ir siuntinėti žinutes dviem aparatais iš… Skaityti daugiau »

Virginija

Kiek supratau, tai mūsų, klaipėdiečių, prašo išsakyti savo nuomonę apie visuomeninio komiteto „Puteikis plius” veiklą Klaipėdoje. Kiekvienas miestas turi savo politinį šarmą. Mes, klaipėdiečiai, jau keturias kadencijas – liberalus. R. Taraškevičių, kurį pakeitė V. Grubliauskas. Tai monolitinis teismų ir kitų institucijų suaugimas su liberalais ir tuo esame panašūs į Pagiegius, o ne Šiaulius, ar kitą Lietuvos miestą, kur nėra uzurpavusi viena politinė jėga. Todėl Irenos teisingos pastabos tinka daugiau Šiauliams, o mažiau Klaipėdai. Pavydžių Irenai, kad gyvena mieste, kur opozicija teiks miesto tarybai priimti sprendimus,t.y. vyks politinis gyvenimas. Klaipėdoje opozicija tik 8 tarybos nariai, 23 – valdantieji. Pereitoje kadencijoje socialdemokratų, tėvynės sąjungos(opozicija) teiktus sprendimus, valdančioji dauguma miesto taryboje atmesdavo.

Antanas Buzinas

Bravo, klaipėdiškiams. Šaunu, kad parodote visuomenei, kas gali būti, jei ginsi vaikus ir kovosi prieš pedofilų valdžią. Taip ir toliau turime budėti.

Virginija

Žinau su kuo susidėjau, didžiuojuosi ir gerbiu žmogų, kurį įvardinate manipuliatoriumi, afrristu. Kodėl? Todėl, kad politinės permainos Lietuvoje galimos tik vienu keliu ir tuo keliu eina mano gerbiamas žmogus. Ką darote jūs, trukdote, tyčiojatės, šmeižiate. Nereikia būti patyrusiu politiku, kad suprastumei, kad sprendimus priima valdančioji dauguma. Kaip tapti dadauguma? Pritraukti visuomeninius komitetus, mažas partijas. jeigu nesuprantate tokių paprastų dalykų, tai gal pasitraukite „teisuoliukai” iš partijos ir netrukdykite vykti politinėms permainoms.

Virginijai

Kodėl vardan tamstos gerbiamo žmogaus, kuris nėra LS narys iš partijos kažkas turėtų pasitraukti? Tamstos sąmonėje bujoja autokratiniai ir diktatūriniai fantomai. LS tuo ir skiriasi nuo tokių AŠ partijų kaip TT ar Darbo, kur kas suabejoja Paksu ar Uspaskichu, būna patraukti. Pas Matriošką Daukantynėje irgi veši ta pati filosofija ir taikomi tie patys modeliai, paveldėti iš sovietinių laikų. Per tokius ir įtvirtinamos diktatūros.
LS ir skiriasi nuo kių partijų, kad ėmė ir nepabijojo garsiai pasakyti: „Šitas pasikviestas bendradarbis P. pasirodė besąs amoralus tuščiagarbis tipelis, garbėtroška, pijarščikas ir demagogas. Nepakeliui.”
Tegul sau eina į visas keturias Pasaulio puses, o jūs Virginija, jei jau taip šventai juo esate įtikėjusi, galite eiti jam iš paskos ir imti Seime tą daugumą. Niekas nekliudo.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top