Virš Simono Daukanto aikštės – Tiesos angelai (papildyta video)

Gruodžio 17-osios vidudienį Lietuvos Konstituciją branginantys piliečiai, susirinkę Simono Daukanto aikštėje Vilniuje, talkinami menininkų Gitenio Umbraso, Joanos Noreikaitės ir Liudviko Jakimavičiaus, virš aikštės iškėlė „Tie-SOS!“ žodį.

Pilietinio meno akcija išsakytas protestas prieš valdžios savivalę ir melą, prieš veiksmus, kuriais paminamos žmonių teisės ir laisvės, kėsinamasi į konstitucinę Lietuvos Respublikos santvarką. Vis dėlto pačios tiesos, kam įsakius ir kam pritarus prieš 31 mėnesį buvo užpulta Garliavos gyvenvietė ir šiurkščiai pažeista Lietuvos Konstitucija, visuomenei iki šiol nepavyksta sužinoti.

Nuotraukų autoriai – Aurelija Babenskienė (Tiesos.lt) ir Arūnas Rasakevičius (alkas.lt). Videoreportažo autorius – Vincas Kubilius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
133 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Šį performansą ar fluxus pavadinčiau: „Dėl proto trūkumo pasiklydusios ir ramybės nerandančios sielos”.

o šios žemės kunigaikštis...

Jn 8 44
Jūsų tėvas – velnias,
ir jūs pasišovę tenkinti jo užgaidas.
Jis nuo pat pradžios buvo galvažudys
ir niekuomet nesilaikė tiesos, –
jame ir nėra buvę tiesos.
Skleisdamas melą,
jis kalba, kas jam sava,
nes jis melagis ir melo tėvas

Canada

Pagarba. Shirdis atsigauna, kada matai, jog Lietuvoje liko laisvu lietuviu.

Hmm > Taigi

Tokis prėskas spectarnybinis naktinis humoras. Ilsėtumeis geriau.

Parne

dėkui visiems dalyviams, tegu TIESOS angelai paliečia kiekvieną, tebudina Lietuvą.

Įdomu

Manau čia turim reikalą ne su vienu Taigisu. Dirbti dieną naktį, tiesiog fiziškai neįmanoma. Ar ne visa kuopa procevoja?

Super

galinga demonstracija. Tauta aiškiai parodė savo valią.

Įsivaizduoju

kaip dabar dreba Lietuvą valdantis galingasis pedofilų klanas. Tauta tarsi mūras vieningai stoja prieš klaną.

11:39 niekalui

Tenka pripažinti – mūsų tauta bevalė, tame tarpe ir tu.

To Super

Nesivaipyk, čia ne demonstracija o meno akcija, kuriai nereikia minios.

Aleksandras

Labai prasmingą akcija. Pagarba atkakliem ir išradingiem.

Trupmenas to Taigiui, Super įsivaizduotojui

Ir vis dėlto labai įdomu, kodėl tamstai taip šikynė niežti, kad kažkokie menininkai ima ir surengia kokią nors gražią akciją? Kodėl tau nepatinka, ko inkšti? Matrioškai irgi nepatinka tas žodis ir tos akcijos. Nepatogu. Dabar turės siųsti savo liokajus, nukabinėti nuo medžių Kalėdinius Tie -sos angeliukus. Bus (o gal jau ir buvo) labai nemaloni naktinė akcija su keltuvuvu, keltuvininku ir gerve. Pats tikriausias padugnių flux-us. Galėtų matrioška pakviesti Lietuvos padugnes tokius kaip tu į nukabinimo akciją. Tikriausiai jūra tavo sėbrų susirinktų, kaip vorai išlįstų iš visų tamsių pakampių. Gal tau ir liepė nukabinti, todėl čia draskaisi šašus nuo prasmirdusios subinės.

egle

Nepasiseka pamatyti nuotraukose Drasos kelio parlamentaru. Juk per Garliavos ivykius jie ir pakliuvo i seima. Jei ju cia nera jie neatstovauja juos rinkusiuju. Laukiame komentaro is Drasos kelio partijos

Botagas

Kai argumentų pas klaną nėra,belieka desperatiškai vaipytis.

Chacha

Klaipėdoje susirinko 5 violetiniai idiotai, o Vilniuje 13. Kaune – nė vieno. Žodžiu, visoje Lietuvoje – 18 violetinių kedopedikų – Garliavos banditų gaujos rėmėjų. Sun Myung Moon’o pasekėjų Lietuvoje tikrai daugiau 🙂

To     chacha

Ne trėsk britvom nepadės.

Liepa

Nuostabūs Angelai…

to taigi

Linkiu už tavo darbelius ir tavo kėslus padvėsti pačia baisiausia vėžio forma.

to to taigi

už kokius darbelius ir kėslus?

Tas taigis

pyksta,nervuojasi,tai nuo to ir liga gali prikibti.

Chachacha

Minios jėga pasireiškė 🙂

Marta

Ar dar tebetiki runkeliai,kad mergaitė su motiną laiminga užsienį gyvena.

karingi žmonės susirinko

Vladas Kukys, šių metų birželio 24 d. LAIB administratoriaus Romualdo Visokavičiaus kabinete grasindamas ginklais išsireikalavęs savo 11.000 USD vertės indėlį, Vilniaus m. 1-osios apylinkės teismo už savavaldžiavimą nubaustas 10.000 Lt bauda. LAIB civilinis ieškinys, kuriame buvo prašoma iš kaltinamojo priteisti 44.000 Lt (indėlio suma), atmestas. Ponas Visokavičius, vertindamas tokį teismo sprendimą, sakė, kad „p. Kukys, atsiimdamas pinigus, pažeidė ir kitų indėlininkų teises, todėl pernelyg švelnus teismo sprendimas galįs paskatinti prievartos imtis ir kitus nuskriaustus žmones”.

na o ta

su balta striuke, tai tikriausiai Beta? O ana, tamsiaplaukė, kur Kedienę klausinėjo tai greičiausiai Liepa.

ota

Šlykštūs išgamos tie „patogūs idiotai”

Hmm...

gal ir dėčiausi prie jų, jei jie neprieštarautų patys sau.

Iš vienos pusės Kuolys su savo menininkais bara Prezidentę už „putinizaciją”, suprask – vienvaldystę, o iš kitos pusės patys ją pripažįsta kaip vienvalžią Lietuvos karalienę, kuri tiesiog PRIVALO kištis į kitų institucijų reikalus, tarsi Lietuvoj valdžių pasidalinimo nebūtų nė kvapo…
Toks mąstymo neadekvatumas išties putiniškas, jei ką… ir verčia įtarti, kad spaudimas Prezidentei daromas tyčia tam, kad neiškentus įsikištų, o po to ją vėl galima būtų apkaltinti… kišimusi ir „putinizmu”.

>>na o tai

<>

> tam Hummusui

Galite ir nesidėti! O „argumentų” nesidėjimui visada galima visokių sugalvoti. Čia ne proto, bet valios, tiksliau pasirinkimo reikalas. Jūsų išmąstyti „prieštaravimai” yra visiškai tušti. Ar Prezidentei pagal pareigas numatytas esmingas dalyvavimas formuojant teisėjų korpusą yra valdžių padalijimo principo nepaisymas? O pažiūrėkite, kiek korumpuotų teisėjų pakilo pareigose per DG valdymo laikotarpį? Apie prokurorus jau net nekalbu. Valdžių padalijimas yra geras tada, kai viena valdžia kontroliuoja kitą. Vieša, atvira, įstatymais apibrėžta kontrolė nėra „kišimasis”. Kišimasis yra slapta įtaka, telefoninė teisė, spaudimas kompromatais ir pan. kai tos įtakos subjektą ir objektą sieja kriminalinis ryšys. „Nesikišimas”, kai priimami akivaizdžiai neteisėti sprendimai, kai tie akivaizdžiai neteisėti sprendimai vykdomi, yra bendrininkavimas nusikaltime. Kas būtų buvę, jei po V. Kondratjevo sprendimo pačiam V. Kondratjevui būtų iškelta baudžiamoji… Skaityti daugiau »

-> to Hmm...

Kažkada Taigis sakė, kad taip pat sudalyvautų, bet negali, nes tikslai ar metodai, ar dar kažkas netinka. Dabar kitas (o gal tas pats) Hummusas iššoko su patikinimais, kad dėtųsi, bet dar kažkas (o gal tas pat) netinka. Ieško durnelių, kurie patikės?

gerieji

žmonės,ačiū jums visiems,kad buvote ten,gerų ateinančių švenčių Jums ir mums laukiantiems TIE-SOS.

beliko viena

forma kovoti,eiti daugumai i rinkimus ir nerinkti nei vieno is „elitiniu partiju,kurios taip nuvalde Lietuva,mano nuomone

Kur

DK nariai?

Ačiū Dievui

kad bepročių tiek nedaug Lietuvoje. Būtų gėda būti lietuviu, jei jų tarpe būtų daug bandito, vogtų automobilių pardavėjo, pedofilo, narkomano, pedofilų viešnamio savininko Bendoraičio partnerio Kedžio gerbėjų.

Irena > Hmm

Kuolys, Jakimavičius, Umbrasas nemeluoja sau, kad Grybauskaitė nieko negali, niekur nesikiša, nieko nežino.
O kiek daug netiki, bet meluoja sau, kad vargšė Grybauskaitė nieko nežinojo apie Garliavos šturmą ir t.t. Garliavos šturmas gi buvo putinizmas. Už antikonstitucinį putinizmą turi atsakyti Grybauskaitė.

>>niektauškai irenai

jei prieš kalbėdama pagalvotumėt, gal taip nenusišnekėtumėt. Sorry.

Anikė

„Viltis miršta paskutinė”,todėl menkiausias šviesos ir padorumo žiburėlis teikia viltį,kad melo ir puikybės liūne dar ne visi murkdosi. Ačiū,vilniečiai už viltį, kad baimė dar ne visus sukaustė.Žinokite,kad yra dar ir Tautos atmintis,kuri įvertins visus,Tėvynės išdavikus ir TIE-SOS ieškotojus.

Keista

Kaip čia Vladas Kukys kovoja už pedofilų teises, nes jis buvo nepedofilas? Keista?

Antanas

Klaipėdoje 5 violetinių banditų gerbėjai susirinko,Vilniuje- 13. Taigi, iš viso Lietuvoje -18 violetinių banditų gaujos gerbėjų. Ačiū Dievui, tai nėra daug.

Klaipėdoje

atėjo policija ir surašė visų penkių „demonstracijos” už banditus dalyvių duomenis. Reikia ir Vilniuje dalyvavusius sekti, nes tokie yra nenumatomi – tai arba psichiniai ligoniai, arba samdyti niekšai, nieko gero iš tokių tikėtis negalima.

vasia

ACIU ,KAD ESAT…

R.P.

Žadėjai saugoti,Tėvyne…

Šauksmu bejėgiu pildosi aukštybės,
Tuk – tuk, maža širdelė pragaro nakty.
Vien plėšriai šiepiasi apkurtusi Temidė,
Ir sielą drasko skausmas abejonė,liūdesys.
*************
Juodam rūke paklydusi teisybė,
Tuk – tuk, maža širdelė pragaro nakty.
Nors skauda,bet šviesi viltis krūtinėj,
Žadėjai saugoti,Tėvyne – ar girdi?
**************
Šauksmu vėl pildosi dangaus aukštybės,
Neleisk pražūti pragaro juodoj nakty.
Pakeltas kardas – šiepiasi kurčia Temidė,
Tuk – tuk maža širdelė pragaro nakty…

Nuostabiai

tiksliai pasisakė p.Šalna.
Tikėkimės ši valdžiukių išpuoselėta melo jūra turėtų galų gale pradėti džiūti…

kuo didziausios

Stiprybes gerb.Kedziams.Tai zmones is didziosios raides,kurie augino mazaja Deimantele ir saugojo ja ,kaip imanydami.Kas gaeljo pagalvoti ,kad Lietuvoj,kaip kokioj Zimbabvej bus isplestas prievarta mazas vaikas ir isnestas i nezinia/.

to Antanas

Jei kitus vadini,gal pats toks esi,nepamirsk ,kad turi karma,kaio Palmira sako ir nesmeizk kitu,nelok,nes dar pats nezinai,kas taves laukia,mano nuomone

to to Antanas

Aha, toliau kliedėkit su savo Palmira, garinkit actą ir garbinkit Kauno banditų gaują. Tik tiek jūsų ligoti mikroproteliai ir tesugeba. Bet puiku, kad Lietuva jus ignoruoja. Visokie krišnaistai ir Jehovos liudininkai kur kas populiaresni negu jūs, violetiniai idiotai.

Šitiek reklamuota

visą savaitę pirmu numeriu Tiesos! dundukai dėjo info apie tą „demonstraciją”, o atėjo tik saujelė nevykėlių. Malonu matyti kad išprotėjusių lietuvių nėra daug.

Trupmenas > Šitiek reklamuota

Reikia tik džiaugtis, kad tu su savo šunauja neatsivilkai. Šūdu nesmirdėjo.

aciu jums, drasus zmones

tik jusu deka Lietuvos sazine dar gyva.

mociute

geguzes 17 buvo pazeista lietuvos konstitucija ,nustate ne piemenys susirinke,o ZMONES KURIE RASE LIETUVOS KONSTITUCIJA.normaliai turejo iskart susirinkti valstybes saugumas,seimas ,visos kitos jegos institucijos ir gelbeti valstybe -lietuvoje -begediska tyla.KAS PAZEIDE ZMOGAUS TEISES SU CZV KALEJIMAIS -TYLA.KUR LIETUVOS PILIETE?KAIP PAZEIDZIAMOS PILIECIO -ZMOGAUS-VAIKO TEISES?sitie 5 zmones klaipedoje ir 13 zmoniu vilniuje padare del lietuvos nepalyginamai daugiau,kaip beveidis neigalus seimas ir kitos,mano nuosirdziu ir GILIU isitikinimu -kgbistines ,komunistines,uzsieniui parsidavusios ir tik jam tarnaujancios policines lietuvos valdzios strukturos

Taigi

Kedienei anūkas nereikalingas: nei susitikti, nei kalėdinių dovanų nereikia perduoti. Tik prie mergaitės prisikabino, kaip erkės, ir neatsikabina.
Violetiniai, būkite geri, neikite į politiką, ir be jūsų ten pilna idiotų. Pokyčiai reikalingi, bet ne su jumis, nes jūs neturite ko visuomenei pasiūlyti, tik savo kliedesius.

133
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top