Vitalija Kumpienė. Pasirūpinkim savo artimu

Tęsiame Irenos Vasinauskaitės publikacijų seriją, supažindinančią su Šiaulių miesto visuomenininkų, susibūrusių po Lietuvos Sąrašo vėliava, komanda (su Šiaulių Lietuvos Sąrašo programa, galima susipažinti ČIA).

Ilgai stebėjau vieną aktyvią į Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos renginius ateinančią moterį – kelių daugiabučių namų bendrijų pirmininkę Vitaliją Kumpienę. Svarstant įstatymų projektus, tikslinant daugiabučių priežiūros taisykles ar tobulinant įstatus Vitalija visada turėjo konstruktyvių pasiūlymų, rodančių, kad jos praktinė patirtis be galo vertinga. Apie tokių žmonių dalyvavimą tobulinant norminius aktus sakoma „iniciatyva iš apačios“. Ponia Vitalija be galo komunikabili, nuoširdi ir įtaigi moteris, bendruomenių susitikimuose ne kartą pademonstravusi tvirtos derybininkės talentą.

Visuomenininkų gretose yra labai daug dorai, tyliai ir labai naudingai dirbančių žmonių, kurie nesiveržia į jokias valdžios struktūras, o yra laimingi ten, kur yra naudingi. Pirmoji Vitalijos Kumpienės reakcija, kai pasiūlėme jai kandidatuoti su Šiaulių visuomenininkais į miesto tarybą buvo kategoriška – atsisakė. Tačiau bendruomenių konfederacijos pirmininkė Nijolė Malakauskienė nepasidavė – tokių daugiabučių bendrijų problemas žinančių žmonių reikia ir savivaldybėse, ir LR Seime.
– Povilo Višinskio bibliotekoje vykstančiuose bendruomenių susirinkimuose susipažinau su nuostabiais, norinčiais ir mokančiais padėti į sunkias situacijas patekusiems žmonėms. Jau nebetikėjau, kad gali būti tiek daug nesavanaudiškų žmonių, besistengiančių ne dėl karjeros ar asmeninės gerovės, bet dėl kito labo, –prisipažino Vitalija Kumpienė. – Nesu apolitiška – domiuose Lietuvos ir miesto politiniu gyvenimu. Ilgai svarsčiusi, sutikau kandidatuoti. Tik ne tam, kad veržčiausi laimėti, o iš solidarumo su puikia komanda.

Vitalija Kumpienė Lietuvos sąraše Nr.9 pačios prašymu yra įrašyta 17-uoju numeriu – jis vis dar kategoriškai tvirtina, jog palaikyti bendraminčius yra svarbiau nei per kitų galvas į vadinamąją valdžią lipti. Tačiau šios energingos, veiklios moters vertingą darbo patirtis labai praverstų Šiaulių daugiabučių gyventojams – jei tik šie ją reitinguotų.

Taigi, gerbiamieji rinkėjai, viskas Jūsų rankose – pasistenkite ir įdarbinkite Vitaliją Kumpienę miesto taryboje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikia senelių

namų,kurie teiktų ir paslaugas į namus.

"Reikia senelių  namų"

Nejuokaukit. Tokias „paslaugas į namus” teikia, kad ne tik seniems žmonėms, bet ir invalidams, ir šiaip sveikiems kartais nebėr kaip gyventi, – žinom pavyzdžių iš miesto pietinio rajono.
„Būkime Šiaulių šeimininkai”, „tarkimės, apsispręskime, veikime” – tokie šūkiai gražiai skamba, bet tai ir viskas. Tikrieji Šiaulių šeimininkai yra spauda, savivaldybė ir policija. Žmonės čia nė prie ko, kaip sakoma. Ir vargu ar kas nors pasikeis.

Pragmatikas

Jei nesitarsime, nesitelksime ir nekeisime valdžios žmonių, niekas nesikeis. Kiekvienam aišku- jei neturėsi ar neisi į darbą, tai ir algos nebus. Tačiau kažkodėl visiems atrodo, kad jei neisiu į rinkimus ar balsuosiu už tuos pačius,kažkas pajudės į GERĄ. Niekas nevyksta be kiekvieno iš mūsų aktyvumo bei ryžto keisti Jakilaičio debatų dalyvius – ,,svarbiausias Lietuvos partijas,,. Šiuo metu mūsų valstybėje – ,,Svarbiausia-žmogus,,turintis daug pinigų dideliems savo rikiminiams plakatams, o juokingiausias žmogus yra tas, kuris už tų brangių stendų herojus balsuoja. Kol taip bus – tai tikrai nieko nebus.

Viskas, ko norime iš valdžios, -

kad ji nežlugdytų žmonių arba bent leistų jiems ramiai gyventi.

Rinkėjas

gaila, kad maža nuotrauka, nesimato žmogaus veido, o tik skardinė lapė

Taip

Pasirūpinkit, nes kitaip pasirūpins konservinės baltos (gal kruvinos) pirštinės

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top