Vitalijaus Balkaus replika iš „Savo varpinės“ apie Prezidentūros apklausų galimus motyvus: spaudžiamas G.Nausėda ruošia atkirtį?

Jūsų dėmesiui siūlome Vitalijaus Balkaus repliką, išsakytą iš „Savo varpinės“ – šįkart jis dalijasi savo pastebėjimais apie tai, kodėl Prezidentūros užsakyti viešosios nuomonės tyrimai svarbiausiais pastarojo meto klausimais sulaukė tokios reakcijos, tiksliau – kaip gautais rezultatais gali būti pasinaudota ateityje. „Spaudžiamas G.Nausėda ruošia atkirtį?“ – svarsto V. Balkus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Kai spuogota lektore is MRU Uronaite prezidenta isvadina „narcizu”,kai jai leidzia tiorka Rasa JUkneviciene,laikas parodyti kas cia seimininkas.Ozio chebra uzsizaide.Nereikia traukti i nakti,kol dar Lietuva neprauliavota profesionalu,paleisti seimair skelbti rinkimus.

Manau

Manau, kad Nauseda yra spaudziamas netgi daugiau, negu viesai matoma. Bet jo gynyba irgi yra silpnoka, jei lygintume su konservatoriu ir ju anturazo puolimu. Ko gero Nauseda net nepagalvojo pries rinkimus, kur eina. Gal butu net ir nebandes. Bet cia yra tik spejimas. Is kitos puses, jam pasitaike proga buti tuo, kas gali isirasyti i istorija. Ar taip ivyks, greitai suzinosime. Bet del jo, kaip asmens ir zmogaus saugumo, man tikrai yra neramu

Hmm

Viskas labai gerai, tik žodžio „meras“ nereikia tarti „mэras“.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top