Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: į Stambulo konvenciją per abejotiną statistiką

Jūsų dėmesiui siūlome tinklaidės „Iš savo varpinės“ laidą apie Stambulo konvenciją.

Laidos vedėjas Vitalijus Balkus, pristatydamas savo laidą, rašo: „Senas posakis byloja: yra melas, yra didelis melas ir yra statistika. Ką jūs galvojate apie teiginį, esą kas 10 minučių Lietuvoje į policiją dėl smurto kreipiasi moteris? Šis teiginys esą parodantis išskirtinį lietuvių žiaurumą yra tiražuojamos visiškai begėdiškai, o ir nurodami net keli šaltiniai.

Tik štai viskas yra toli gražu ne taip, kaip norima parodyti, ir patys statistinių duomenų teikėjai laikosi nuo savo pačių skaičių kuo toliau ir patys niekur jos nenaudoja. Šioje laidoje apie statistikos skaičių „magiją“ ir kaip vienas šaltinis staiga gali tapti keliais tarpusavyje iš pirmo žvilgsnio nesusijusiais. “

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ramiros

Tikriausiai, melo visur pilna ? O gal tai kryptinga Lietuvos neprietėlių veikla mūsų tautą žeminti, skurdinti, o, gal, ir naikinti ? Kažkas keisto darosi mūsuose ir prieš mus …

stasys

Nematau nieko naujo . Surinkti duomenys reikalauja analizės o jei ji ‘tipisko kolchozniko’ rankose virsti gali bet kokiu teiginių, Ir tas išradimas tikrai ne šio amžiaus. Dar ‘kapsukas’ buvo akivaizdžiai tos statistikos padedamas įrodęs , kaip varganai ir biednai gyveno anos ,iki sovietinės, Lietuvos darbo liaudis. Ną ar ne taip senai dar buvo teigiama jog Lietuva pijoku irštva ? Ir ta teigė vėl gi ta pati statistika ,gaunanti duomenis jau ne iš Lietuviško VRM o JT puslapiu . Statistika kaip ir mokslas , bet va kaip ji tampa politiniu įnagių kovoje su visuomene ir jos ‘negerovemis’. Gal vertėtų ją uždrausti ir aplamai panaikinti su visomis apklausų bendrovėmis .Juk jei informacijos rezultatai melagingi ir neatitinka realybės yra tik dvi išeitys keisti… Skaityti daugiau »

Homikas

Sveikinu visus, tame tarpe is Stasį, tapus laisvos LGBTQ erdvės gyventojais. Ura, tovarischi.

Prapiesoriai

mus laiko idiotais-besmegenėmis žmogbeždžionėmis. Ypač babuškų LRT.

Žodžio laisvė...

Supraskite,juk visi nori parodyti kad ne veltui duoną valgo.Tokių kontorų yra ne viena.Įsisavinti juk pinigus iš valstybės biudžeto reikia.O tu,TAUTA,dirbk dieną naktį,kad pelytės turėtų ką nusinešti į savo urvelį.

Ramiros

.>>> „Homikai”, paminėjai kažkokį derinį. O kas tai yra ? Ar tai kažkas panašaus į ISIL, valstybė daugelyje valstybių(valstybė valstybėse) ir net pakylėta virš jų ? Paaiškink man senam nesusipratėliui iš vieno Lietuvos kaimo, dabar jau sunykusio, vienkiemio.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top