Vladimiras Laučius. Nacionalinis stadionas, pasirodo, yra nacionalinis Me Too

Veidaknygė

LNK žinios / Delfi: „M. Navickienė kaip fotografą ir konsultantą samdo kitos konservatorės, frakcijos Seime seniūnės Radvilės Morkūnaitės–Mikulėnienės vyrą. „Ir nepaisant to, kad jis yra Radvilės vyras, jis tikrai yra geriausias, mano įsitikinimu, politinės komunikacijos ekspertas“, – LNK žinioms sakė ministrė M. Navickienė. Ji teigia, kad konservatorių frakcijos seniūnės vyrui moka ir daugiau Seimo narių, net ir konservatorių partija. „Jau labai ilgą laiką. Jis ir su partija dirba ilgą laiką, su pavieniais politikais“, – sakė M. Navickienė.“

Po šio reportažo ir ministrės atvirų pasisakymų sunku būtų neprisiminti, kad Tėvynės sąjungai VRK šį rudenį skyrė daugiau kaip 780 tūkst. eurų iš mokesčių mokėtojų kišenės. Pasirodo, dalis (gal net labai nemaža dalis) tų pinigų keliauja kone tiesiai į Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės vyro kišenę. Ir dar į tą kišenę konservatorių Seimo nariai, pasirodo, suneša parlamentinių lėšų.

Jei nenusiperka, artėjant kadencijos pabaigai, kokio nors prabangaus daikto, tai susimoka Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės vyrui už paslaugas. Viskas skaidru ir paprasta. Jei kam nors nepatinka, jie gali vėl pagrasinti priešlaikiniais Seimo rinkimais. „Ne pirmas kartas“, – kaip sakė Andrius Tapinas.

Gerai, kad Tėvynės sąjungos parlamentarai užblokavo opozicijos siūlytą Seimo Antikorupcijos komisijos tyrimą dėl nacionalinio stadiono istorijos. Gal būtų paaiškėję keliai, kuriais gerokai didesnės sumos keliauja iš mokesčių mokėtojų kišenių į Tėvynės sąjungos politikams gerai pažįstamas kišenes. O tai įskaudintų valdančiuosius ir jų ištikimus rinkėjus. Lietuvoje padaugėtų depresijos atvejų.

Bet, laimei, Antikorupcijos komisija šių schemų tirti negalės, nes Tėvynės sąjungos parlamentarai nutarė negadinti rinkėjams nuotaikos. Seimo narys Jurgis Razma tokį tyrimą net viešai pavadino „priekabiavimu“. Nacionalinis stadionas, pasirodo, yra nacionalinis Me Too. Kaip ir didžiausia valdančioji partija, vairuojanti pinigų srautus Vilniuje.

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top