Vokietija: Berlyno policijai nebeleidžiama registruoti, kad jauni kriminaliniai nusikaltėliai yra migrantų kilmės

Užsieniečiai Vokietijoje atsakingi už neproporcingi didelį skaičių sunkių nusikaltimų, įskaitant nužudymus, prievartavimus bei užpuolimus.

Nuo 2011 metų Berlyno policijos buvo reikalaujama registruoti, ar įtariamasis nusikaltimu iki 21 metų yra migrantų kilmės, net jei jis ar ji turi vokišką pasą. Tačiau šis svarbus duomenų aspektas nuo rugpjūčio 3 dienos buvo slapta panaikintas ir tokia įvykių eiga tik dabar ima aiškėti.

Yra rimta priežastis, kodėl Berlyno kairiosios pakraipos vadovybė galėtų nenorėti, kad ši informacija būtų prieinama visuomenei. Pastaraisiais metais apie tris ketvirčiai visų įtariamųjų iki 21 metų, suimtų dėl sunkių nusikaltimų, tokių kaip žmogžudystės, netyčiniai nužudymai, išprievartavimai, seksualiniai užpuolimai ir grasinimai prievarta buvo migrantų kilmės. Tiesą sakant, tik kas ketvirtas įtariamasis šioje amžiaus grupėje turėjo Vokietijos pilietybę turinčius tėvus.

Jau liepos pabaigoje Berlyno Vidaus senato Senato departamentas, laikomas vienu iš labiausiai kairuoliškų vadovybių Vokietijoje, slapta priėmė sprendimą, kad „migrantų kilmės registracija turėtų būti kiek įmanoma greičiau nutraukta.“ Pasak Vokietijos laikraščio Berliner Zeitung, po to policijos vadovai informavo apie tai visus pareigūnus. Policininkai galėdavo nurodyti suimtųjų migrantų kilmę paprastu kompiuterio pelės paspaudimu, bet žymos langelis nuo rugpjūčio 3 dienos nebeveikė.

Berlyno policija įrodinėjo, kad kriminalinių nusikaltėlių kilmės registracija yra svarbi norint suprasti, kaip šie jauni žmonės buvo įtraukti į nusikaltimą. Be to, Berlyną pastaraisiais metais ėmė varginti klanų nusikaltimai, įskaitant eilę žinomų žmonių žmogžudysčių. Tiesą sakant, miesto prokuroras 2020 metais tvirtino ( ), kad migrantų klanai yra pagrindinis veiksnys, lemiantis aukštą nusikaltimų dažnį mieste. Policija būtų galėjusi geriau stebėti šias grupes ir suprasti jų struktūrą turėdama tikslius duomenis, ar įtariamieji migrantų kilmės.

Tačiau kairiojo sparno Berlyno vadovybė laiške policijos viršininkui įrodinėjo, kad šio aspekto registracijos nutraukimas susijęs su „nepageidaujama socialine raida, tokia kaip skurdas, nevienodos išsilavinimo galimybės ir diskriminacija bei prevencinėmis priemonėmis tai neutralizuoti.“

Kaip Remix News jau rašė anksčiau, užsieniečiai Vokietijoje atsakingi už neproporcingai didelę sunkių nusikaltimų dalį, įskaitant nužudymus, prievartavimus ir grasinimus smurtu, kaip ir kitose Europos vietose. Vien Berlyne užsieniečiai įvykdo beveik pusę visų išprievartavimų sudarydami tik 19% visų gyventojų. Tokie duomenys palaikė konservatyvesnių partijų argumentus, pavyzdžiui Alternatyvos Vokietijai (AfD), kuri dažnai remdavosi nusikalstamumo duomenimis argumentuodama, kodėl Vokietija turėtų griežtai riboti imigracijos apimtis.

Berlyno policininkų sąjunga (GdP) ir toliau kategoriškai prieštarauja migrantų kilmės registravimo panaikinimui. Jos atstovas Benjamin Jendro net tvirtino, kad šių duomenų pašalinimas tik sustiprins „dešiniojo sparno ekstremistus.“

„Tokia klaidingai suprantama tolerancija suka dešiniojo sparno ekstremizmo ir konspiracijos teorijų malūno sparnus,“ – sakė jis. Jis aiškino, kad tokie duomenys yra naudojami ypatingais nusikalstamumo mažinimo tikslais, sakydamas „Mes kalbame apie žmones, kurių šeimos kartais turi ryšių su šalimis, kur vyrauja patriarchalinė struktūra, kur moters įvaizdis yra keliantis nostalgiją ir prieštaraujantis tam, kuris būdingas konstitucinei demokratinei valstybei.“

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top