Vokietija: Manheime policininką nužudęs afganų islamistas mažiausiai 8 metus gyveno šalyje nelegaliai

Afganistano islamistui ilgus metus buvo leista nelegaliai gyventi Vokietijoje

25 metų afganistanietis, kuris praėjusį penktadienį peiliu mirtinai sužalojo policijos pareigūną ir žiauriai subadė islamo kritiką ir politiką Michaelį Štiurcenbergerį (Michael Stürzenberger), daugelį metų šalyje gyveno nelegaliai.

Šalį sukrėtė smūgio peiliu vaizdo įrašas, kuriame islamistas kelis kartus smogė pareigūnui Rouvenui L. į kaklą, ir pareigūnas sekmadienį mirė nuo patirtų sužalojimų. Matyt, jau penktadienio vakarą pareigūno smegenys buvo mirusios.

Užpuolikas Sulaimanas Ataee incidento metu taip pat užpuolė ir M. Štiurcenbergerį, kuris, atrodo, buvo pagrindinis jo taikinys. Šokiruojančio incidento vaizdo įrašo negalima patalpinti į interneto svetaines, greičiausiai dėl ES ar Vokietijos cenzūros pastangų.

Remiantis Ataee prieglobsčio byla, kurią gavo Vokietijos laikraštis Welt, žudikas 2013 m. kovo mėn. atvyko į Vokietiją ir paprašė prieglobsčio. Jo prašymas buvo atmestas dar 2014 m., t. y. maždaug prieš aštuonerius metus, ir nuo to laiko jis šalyje gyvena nelegaliai.

Devynerius metus nelegaliai gyvenęs šalyje, 2023 m., kai susilaukė vaiko su Vokietijos piliete, jis gavo Vokietijos valdžios institucijų leidimą gyventi šalyje. Welt taip pat pažymi, kad tarp 2020 ir 2023 m. jis užsiaugino ištisinę barzdą ir ėmė tapatintis su radikaliuoju islamu. Nuo to laiko jau ištrintame Youtube kanale, kurį administravo Ataee, jo profilio nuotraukoje buvo pavaizduota Talibano vėliava, ir jis buvo įkėlęs teroro pamokslininko Ahmado Zahro Aslamijaro vaizdo įrašų.

Daugelis islamistų Aslamijarą, Talibano vadą, žuvusį kovoje su Vakarų kariais Afganistane, laiko kankiniu, o ISIS padaliniai Afganistane taip pat garbina šį vyrą ir seka jo mokymu.

Šiuo metu Vokietijoje gyvena dešimtys tūkstančių sunkių nusikaltimų padariusių migrantų, tačiau valdžios institucijos negali jų deportuoti arba to nenori. Šiuos migrantus ir toliau saugo tiek valdančiosios kairiųjų liberalų vyriausybės, tiek anksčiau krikščionių demokratų (CDU) remiama politika.

Neseniai kaip virusas plintantis vaizdo įrašas Zilto saloje, kuriame jaunuoliai, dainavo „Užsieniečius lauk“, skambant Džidži D‘Agostino (Gigi D’Agostino) klubinei dainai „L’amour toujours“, sukėlė didžiulį atgarsį šalies žiniasklaidoje, o aukščiausio rango politikai pasmerkė jaunuolius ir ragino skirti jiems „didžiausią bausmę“. Jaunuolių veidai nebuvo užtušuoti, nors jie nebuvo pripažinti kaltais dėl jokio nusikaltimo.

Šaltinis: Remix News

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top