Vokietija: po to, kai pirmasis milijardierius susitiko su AfD partija, kairiojo sparno Vidaus reikalų ministrė kviečia boikotuoti jo pieno produktų imperiją

Aukščiausios AfD politikės susitikimas su vienu turtingiausių vyrų Vokietijoje sukėlė raginimus boikotuoti jo verslą.

Vienas turtingiausių Vokietijos žmonių dabar atvirai susitikinėja su partija Alternatyva Vokietijai (AfD), todėl kairiųjų pažiūrų vidaus reikalų ministrė Nensė Fėzer (Nancy Faeser) ir pagrindinės šalies valdančiosios partijos paragino jį boikotuoti.

Teo Miuleris (Theo Müller), kuriam priklauso vieni populiariausių maisto prekių ženklų Vokietijoje, įskaitant Mülllermilch, Weihenstephan ir Landliebe, teigė, kad kelis kartus kalbėjosi su AfD bendrapirmininke Alisa Vaidel (Alice Weidel). Jis laikomas vienu pirmųjų stambių verslo veikėjų, atvirai užmezgusių ryšius su AfD, o Vokietijos valdančiosios partijos, įskaitant krikščionis demokratus (CDU) ir laisvuosius demokratus (FDP), remia raginimus ją boikotuoti.

Apskaičiuota, kad Miulerio turtas yra vertas daugiau kaip 4 mlrd. eurų, o jo susitikimas gali atverti kelią kitiems verslo lyderiams atvirai paremti AfD.

Po to, kai Miuleris gynė AfD, sakydamas, kad partijos platforma nėra ekstremistinė ir ji neturi nieko bendra su nacionalsocializmu – ideologija, kurią Miuleris atmeta – dabar „verslas turi užimti aiškią poziciją“, sakė Fėzer.

Fėzer teigia, kad „susiskaldymo ir pasipiktinimo atmosfera, kurią kursto AfD,“ atgraso kvalifikuotus migrantus nuo atvykimo į Vokietiją. Pasak jos, įmonės turi atsiriboti nuo AfD arba dešiniojo sparno ideologijos, ir partijos džiaugsis „šliaužiančia normalizacija“. Ji taip pat sakė, kad įmonės, ypač įdarbinančios dešimtis tūkstančių žmonių, kurių daugelis turi migracijos patirties, turi jausti atsakomybę.

Fėzer raginimą boikotuoti parėmė SPD vadovė Saskia Esken, taip pat CDU, FDP, Žalieji ir CSU. CDU generalinis sekretorius Martinas Huberis (Martin Huber) sakė: „Kiekvienam verslininkui ir darbuotojui turi būti aišku: AfD kenkia Vokietijai“.

FDP generalinis sekretorius Bijan Djir-Sarai sakė, kad įmonės dabar turi „aiškiai įvardyti AfD keliamus pavojus“.

Vis dėlto Vokietijos valdančiosios partijos gali būti labai suinteresuotos pereiti į puolimą prieš Miulerį ir paversti jį pavyzdžiu, nes daugelis AfD politikos krypčių, įskaitant sankcijų Rusijai nutraukimą, siekiant atgauti prieigą prie pigios energijos, žaliosios energetikos revoliucijos sustabdymą ir biurokratinės bei mokesčių naštos verslui mažinimą, gali būti patrauklios daugeliui Vokietijos pramonės lyderių.

Vos vakar Remix News pranešė, kad Vokietijoje sparčiai auga bankrotų skaičius( ), o šalies verslo klasė apkaltino valdančiąją vyriausybę, jog ši savo politika siekia „deindustrializuoti“ Vokietijos ekonomiką.

Miuleris sakė, kad su Vaidel buvo susitikęs tik aptarti partijos programos ir nėra aukojęs šiai partijai. Nepaisant to, valstybinio transliuotojo WDR redaktorius Lorenzas Bekhardtas (Lorenc Bekhardt) rašė: „Daugiau niekada Müllermilch, Landliebe, Weihenstephan“.

AfD sureagavo į tai. Bundestago parlamentinės frakcijos atstovas ekonominės politikos klausimais Leifas Erikas Holmas (Leif-Erik Holm) pareiškė: „Dabar, kai vis daugiau verslininkų remia AfD, kaip tai neseniai padarė Müllermilch vadovas, atrodo, kad šviesoforas (valdanti koalicija, red.) pamažu silpsta. Tai vis labiau primena SED (Sozialistische Einheitspartei Deutschlands – Rytų Vokietijos Komunistų partija 1949-1989 m.) laikus. Įmonės nenori būti verčiamos daryti jokių politinių pareiškimų, bet pagaliau gali ramiai dirbti! Vokietijos ekonomikai tikrai reikia rūpintis kitais dalykais, o ne daryti piruetus vardan šviesoforo“.

Šaltinis: Remix News

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Kaip bus vokiškai cancel culture? Abbrechen Kultur, ar kaip?

Michailas Velleris (RTV1)

Kieno taika, kieno karai, kas plauna smegenis ? /
ЧЕЙ МИР, ЧЬИ ВОЙНЫ, КТО ПРОМЫВАЕТ МОЗГИ? 08 12 2023

https://www.youtube.com/watch?v=2ZN56rN8DnA

iš eilės

visų pirma reikia boikotuoti mėsos valgytojus, o dėl pieno paskui

blue yellow zov marinie

…visu pirma,tave reik pradet sert kirminais…mikliai razuma atgautum,parse…

Paul Casimir

Ir vėl pataikei… Neįtikėtina

blue yellow zov marinie

…tu jau siandie taip pasizymejai,staciai ir gulsciai…neitiketina….

Jules

Visus nesutinkančius su Pasaulio Vyriausybe – į pelenus, į dulkes, bet ne dabar. Šiek tiek palaukite. (Zu Asche, zu Staub
Dem Licht geraubt
Doch noch nicht jetzt
Wunder warten bis zuletzt). LRT dezisčių laukia – stebuklas.

nereikia išsigalvoti

Žmonių daugėjimas planetoje ir pasidauginusių milijardų noras išbristi iš skurdo veda prie globalizacijos ir pasaulinės vyriausybės be jokios papildomos blogos valios

GOJUS

Kažkur skaičiau mokslinį straipsnį, kad žemė normaliai gali pakelti 18 mljrd. gyventojų.

šermukšnis

vieni dauginsis, kiti juos maitins

Jules

Taip, jei Europoje tiek daug dezuotų durnių – labai edukuotų.

Dzeikas

Kas reiskia „normaliai”? Gamtiskai, t.y. pirmykstes bendruomenes sociumo salygomus, kai zmogas gaude ir ede zverisus, o bobos rankiojo grybus , uogas, sakneles visokias – 15 mln. Daugiau – fauna ir flora naikinama ir išedama , po to ir homas sapiensas dūsta is bado. O jeigu avyzas visokias augina ir zveris garde veisia ir seria uzaugintomis kulturomis? Tada milijarda laisvai. Ar tai normaliai? Ne, tai nenormaliai, nes gamtoje savaime taip nebuna, kad kokiom avyzom sudarytu lengvatines salygas ir tos uzaugina ne ~50 kg/ha, o 500 ar net 5000 kg.Arba kad kiaulinus augintu garde uzdarytus ir sertu tomis avyzomis. Lygiai taip Zeme gali ismsitinti x. zino kiek zmogisu, JEIGU tas nesedi ranku sudejes ir sugalvoja produktyvinti tai ka turi ir kas yra.… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..nu tu duodi…

GOJUS

Jei su oligarchais prasidėsi, tik bėdos turėsi.

blue yellow zov marinie

…jiesly f kranie niet vady,vodu vipyly zydy…

blue yellow zov marinie

..perskaiciau….remix pranese,kad vokietijoje auga bukaprociu skaicius…..ir pagalvojau,….matai,fricai apie save tiesa eme rasyt…..

patikslinu

kairiųjų skaičius augo- o tai ir reiškia bukapročių skaičiaus augimą.

Jules

Pirmiausia augo bankininkų skaičius, kurie rėmė Marksą, Trockį, Staliną ir dabar remia tuos pačius. Stambusis kapitalas remia proletariatą – ubagyną. Na, gal labiau naudojasi jų kuo, kad nuolat drapalintų konkurentus ir padorius žmones. Nesutinkantys prašom nuneigti, kad stambiausi bankai neremia Pasaulinės revoliucijos, neremia eks bolševikines partijas ir t.t.

blue yellow zov marinie

…susidaro ispudis,kad jei zodis prasideda is b raides,rezultatas bus b.

blue yellow zov marinie

..sutinku..

Dzeikas

Gali buti.Bet Lietuvos ciabuviu jie kolkas pralenkt neigalus. Lietuviai kartu su rumunais, bulgarais, chorvatais cia nepralenkiami. Pailiustruosiu kaip tai buityj atrodo. Vaziuoju is Pazaislio vienuolyno link VI Forto(Kaune nezinantiems).Ties „Energetiko” kulturnamiu (nezinau kas ten dabar) matau kad klijuojasi riebus toks ko ne niujorkinis trafikas. Staigiai eismas stoja ir pestieji lenkia autotransporta. Kadangi sena meile nerudyja staigiai suku kairen i Naglo gatve tikslu islysti i Kalantos gatve ir dumti toliau i VI Forta, nes kamstis del srauto i Palemona, tauta namo grizta po darbo dienos. Bet as ne pirmas, o antras. DHL Sprintas (visdelto profas) izuliai pjauna ir isoka pirmas. Na nebeda, juolab zmogas tipo dirba. Greit prasmunkam ir islendam i Kalantos ties berods 10 Vidurine m-la. Ir cia lietuviso „astrus”… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Dzeikas
blue yellow zov marinie

…ai,svietas seniai nusoko nuo razumelio,kur eisi,ten kvailystes,anokie cia dyvai.Kuo maziau aini is namu,tuo geriau tau paciam…isejei…da klausimas,ar besugrisi….ar tik minesi,kaip savo jaunyyyste…./kokioj spitooolej/.

Dzeikas

Höchere Gewalt – kaip sako vokieciai.Neisvengiama butinybe. Negi del rizikos gaut plyta per kepure is namu neiseisi?
Pats save badu numarinsi vengdamas smurto?
https://youtube.com/clip/Ugkx7dP6lfYjKk-baGWuXCz0GUBl1anHGouU?si=IF_WaUONq6GzDxoC
Tipo taip…

blue yellow zov marinie

..as cia placiaja prasme….saip,visai pritariu amerikoniskam budui…uzsiperki daug/su protu/,kad del edalo nereiktu landziot i tuos pc…na o kur reikalai,savaime aisku…esme….aidamas kur,turek galvoj,kad aini,kaip i dziungles…

Dzeikas

Esme ne tame durniuje, kuris „graziai” apvaziavo kamsti. Jis beje Lietuvoje durniu nekotiruojamas , o savo darbo profas. O tame, kad tai LIETUVISKAS mentalitetas elgtis analogiskai tiek sociume, tiek politikoje. Tu galvoji parodyk as jom kaip galima buvo pravaziuoti, jis pripazintu a le „jo jo, kaip as nepagalvojau”? Ne. Sakytu tau locheli tik taip ir vazineti.O tikri vyrai vaziuoja kaip aš. Ir gerai jeigu tokie „lietuvisai” dirbtu tik vairuotuojais.Bet jie sociumo lyderiai. Va tokie ir stato tiek vidaus, tiek uzsienio politikoje TOKI sprendimo buda. Ir is nacistu kurie taip tycia nacionalistai as saipausi ir rodau kur ir kodel jie klysta. Na truksta lietuviui smegenu mases kaktos srityj suvokti kad ant svetimo b. i roju neivaziuosi ir kad w raides uzdraudimas… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Dzeikas
blue yellow zov marinie

…keista mixa pavarei.Keisciausias…nacio ir nacionalisto painiojimas…O keliuose idomu,kad labai aiskiai iskart pasimato zmogos durnumas….i zodzius gali nekreipt demesio,i vadylos…ne,bo mirsi iskart.

Dzeikas

Ismesk is galvos ta mozgoj-bke esa ten koks tai skirtumas yra.
Durniams prota dulkint otmazke.

blue yellow zov marinie

nea

Pilietinis nepaklusnumas

Tatai yra liberalioji demokratija!!!
🙂

stasys

xuilostano subinės inkštiras Vokietijoje skundžiasi trukumu visuomenės dėmesių savo idėjomis ? Vokietijoje nereikia toli eiti ieškoti tai partijai rėmėjų , joje vis dar rusena sena ‘meilė’ buvusiam partneriui rytuose. Na koks rimtas verslo subjektas ims rimtai vertinti parama partijai kuri net suprakaitavusi kovoja su imigracija pigios nekvalifikuotos darbo jėgos į Vokietija ? Čia tiktu ir tautinis posakis „kas šuniui pakels uodega jei ne jis pats sau ” ..

Vardas

Masonų statytiniai naudoja savo įkvėpėjų stalino ir hitlerio metodikas susidorojimui su neįtinkančiaisiais. Vienas iš susidorojimo su neįtinkančiaisias būdas – tai stalino ypač mėgiamas paskelbimas laiudies priešais ir kenkėjais.
Šios metodikos yra totalitarinis susidorojimo būdas ir faktas, kad jos yra naudojamos, rodo, kad jų naudotojas yra totalitarinė antiteisinė struktūra.
Teisinėje valstybėje klausimai turi būti sprendžiami ne totalitarinėmis pasaulinių nusikaltėlių naudotais būdais, bet teisinėmis priemonėmis, kurios yra suderintos su visomis žmogaus laisvėmis ir teisėmis.

Jules

Dezuotas Vardini, o kaip su Edward Bernays dezi propagandos menu ar tik modifikuotą TSK(b)P istoriją tebekali mintinai, Kapsukės ir vedeuškės prapiesorių patartas?

Vardas

Apie ką šis komentaras?

Jules

Apie internacius (bolševikus) ir nacius, ir pačio čia paminėtus valstybių vadovus, kurie tarpusavyje kariavo baisų karą be taisyklių, nes Stalino Rusija jas su pompa atmetė. Viena iš jų buvo pagrindine Amerikos sąjungininke. Žinoma, kapsukiečiai mano priešingai – jie išsilaikę Mokslino Komunizmo arba Mokslinės Oligarchijos, arba Mokslinio Covid’o egzą.

Tikras
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top