Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

laikmetis.lt

Vokietijos miesto Hanau požeminėse stovėjimo aikštelėse migrantai ir LGBT atstovai sulaukė išskirtinio dėmesio, sukėlusio diskusiją tarp internautų.

Vietos meras Thomas Morlock teigė, kad vietos, pažymėtos tolerancijos vėliavos spalvomis, yra skirtos specialiai tiems asmenims, kuriems reikia saugios erdvės viešose vietose. Meras pridūrė, kad šios vietos bus stebimos vaizdo kameromis ir siųs „aiškią tolerancijos ir kosmopolitizmo žinutę“.

Interneto vartotojams pasipiktinus, kad automobilių vietos išskiriamos pagal seksualinę orientaciją, meras ėmė gintis, kad taip nėra. „Visi kas priešinasi neapykantos kalbai ir yra tolerantiški gali čia statyti automobilį,“ – sakė jis. Po kilusios klausimų lavinos dėl parkavimo vietų meras visus, kurie suabejojo, kam skirtos šios vietos, išvadino homofobais ir ksenofobais. Visgi, kad vietos atviros visiems paaiškėjo tik po minėto apsižodžiavimo internete.

Mintis vaivorykštės spalvomis perdažinėti parkavimo vietas ir perėjas nėra naujiena ir Lietuvoje. Visai neseniai Vilniuje vyko perdažymo karai perėjoje netoli prekybos centro „Panorama“. Didelių aistrų sukėlė ir LGBT spalvomis nudažytas suoliukas Vilniaus centre šalia miesto rotušės.

JAV praėjusiais metais Floridoje buvo nuteistas asmuo, svilinęs savo visureigio padangas ant LGBT organizacijos spalvomis perdažytos perėjos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top