Vokietijos kancleris klastoja duomenis, idant pateisintų migraciją remiančią politiką

Šolcas tvirtina, kad 9 milijonai užsieniečių yra įsidarbinę, bet iš tiesų tik pusė tiek turi darbą.

Kancleris Olafas Šolzas (Olaf Scholz) (SPD) ėmėsi kampanijos, skirtos paremti pilietybės įstatymų bei lengvesnės natūralizacijos reformoms, tačiau pasisakydamas už tai rėmėsi labai padidintais skaičiais. Renginyje „Vokietija – imigracijos šalis,“ kurį organizavo federalinės vyriausybės Integracijos ministras Reem Alabali-Radovan (SPD), jis padvigubino užsienio piliečių, iš tikrųjų dirbančių Vokietijoje, skaičių, rašoma Vokietijos laikraščio Junge Freiheit faktų tikrinimo apibendrinime.

Scholzas sakė: „Devyni milijonai gyventojų gyvena ir dirba mūsų šalyje neturėdami Vokietijos pilietybės“. Vėliau beveik visos žiniasklaidos priemonės perėmė šį tvirtinimą. Tačiau iš tikrųjų, pasak federalinės Statistikos tarnybos, įdarbinta tik 4,5 mln. Vokietijoje gyvenančių užsienio piliečių, mokančių socialinio draudimo įmokas. Tai tik pusė tiek, kiek teigė Vokietijos kancleris.

Šolcas: „Tie, kurie dirba, turėtų galėti ir balsuoti“

Šis skaičius yra svarbus, nes Šolzas susiejo jį su savo pagrindiniu argumentu, kad „tie, kurie čia nuolat gyvena ir dirba, taip pat turėtų turėti galimybę balsuoti ir būti išrinkti.“

„Jie turėtų būti mūsų šalies dalis, turinti visas kartu su tuo einančias teises ir pareigas. Ir visai nepriklausomai nuo kilmės, odos spalvos ar religinės konfesijos“, – pridūrė jis.

Remiantis oficialiais skaičiais, šiuo metu Vokietijoje iš viso gyvena 11,8 milijono užsieniečių. Jei 9 milijonai iš tiesų čia dirbtų, tai reikštų, kad dirbančiųjų dalis tarp migrantų yra 76,3 procento. Tačiau iš viso Vokietijoje įdarbinta tik 40,7 procento visų gyventojų, kuriuos jungia socialinio draudimo sistema. Likusieji yra vaikai, pensininkai, bedarbiai ir pašalpų gavėjai.

Dirba tik 38,5 procento užsienio piliečių

Remiantis federalinės Statistikos tarnybos duomenimis, ne vokiečių, dirbančių Vokietijoje, dalis yra mažesnė už vidurkį ir sudaro 38,5 procento.

Pagal federalinės Vidaus reikalų ministrės Nensės Fėzer (Nancy Faeser) (SPD) planus, užsieniečiai galėtų natūralizuotis po penkerių metų, pragyventų Vokietijoje, vietoje dabartinių aštuonerių metų. Be to, ateityje jiems dažniausiai bus leidžiama turėti kelias pilietybes. Tai vakar Šolcas taip pat pabrėžė, kalbėdamas apie natūralizaciją. Aš niekada nesupratau, kodėl mes atkakliai laikėmės (tik vienos). Galų gale, priklausymas ir identiškumas nėra situacija, kai vieno įgijimas reiškia kito praradimą,“ – pridūrė jis.

Šaltinis: Remix News

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Dezinformacijos propagandos pagalba valdomas runkelynas ir labai edukuoti-vakcinuoti su moksliniais laipsniais. Apie Kapsukės studentus išvis nėr ko kalbėti. Ten visi su apetitu susižalojo sau smegenines – zombinosi. Buduliai ateity turės ypatingą paklausą. Vokietija nėra laisva šalis, o po Troikės padu ir priespauda.

Žemyna

Šrioderis Nr. 2 ?

Hemulis

Tomai, na va atsinaujino puslapis ir nebeliko norodos į redakciją. O ka sliečia laikrodį, tai netikrinau, ar gerai eina. Visi klausimai ko gero išsisprendė:)

Žodžio laisvė

Visada melo trumpos kojos.Ar negėda meluoti?

Jules

Be melo šiam pasauly mažai ką peši – beveik nieko. Net Kapsukės nebaigsi – teks meluoti.

T0mas J.

Sveikinu jus, tieSOS’-ai, kad paklaUsėte manęs ir liovėtės veidmainiauti, t.y. išėmėt iš tinklapio žodžius:
„Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms ATVIRA svetainė“.
Kaip buvot neatviri iki lapkričio, taip ir dabar gruodį neatviri, bet.. gerai kad atsisakėte veidmainystės – ištrynėt tuos žodžius apie atvirumą..
Ačiū, tiesosai!

Vytautas

Neadekvatus komentatorius. Gali laisvai rašyti, o burnoja, kad jam neleidžia 🙂

Ir Erdogano prasti “popieriai”

Pamenate, kokia aktyvi buvo Turkija dėl grūdų išvežimo laivais “žaliuoju koridoriumi” iš Ukrainos Odesos uosto susitarimo pratęsimu, kai Rusija dėl ukrainiečių išpuolių dronais prieš Sevastopolį buvo tą susitarimą laikinai sustabdę? Tik negalvokite, kad Turkijai labai rūpi Afrikos badaujantys vaikai, juolab, kad tie grūdai jiems ir nepatenka, Erdoganui rūpi tik pati Turkija. Dar karo pradžioje Turkija pardavė ukrainiečiams didelę partiją bepiločių skraidymo aparatų “Bayraktar”, tačiau Ukraina už juos neatsiskaitė. Tada Erdoganui beliko viena galimybė – atsiimti pinigus už patiektus “Bayraktarus” grūdais, t.y. barteriu, ką jis ir aktyviai iki šiol ir daro. Tačiau pačiai Ukrainai tas “Bayraktarų” pirkimas iš Turkijos visai šūdinai bsigėsi, nes Rusijos karinės oro pajėgos visus tuos “Bayraktarus” jau išdaužė, pasksičiuokite, rusai nuo karo pradžios jau numušė 2589 bepiločius… Skaityti daugiau »

Tikroji,nesuklastota Vokietijos istorija

exulanten.com/hell

justice4germans.wordpress.com

Ethan Huff (Globalism News)

Ethan Huff https://www.naturalnews.com/2022-12-02-worldwide-shadow-government-elected-government-public-health.html Nepaisant to, kad tai atrodo kaip demokratų operacija, pasaulinė skiepų infrastruktūra, kurią matome besiskleidžiant, iš tikrųjų buvo sukurta paslėptos šešėlinės vyriausybės, kuri tyliai ir nuošaliai trauko matomų vyriausybių, kurias mums visiems leidžiama matyti, virveles. Ir ši šešėlinė vyriausybė tuo užsiėmė daug daug dešimtmečių. Rokfelerio fondas, Billo ir Melindos Geitsų fondas, UNICEF, JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), GAVI, USAID, Pasaulio bankas ir daugelis kitų globalistinių subjektų ir grupių dirba kartu, kad suorganizuotų šį pasaulinį skiepų režimą, kuris beveik baigtas. Turtingi investuotojai dažnai kuria „ne pelno“ organizacijų fondus, kurie yra visuomenės sveikatos įstaigos. Tada jų pinigai nukreipiami į giluminės valstybės operacijas, kurių tikslas – sunaikinti visą pasaulį injekcijoimis, tokiomis kaip Uhano koronaviruso (Covid-19) „skiepai“. Šie pinigus grobiantys… Skaityti daugiau »

Al.

Youtube cenzūruoja maištą prieš komunistinę valdžią Kinijoje
https://www.youtube.com/watch?v=kcoZL53MBjI&ab_channel=ChinaUncensored
ir tai rodo, kad Kinijos komunistų partija dirba vienoje komandoje su komunosatanistine Vakarų valdžia.

Channel 4 News
BBC
China Insights

Kiniečiai kovoja už savo ir mūsų laisvę:
CCP’s nightmare: 10+ Cities Fight Against Police, 50 Universities Launch White Paper Revolution
https://www.youtube.com/watch?v=X1TxkKW_904&ab_channel=ChinaInsights

Jules

O už ką kovoja lietuviai? Už mokslinę raudonąją oligarchiją?

Ethan Huff (The Expose)

https://www.naturalnews.com/2022-12-02-worldwide-shadow-government-elected-government-public-health.html Nepaisant to, kad tai atrodo kaip demokratų operacija, pasaulinė vakcinų infrastruktūra iš tikrųjų buvo sukurta paslėptos šešėlinės vyriausybės, kuri tyliai ir fone trauko matomų vyriausybių virveles. Ir ši šešėlinė vyriausybė tuo užsiėmė daug daug dešimtmečių. Rokfelerio fondas, Billo ir Melindos Geitsų fondas, UNICEF, JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), GAVI, USAID, Pasaulio bankas ir daugelis kitų globalistinių subjektų ir grupių dirba kartu, kad sukurtų šį pasaulinį skiepų režimą, kuris beveik baigtas. Turtingi investuotojai dažnai kuria „ne pelno“ organizacijų fondus, kurie yra visuomenės sveikatos institucijos. Tada jų pinigai nukreipiami į gilias valstybines operacijas, kurių tikslas – per prievartą sunaikinti visą pasaulį eksperimentiniais vaistais, tokiais kaip Uhano koronaviruso (Covid-19) „skiepai“. Šie pinigus grobiantys galios brokeriai taip pat reguliariai perka politikus… Skaityti daugiau »

die neue ordnung

Niekada to nebuvo ir vėl – Vokietijos pietvakariuose esančiame Badeno-Viurtembergo Illerkirchbergo mieste pirmadienį nežinomas kaltininkas peiliu sužalojo dvi mokines, pranešė dienraščio „Bild“ portalas. Užpuolikas pasislėpė vietiniame pabėgėlių centre ir buvo policijos sulaikytas, kol kas nežinoma ar užpuolikas yra centro gyventojas ir kokie incidento motyvai.

Jules

Jo, svarbu, kad nežinomas, o kaipgis? Neliečiamieji ir nepakaltinamieji, o , dimokratija, ane? Dezisto profesija dabar Europoje populiariausia.

Generolas languose pas Milaiti

O taip, juliau Milaiti, jei nebūtum parašęs komento ir savęs palabines, juk niekas ir nesuprastų, kad tu čia dirbi!

Žemyna

Iš čia Kremlius galės be sunkumų jų pulkus į bent kurią ES šalį komandiruoti?

Mike Adams (Brighteon)

Dirbtinis badas: Vokietijos ūkininkams įsakyta sumažinti azoto trąšų naudojimą Maisto tiekimas Europoje yra tiesiogiai puolamas dėl daugybės schemų, kurios, atrodo, yra skirtos nutraukti įperkamą maistą, o elektros energija tampa nebeįperkama tiek įmonėms, tiek namų ūkiams. Vokietija dabar įsako ūkininkams mažinti azoto trąšų naudojimą, o tai sukels tiesioginius derliaus nuostolius, maisto trūkumą, infliaciją ir badą. Visa tai daroma tyčia. Tikrasis tikslas, žinoma, yra genocidas prieš žmoniją. Pasaulio depopuliacija. Europoje vyriausybės perima arba uždaro tūkstančius ūkių ir visa tai daroma vardan „klimato mokslo“. Masinis badas visoje Europoje netrukus taps siaubinga realybe. https://www.brighteon.com/1d12256e-f629-455e-b58a-2a3a50e8b756 – Vokietijos vyriausybė verčia ūkininkus mažinti azoto trąšų naudojimą ūkiuose – Tai PRIVERSTINIS BADAS, atviras – Žmonės Velse dabavalgo naminių gyvūnėlių ėdalą, nes tai viskas, ką jie gali sau leisti… Skaityti daugiau »

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top