Vokietijos vyskupas paragino savo kunigus skubiai laiminti homoseksualias poras

laikmetis.lt

Lapkričio 2 d. Špejerio vyskupijos (Vokietija) ordinaras Karlas Heinzas Wisemannas (Karlas Haincas Vizemanas) paragino savo vyskupijos kunigus rengti homoseksualių ir nesusituokusių porų „palaiminimo apeigas”.

Laiške vyskupijos dvasininkams ir pastoraciniams darbuotojams vyskupas Wisemannas rėmėsi Vokietijos sinodo keliu, pagal kurį 93 proc. balsavusiųjų pasisakė už homoseksualių porų „palaiminimą”. 

Be to, jis priminė popiežiaus Pranciškaus posakį: „Kas aš toks, kad galėčiau teisti?”, ir jo žingsnius, kad tokius „palaiminimus” Bažnyčia priimtų per Sinodą.

Vyskupas mano, kad „palaiminti” homoseksualius asmenis reikia „skubiai”. „Dabar neatidėliotinas metas, ypač ilgos gilių žaizdų istorijos fone, rasti kitokią Evangelijos įkvėptą pastoracinę nuostatą, kurią daugelis jūsų jau seniai praktikuoja.”  

Jis taip pat pasisakė už „homoseksualumo persvarstymą Bažnyčios mokyme, taip pat už galimybę palaiminti tos pačios lyties poras”. 

Kalbėdamas apie homoseksualius santykius užmezgusius žmones, siekiančius „palaiminimų”, Wisemannas paprašė savo vyskupijos ganytojų „bendradarbiauti su jais ieškant tinkamų būdų, kad jie galėtų patirti Dievo palaiminimą bendroje gyvenimo kelionėje”.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigis Kaipgis

Kitas įsakymas bus nuimti kryžių ir Koraną šalia Biblijos padėti.

Al.

Kitas įsakymas jau buvo. Ir tai ne Koranas.

Foto

Abrozdėlis tapatus raginimui.

blue yellow zov marinie

…kruvinoji krikscionybe priejo liepto gala.Labai dziaugiuosi.Tai ne musu tikejimas,o primesta xuinia,ka ir matom akivaizdziai.

Liepto galas -mirtis

Nėra,jokių mūsų tikėjimų.Yra ,tik tiesos nepažimimas,kuri yra pažini,nes Dievas mums leido jį pažinti iš savo kūrinių,o laikui atėjus apreiškė save per savo Sūnų.Visos pasaulio prieškrikščioniškos gentys ,tautos turėjo savo dievus ir dabar kai kurios turi,nes tikro Dievo ieška įrašyta mūsų dvasioje,sąmonėje,gera,bloga mes skiriame,nes pažinome,”atsikandome” gėrio ir blogio medžio pažinimo vaisiaus(Biblija).Matome iš savęs,kad be Dievo dvasios niekuo nepasitenkiname,nes viskas kas nauja sensta ir atsibosta,vėl griebiamės kažko naujo.Visos šalys,kraštai,žmonių civilizacijos savo istorijoje daugiau mažiau turėjo,turi karus,malagystes,žudynes, ,prievartavimus,išdavystes,visokius ritualinius žmonių aukojimus ,kaip ir dabar turi policiją,teismus,karus ,kalėjimus,priklausomybes,revoliucijas,visokius izmus ir kitą pasaulinę betvarkę.Kokia tos visos netvarkos priežastis?Nuodėmė=mirtis.Aišku visa,tai matydami suprantame,kad pasaulyje egzistuoja blogis išeinantis iš žmogaus,iš jo širdies ,atsakymas į blogį tai Dievo meilė per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų.

blue yellow zov marinie

…tai tas tavo dievas..lygiai ,kaip kacapams ju pucyyynas…turi antrininku,per kuriuos pasirodo Pasauliui….tavo sventos dvasios,dievas tevas ,dievas sunus…yra toks briedas,kad neisgaliu suprast,kaip normalus,sveikos psixikos zmones gali tai pakest,nekalbant,suprast,toleruot ir tiket.Apie apsivogusius,pederastiskus kunigus net nekalbu.Apie durniu papa irgi tyliu…..Mes uzdauzem ir isdavem savo tikruosius dievus,todel dabar……isnyksim.

Dar ne laikas tau

Matyt nesi normalus, sveikos psichikos ir daug ko nesupranti,o gal dar labai jaunas esi,eini į mokyklą.Nieko užaugsi,daug ką suprasi.

blue yellow zov marinie

…pvz.,…..kaaaa,zmogeli vargsasis.Pasliauziok keliais apie baznycia,kai artritas pagriebs,gal smegenine ims veikt.

Dzeikas

X-nia zmones aukoti ir rengti viesas sexualines orgijas, kas Lietuvoje buvo placiai praktikuojama pagonybes laikais.

blue yellow zov marinie

..jau doriesiems krikscionims ir kalbet apie aukas fanatizmo vardan….xa xa xa.O sexas visada gerai.Orgijos,kol jaunas,irgi…..jahoooooooooooo.Ot,nemegstu,kai jau susensta,pasidaro bais scyri,moraaaalus ir dievobaimingi davatkos suuudziai tupycos.Kai sakoma..neturek kitu dievu….tai cia apie Kristuti.Ne musiskis jis,nea….

8.Nemeluok

Malonėk nuorodą į šaltinius apie ,,viesas sexualines orgijas Lietuvoje, placiai praktikuojamas pagonybes laikais.”


Sutinku

Kad buvo paplitę tai faktas,kiek stipriai neaišku,nes ir kituose kraštuose,taip pat buvo paplitę,Romos imperijoje,senovės Graikijoje ypač klestėjo orgijos.O dėl ko buvo paplitę,nes atskaitos taškas buvo žmogus,jo sekso instinktai ir pagal tuos instinktus ,baimes,prietarus,seksualines užgaidas lipdomi dievai iš molio.Va šiandien nusilenksiu moliniam erosui,ar dar kitai dievybei su šerno galva,iškamša.Tai buvo tamsūs laikai dantis už dantį,bet žmonės juos romantizuoja,sapnuoja.

8.Nemeluok

,,Kad buvo paplitę tai faktas” – malonėk pateikti šaltinius.

Prašom

List of love and lust deities/ wikipedia

sacred prostitution/wikipedia

Esi melagis

Tavo šaltinis paneigia tavo paties teiginius (apie seksualinės orgijas Lietuvoj): ,,Meilės ir geismo dievybių sąrašas Baltų-slavų lietuvių Milda, meilės ir laisvės deivė. Milda lietuvių mitologijoje yra meilės deivė. [1] Tačiau dėl jos autentiškumo mokslininkai ginčijasi. Nepaisant nežinomybės, Milda tapo populiariu moterišku vardu Lietuvoje. Neopagoniškos draugijos ir bendruomenės, tarp jų ir Romuva , gegužės mėnesį organizuoja įvairius renginius deivės Mildos garbei. [2] Milda Mons, Veneros kalnas , pavadintas jos vardu. [3] Narbutto informacija Pirmą kartą Mildą paminėjo Teodoras Narbutas savo 1835 m. veikale apie Lietuvos istoriją . [4] Pasak Narbuto, Milda buvo žinoma ir Aleksoto vardu. Jos šventyklos stovėjo Aleksote , Kaune ir Antakalnyje , Vilniuje , kur dabar stovi Šv. Petro ir Povilo bažnyčia . Balandžio mėnuo buvo skirtas Mildai.… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Anksčiau visi galvojo, kad velniai yra tik pragare, bet kaip rodo šiandiena, jie ne tik prieglobstį, bet ir vadovaujančias pareigas susiveikė šiandieninėse bažnyčiose, vaidinančiose, kad meldžiasi Dievui… Kad tokių sutanotų, apsikarsčiusių kryžiais kanopinių ir raguotų „avelių” bus rašė dar Biblijoje…

Dėl ko

Vokiečiai vis nerimsta,eina nuo vienų kraštutinumų prie kitų.Du pasauliniai karai,Liuterio pradėtas bažnyčios skaldymas vėl tęsiasi, dabar panaudojant lgbtizmą,kuriame mirkstantys daugelis nenori keistis,o likti nuodėmėje.Nieko prieš jei laimina atskirą tikintį,homoseksualą ,bet jokių lgbt porų,kurie vaidina šeimas,santuokas laiminimų negali būti.

Būtent

Nuostabus palaiminimas eiti toliau klaidos keliu.

blue yellow zov marinie

..butent.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top