Vokietijos Žaliųjų partija nori, kad „trečdalis visų valstybinių darbo vietų tektų imigrantams“

Siekdama skatinti „įvairovę“, Vokietijos valdančioji Žaliųjų partija Hanoverio mieste planuoja, kad vietiniai vokiečiai negalėtų gauti trečdalio visų skelbiamų valstybinių darbo vietų – jos turėtų būti skirtos migrantams. Tai reiškia, kad miestas stengiasi užimti „imigracijos miesto“ poziciją.

„Žaliųjų partijos mero dėka bus kitaip!“ – trečiadienį rašė Tviteryje turkų kilmės Žaliųjų partijos parlamentinės frakcijos sekretorė Filiz Polat.

Polat minėjo Hanoverio Žaliųjų partijai priklausantį merą Belit Onay, taip pat gimusį Turkijoje, kuris nori, kad trečdalis visų miesto valstybinių darbo vietų būtų skirta imigrantams.

Filiz Polat Tviteryje patvirtino, kad tikslas yra 2026 metų pabaigoje trečdalį visų skelbiamų darbo vietų mieste skirti migracijos faktą biografijoje turintiems asmenims, ieškantiems darbo“.

Rimtu laikomas politinis siūlymas

Miesto integracijos komiteto, kurį šiuo metu sudaro Žalieji, Vokietijos Socialdemokratai ir Vokietijos Krikščionys demokratai, sprendimo projekte rašoma, kad siekiant padidinti asmenų, kurių šaknys užsienyje, dalį vietos administracijoje, visų naujai samdomų darbuotojų tarpe siekiama jų dalis yra 30 procentų“.

Miestas taip pat rengs reklamos kampaniją, skirtą „motyvuoti jaunus žmones iš imigrantų šeimų, kad jie pasinaudotų įvairiausiomis švietimo ir studijų galimybėmis šios Vokietijos žemės sostinėje“ tam, kad būtų sutvirtintas Hanoverio kaip „imigracijos miesto“ statusas.

Šaltinis: samnytt.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top