VSD vadas G. Grina: Mūsų objektai – ne asmenys, o valstybės

Valstybės saugumo departamentas mąsto valstybėmis. Tai šiandien aiškino žurnalistams VSD generalinis direktorius Gediminas Grina.

„Mūsų objektai yra ne asmenys, ne nusikaltėliai. Mūsų objektai yra valstybės“, – teigė G. Grina žurnalistų pakalbintas po apklausos teisme, nagrinėjančiame prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjai Daivai Ulbinaitei iškeltą baudžiamąją bylą.

Paklaustas, ar VSD pastebi Lietuvoje padidėjusį šnipinėjimą, departamento vadovas sakė: „Taip, be abejo, (…) šnipinėjimas, tiesiog metamos papildomos pajėgos informacijai rinkti, kažkokiai neigiamai įtakai skleisti ar viešąją informaciją per televiziją. Viskas yra sudėtinė dalis įvairaus pobūdžio karų. Asmenų psichologinis apdorojimas irgi yra karo elementas“.

Tačiau pasiteiravus apie galimybes šį šnipinėjimą atremti, G. Grina kalbėjo, jog tai sąlyginis dalykas: „Visą laiką maksimumo nepasieksi, čia yra kompleksas dalykų – ir žmogiškųjų resursų, ir finansinių resursų. Čia daug dalykų yra, kurių tikrai negaliu viešai komentuoti“.

Pasak G. Grinos, šnipinėjimo grėsmė atsirado ne staiga, o tiesiog tik šiuo metu tapo aktuali.

„Čia grėsmė neatsirado staiga, ji visą laiką buvo, tiesiog jinai nebuvo labai aktualizuota, kadangi žvalgyba, kontržvalgyba – paprastai į viešumą nebekeliami dalykai”, – dėstė VSD vadovas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

Kiek dar shytas Grybauskaites statytinis, intelekto nesuzhaloto veido jaunuolis tyciosis is jusu ir Lietuvos?

Kur dingo ankstesn komentarai?

Matyt šnipai padarė diversiją, kol VSD ir Grina stebėjo valstybes…

Kaikurie dingę komentarai:

Ale 2014-10-21 20:30 gerai skamba, – o ką tai reiškia? Žmonės gal mėnulyje gyvena? O kas valstybė? 1 0 pažinsi pagal vaisius… 2014-10-21 19:42 pedofilai, KGBistai, rusai – tai mūsų valstybės puošmena. Tai nuoširdaus ir sunkaus VSD berniukų darbo vaisius. 0 0 Raigerdas > komentarų nereikia 2014-10-21 19:33 Sutinku su jumis, kad VSD yra ne tik intelekto stigius, bet kažkokia tai anti-intetelktualinė organizacija. VSD vadovas visas paskendęs paslaptyse, Jis nieko negali kalbėti, lyg tai, visuomenei būtų įdomios jų paslaptys. O jis kalba su visuomene, lyg ji būtų sudėta iš vienų šnipų. Toks nesveikas susireikšminimas savo tose paslaptyse, kurių, gal būt, pusę reikėtų išmesti į šiukšlyną. Pastovūs pareiškimai viešai – negaliu kalbėti, negaliu kalbėti. Tai negali ir nekalbėk, Tada leisk kokiam… Skaityti daugiau »

Beta

„Lietuvos valstybės saugumo departamento vadovas G.Grina vakar per televiziją išdidžiai pareiškė, – „Mūsų objektai yra ne asmenys, o valstybės“.
Kas galite, paaiškinkite.
Mano galva, tai yra visiškas nusišnekėjimas ir nesupratimas ką turi daryti saugumas ir už ką jis turi atsakyti. Mano galva, šis pareiškimas parodo itin didelį nekompetencijos lygį. O gal aš klystu? Kažko nesuprantu?” /Kastytis Braziulis/

vilte

O tai Kusaite , Gatajevai – Valstybes ar asmenys ?…

Aplamai nėjo šio

straipsnio atsiversti.Blokavo?

Beta

„Dėmesio, dėmesio, dėmesio.
Lietuvos valstybės saugumo departamento pareigūnai, vadovaujami generolo G.Grinos, šiandien naktį dėl šnipinėjimo sulaikė valstybę. Šiuo metu vyksta intensyvus valstybės tardymas. Tikimasi, kad teismas duos leidimą uždaryti valstybę į areštinę trim mėnesiams.
Turimų valstybės saugumo departamente šaltinių teigimu, valstybė tyli, nekalba ir nieko nepasakoja.” /Kastytis Braziulis/ 😀 😀 😀

Raigerdas Betai

Įdomu, kaip Seimo nariai? Jie ką nemato, kad GENEROLAS vėjus šneka? Kaip jis ten atsirado? Susidaro įspūdis, kad į šitus postus – VSD generalinio direktoriaus, skiria išskirtinai žmones, turinčius savotišką nukvakimo laipsnį į vieną ar į kitą pusę. Štai buvo toks Orakulas Mečys Laurinkus, o dabar G.Grina, kuriam nuo paslapčių viskas toje galvelėje apsisuko, ir ką jis gali pasakyti? Visur viskas yra paslaptinga? Aplinkui vien tik paslaptys? „Mes esame apsupti paslapčių, kad net nebeskiriame, kur objektas, o kur asmenybė”. „Valstybės yra mūsų objektai, bet tie objektai nėra asmenybės”. Kažkas panašaus yra berods „Alisa stebuklų šalyje”, kai „arbatelės metu”, atėjus Alisai sėdėjo tik Triušis ir Skrybėlius. Jie vienas kitą sveikino su puikia „negimtadienio” švente. Ir jie pradėjo šaukti: „nėra vietų, nėra… Skaityti daugiau »

ruta

bolseviku laikais net ka valge kareiviai buvo paslaptis , teko skaityti archyvini dokumenta su ‘soverseno sekretno’ grifu …Manau, tai noras paversti VSD , kaip tai buvo ir yra Rusijoje , valstybe valstybeje , kuri nebus atsakinga savo pilieciams uz nieka , o tik reikalaus visuotinio paklusnumo ir nemastymo , tai sovietmeciu mes jau praejome ir represijas ir terora ir tremtis.
Kodel tokia padetis tenkina Seimo narius , prezedentura ?Nes su VSD pagalba galima neutralizuoti nepatenkintus korupcija , socialine atskirtimi , emigracija ?Nereikes Seimui ir toliau dirbti , liks tik patenkinti ..

Letas Palmaitis

Bijau, kad ne valstybės, bet tik LTSR-2 „valstybė” (LTSR-1 irgi buvo „valstybė”: ir miestai buvo tvarkomi, ir butai apšildomi – tiesa, už mokesčius, surinktus iš visų vergų, ne vien tik iš apiplėšiamųjų ubagų). O dėl asmenų tai šventa tiesa – viskas apie asmenis perduodama tam, kuris tipena iš paskos. Jis jau viską padarys „kak prikažut”.

Tadas

rado valstybę Kusaitė,iš geografijos du.

ale

appeal volatility recent money consumers check credit score information economic specialize

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
komentarų nereikia...

intelekto nesužaloti tie VSD berniukai – komunistų/stribų vaikų kitokių ir nebūna.
Svarbu šilta vieta, gera alga ir valdžia.

Beta

Nesismulkina berniukai. Visi šnipus gaudo, o Lietuvos Grina valstybes. 😉

Kritikas Pikčiurna

Pasirodo VSD – valstybių stebėjimo departamentas! O kas stebi asmenis, veikiančius tų valstybių interesais? Pasirodo, kaip visada, skęstančiųjų gelbėjimas tėra jų pačių reikalas. Prokuratūra juk turi teisę rinkti ką tirti ir ko ne. Jie turi net teisę jiems „nereikšmingus” įkalčius naikinti, kad niekas jais nepasinaudotų ateityje… Dabar ir Kriminalinei policijai tokia teisė suteikta, prastų tyrimo perspektyvų pretekstu. Tiesiog rojus nusikaltėliams ir užsienio žvalgyboms, tereikia nusipirkti uolių įtakos agentų. Labai ženkli pažanga. Vienas VSD generalinis direktorius rūpinosi KGB rezervo ir užsienio energetikos magnatų interesų saugumu, kitas, mąstantis dešiniuoju pusrutuliu, rūpinosi piliečių provokacijomis nusikalsti valstybei, o šis paprasčiausiai nusiplovė rankas – jis tik stebi procesus. Bet pirmiausiai jie stebi, kas prieš tokią valdžią burnoja ir pasiunčia „berniukus”… atsukti automobilio ratų, geranoriškai padėti… Skaityti daugiau »

Raigerdas > komentarų nereikia

Sutinku su jumis, kad VSD yra ne tik intelekto stigius, bet kažkokia tai anti-intetelktualinė organizacija. VSD vadovas visas paskendęs paslaptyse, Jis nieko negali kalbėti, lyg tai, visuomenei būtų įdomios jų paslaptys. O jis kalba su visuomene, lyg ji būtų sudėta iš vienų šnipų. Toks nesveikas susireikšminimas savo tose paslaptyse, kurių, gal būt, pusę reikėtų išmesti į šiukšlyną. Pastovūs pareiškimai viešai – negaliu kalbėti, negaliu kalbėti. Tai negali ir nekalbėk, Tada leisk kokiam nors pavaduotojui kalbėti normalia žmogiška kalba. Ko nepaklausi viskas apgaubta paslapties šydu, Tai įsileiskit ten daugiau moterų dirbti, jos visas jūsų „paslaptis” kaip mat išrutulios. Man tik įdomu: ar VSD Generalinis direktorius G.Grina lietuvis ar kitos tautybės žmogus? Kas nors gali išversti į lietuvių kalbą, ką jis pasakė… Skaityti daugiau »

pažinsi pagal vaisius...

pedofilai, KGBistai, rusai – tai mūsų valstybės puošmena.
Tai nuoširdaus ir sunkaus VSD berniukų darbo vaisius.

Ale

gerai skamba, – o ką tai reiškia? Žmonės gal mėnulyje gyvena? O kas valstybė?

JUK NEPRASIDĖSI

„su žmonėmis ir nusikaltėliais” ……..

dsa

Čia tas pat kaip gydytojas pasakytų, kad mūsų klientai yra ne pacientai, o ligos. Grina eilinį kartą nusišnekėjo ir šį sykį labai riebiai.

griniukas

ko jūs čia kabinėjatės-pasakiau aiškiai: valstybėmis mes domimės. bielarusija, rusija, š.korėja. mūsų tikslas, mums liepta, išsiaiškinti geriausią tų valstybių valdymo patirtį ir įdiegti įsisavintus valdymo standartus. na, nors gal dar labai nejaučiate, bet mes jau esame padarę nemažą pažangą šiuo klausimu. rezidentūros vadovė vis ragina dar pasitemti, tad ieškome rezervų. bandysime įdiegti soc. lenktyniavimo sistemą savo tarnyboje. pavyzdžiui killerių skyriaus darbuotojai rungtyniaus kas daugiau paguldys lavonų prie ežero arba kas įtikinamiau imituos natūralią mirtį, sekimo agentai lenktyniaus kas vienu metu pasiklausinės daugiau piliečių pokalbių telefonais, ir t.t ir pan. šiuo metu baigiame įtikinti visuomenę, kad pedofilijos pas mus nėra. šalyje kuriai išmintingai vadovauja Didžioji ir Mylimoji Vadė iš principo negali būti tokių dalykų. Bet didžiausias galvos skausmas yra -kur reikės… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top