VSD vadovybė nepajėgi, bet „keisti pavaduotojų nėra tikslo“

Tomas Dapkus | Alfa.lt

„Ši vadovybė jau nepajėgi pilnai vykdyti savo funkcijų ir turėtų padaryti atitinkamus sprendimus“, – pirmoje savo antrosios kadencijos spaudos konferencijoje, kalbėdama apie Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovybę, pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Balandžio 12 dieną baigiasi dabartinio VSD direktoriaus saugumo generolo Gedimino Grinos penkerių metų kadencija. Tačiau G. Grinos pavaduotojai atsakyme Alfa.lt sako, kad pasikeitus saugumo direktoriui „keisti pavaduotojų nėra tikslo“.

Ignoruoja prezidentės aštrią kritiką

Sausio pradžioje prezidentė D. Grybauskaitė dar kartą pakartojo, kad dabartinio VSD direktoriaus G. Grinos neskirs antrai penkerių metų kadencijai.

CINIŠKAS VSD ATSAKYMAS: ŠIUO METU VAIŠNORAS DAR NEATSISTATYDINS

GRYBAUSKAITĖ VĖL NORI, KAD GRINA TRAUKTŲSI?

KITĄ SAVAITĘ GRINA ŽADA ATSKLEISTI DAUGIAU „KONKRETYBIŲ“

GRYBAUSKAITĖ: VSD KOL KAS NEPATEISINA JOKIŲ LŪKESČIŲ

„Iki galo nei (generalinis prokuroras – Alfa.lt) ponas Valys, nei (VSD direktorius – Alfa.lt) ponas Grina neatskleidė savo gebėjimų, iki galo nepatenkino lūkesčių, kurie buvo susiję su jų darbu, todėl manyčiau, kad atsinaujinimas šiose dviejose struktūrose būtų sveikintinas“, – pareiškė prezidentė D. Grybauskaitė.

Konstitucija numato, kad generalinis prokuroras ir VSD generalinis direktorius skiriami Respublikos prezidento Seimo pritarimu.

Pirmoje savo antrosios kadencijos spaudos konferencijoje, kalbėdama apie VSD vadovybę, prezidentė D. Grybauskaitė buvo dar griežtesnė.

„Ši vadovybė jau nepajėgi pilnai vykdyti savo funkcijų ir turėtų padaryti atitinkamus sprendimus“, – tada sakė valstybės vadovė.

Tačiau VSD direktoriaus pavaduotojams prezidentės pareiškimas panašu nedaro įspūdžio.

Grinos pavaduotojai bandys išlikti

Naujienų portalas Alfa.lt VSD direktoriaus pavaduotojams Akvilei Giniotienei, Romualdui Vaišnorui, Alvydui Kunigėliui, Sigitui Butkui išsiuntė paklausimą, kuriame prašė atsakyti: „ar pasibaigus VSD direktoriaus Gedimino Grinos kadencijai ir jį atleidus iš pareigų, planuojate likti dirbti VSD direktoriaus pavaduotojo pareigose?“

Straipsnio tęsinį skaitykite http://www.alfa.lt/straipsnis/49793184/zurnalistai-gresme-nacionaliniam-saugumui„>ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top