Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Lietuvoje Covido situacija, palyginti su visomis kaimynėmis, tikrai bloga (pagal naujausią statistiką blogiau tik Rusijoje, kurią jau visai pasivijome). Ir pažiūrėjus vakarykštę prof. I. Vėgėlės ir Seimo sveikatos reikalų komiteto nario L. Slušnio diskusiją per TV 3 gali suprasti, kodėl.

Slušnys tiesioginiame eteryje paaiškino, kad dabartinė valdžia, valdydama pandemiją, veikia bandymų ir klaidų metodu. Pirmiausiai kažkas greitomis yra padaroma, o po to žiūrima, kokias tai turės pasekmes (pasak Slušnio, taip visada valdomos krizės …).

Slušnys nesugebėjo atsakyti į laidos vedėjo klausimą, kodėl per pirmąjį karantiną nebuvo leidžiama į mažas parduotuves, o dabar didesnę susirgimo riziką turintys piliečiai verčiami jose grūstis (ar pasikeitė virusas?). Slušnys nežinojo, ir kad šiuo metu Lenkijoje (kurioje mažiau pasiskiepijusių ir nėra galimybių pasų) situacija yra gerokai geresnė nei Lietuvoje. Slušnys, pasirodo, galvojo, kad ji tokia kaip Lietuvoje…

Tiesa, Slušnys vieną dalyką žinojo labai tvirtai. Pasak jo, „liko labai nedaug. Atvirai pasakius, mums liko kokie, na, 15 proc. žmonių paskiepyti ir mes, nu, praktiškai tampame kaip danai laisvi“. Į prof. Vėgėlės pastabą, kad Europos Sąjungos PSO Europos vadovas H. Kluge pripažino, jog masinis vakcinavimas nepadeda nutraukti pandemijos, Slušnys sureagavo: „Bet, Joe Biden‘as…“ (toliau nebebuvo galima suprasti, ką norėjo pasakyti).

Paklausęs valdžios atstovo pradedi galvoti, kad leidimas lankytis didesnėse, gražesnė, naujesnėse, prabangesnėse parduotuvėse ir visokiuose akropoliuose tik turintiems galimybių pasą visai nėra skirtas tam, kad būtų apsaugota visuomenės sveikata (akivaizdu, kad čia nėra jokio ryšio). Jis yra skirtas atsilyginti nusipelniusiems klusnumu dabartinei valdžiai piliečiams. Suteikiant jiems tą saldų ekskliuzyviškumo ir buvimo labiau „baltu“ nei jų bendrapiliečiai jausmą. Ką tai bendro turi su Konstitucija, visuomenės sutartimi ir bendrai pagarba žmogui, neklauskite…

Dėl bendro išsilavinimo. Besiskundžiantiems nepagrįstais piliečių teisių suvaržymais valdžia pirštu rodo į kelias kitas valstybes, kurios taip pat turi galimybių pasus bei taiko įvairius ribojimus. Pirmiausiai – į Vokietiją ir Prancūziją. Patikrinau – nė vienoje iš jų nėra draudžiama neturintiems GP lankytis didelėse parduotuvėse. Tad tiek apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Daug klaidų padaryta,

organizuojant skiepijimo procesą.Gaila,kad nuo skiepijimo visai nusišalino šeimos gydytojai.Atrodė,kad skiepys per poliklinikas,kur žmonėms viskas įprasta,jie žino savo gydytoją,ambulatorija pakvies ir paskiepins.Savo daktaro paraginimas veikia stipriau už valdžios bizūną.Dar daugiau,ne kiekvienas žino,kur ten paskambinti,užsiregistruoti,vis sunku pataikyti,kada kuri amžiaus grupė,eilės,internetai.Dabar lauksim,kad kaip Ispanijoje ar Anglijoje ,lauksim žinutės ar skambučio į telefoną.Kad viskas vyktų oriai.Patys jau neieškosim.

Prancūzijoje nustatyta

GP galiojima data ,iki lapkričio 15 dienos.Paskui vėl svarstys,o pas mus vėl neaiškumai,nepasitikėjimas ir t.t…

Jo, matosi,

kad babkiniai nabagai ir išverstaskūriai kovoja už švabistų auksinį milijardą – mažina Lietuvių tautą.

Ir gerai

Gal jau seniai mums buvo laikas atprasti nuo tų prekybcentrių ir dažniau lankytis mažose parduotuvėse. Aš, pavyzdžiui, taip laiką taupydavau. Juk viskas vietoj. Bet dabar nežinau, kada vėl pradėsiu lankytis daržinėse, kuriose esu nepageidaujama vien todėl, kad neturėjau ,,laimės” susirgti. Būčiau visiška idiotė, jeigu savo noru leisčiausi užkratą, kuriam natūraliai, atrodo, esu atspari. Aš gi ne savižudė. Tegu PUŠiausioji ir DULKiausiasis papučia man uodegon. Gyvensiu ir žvengsiu iš jų ,,valdymo”. Visų švabų pykčiui.

Žodžio laisvė...

Skiepytis tik pagal šeimos gydytojo raštišką rekomendaciją. Tik jis turi žinoti savo
kliento sveikatos būklę ir spręsti ar rekomenduoti jam skiepytis, prisiimant atsakomybę.

Al.

Visi atsakymai švabistų Didžiajame pasaulio perkrovime – Pasaulis turi būti parklupdytas prieš šėtoną.

ah1

na kam dar neaišku kad didieji prekybcentriai su terbakrepšiais – viruso ir ligų veisyklos – kiek žmonių per dieną apznagioja terbakrepšių rankenas? Prieš kelis mėn. dezinfekuodvo terbakrepšius, o kai nustojo tai ir vėl protrūkis.
Taip kaip iki okupanto ligų veisyklomis buvo bažnyčios kur susirinkdavo ligoti, visi rankas kišdavo į tą patį vandenį ir kratydavo ant savęs, taip dabar ligų veisyklos prekybcentriai su apznagiotomis terbakrepšių rankenomis, net neabejoju.
Tai va naikinkit terbakrepšius – ligų veisyklas. Prie okupanto nebuvo terbakrepšių todėl univermagai nebuvo ligų veisyklos.
Toks būtų pastebėjimas apie ligų protrūkių valdymą.
Kur didelės žmonių sankaupos ir antisanitarija ten ligų protrūkiai.
O geriausia tai naikinkit prekybcentrius – žmonių sankaupų šaltinius.

JUOKIUOSI GARSU

LIETUVOJE, KUR 2,7 MILIJONO GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1098 ASMENYS, O PALYGINIMUI MASKVOJE, KUR 15 MILIJONU GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1938 ASMENYS. MASKVOJE JOKIŲ DĖL COVID-19 APRIBOJIMU: LAISVAI VEIKIA RESTORANAI, KIRPYKLOS, GROŽIO SALONAI, SPORTO KLUBAI. JOKIŲ GALIMYBIŲ PASU. VA, TAU IR “SPUTNIK V” VAKCINA, VA, TAU IR PIŠ VYRIAUSYBĖ!…

To paslušno

charakteris kaip meksikiečio,kuris pirma šauna žmogui į kaktą, paskui galvoja, kas iš to išeis. Tokie dabar reikalingi.

ah.ą

žydų „nacionalinius kovos su pandemija ypatumus” – jei gyvulių pasus lietuviams išdavinėja žydų kompanija? Ir šimon (žydiškas žodis) rūpinasi žydų kompanijos išduodančius lietuviams gyvulių pasus verslu ir pelnu ? Žydų kompanijos verslas ir pelnas šimon svarbiau negu lietuvių sveikata? O gal tiesiog Lauk Šimon ir žydų kompaniją įvedinėjančią lietuviams gyvulių pasus ir antikonstitucines tvarkas ?

Taip > 12:07

Taip, žydai raus!

after

Keletas draugų ir visa eilė kaimynų bei pažįstamų persirgo tuo kovidu. Ir ką? Nagi nieko ypatingo, gripas kaip gripas – porai dienų dingo uoslė ir skonio receptoriai, temperatūrėlė buvo pakilus, kaulus maudė, prakaitavo. Į ligonines nevažiavo, arbatėlių pagėrė, citrinų pagraužė ir tiek. Kai darosi testus, antikūnių kiekis žvėriškai didelis, tiesiog super nir svarbiausia, natūralus imunitetas, kuris nesumažėjo pirmiems persirgusiems net po metų. Kitaip yra tiems pažįstamiems, kurie paklausė propagandos ir valdžios parėdymų – dauguma patyrė įvairiausių alerginių reakcijų, „vakcinš” poveikis buvo žiaurus. Keletui pažįstamų, po „vakcinacijos” teko atsidurti reanimacijose. Kai kas jau po pirmos dozės košmaro prisiekė daugiau to brudo nebesileisti nei už ką. O kaip su pasiskiepijusiųjų imunitetu? Kaip, kaip…. Šūdinai. Feikas visa šis šaršalas. Čia vien farmo-mafijos biznis… Skaityti daugiau »

Prokuratūra!

Kada oficialius propagandistus arba atipropagandistus prigriebsite?!! Eiliniam žmogui abipusis smegenų spaudimas darosi nebepakeliamas. Juk negali būti abeji teisūs. Ar kaip?!

praktinis patarimas šauksmininkui (14:43)

pabandykite pradėti mąstyti galva ir spaudimas smegenyse atlėgs

Labai keista

Tas „tiesos“ mylėtojų ratas labai nepakantus tiesai ir tiesos ieškotojamas. O geresnio portalo irgi nėra.

Raimundas

Mačiau tą dvaro psichoterapeuto pasirodymą.. Mačiau arogantišką menkystą, argumentus bandantį pakeisti savo maivymusi ir įsivaizduojamu “autoritetu” .

Ema

Juk tas Slusnys galimai yra nestabilios psichikos

į šviesų švabo rytojų

Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino).    Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais.    Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar „staigiai” miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai… Skaityti daugiau »

Povilas

Elementari Lietuvos statistika.
2020 m. rugsėjo 14 d.:
– paskiepyta 0% gyventojų;
– susirgo 51 (7dienų vidurkis 41);
– mirė 0 (7dienų vidurkis 0).
2021 m. rugsėjo 14 d.:
– paskiepyta 60,8% gyventojų;
– susirgo 899 (7dienų vidurkis 880);
– mirė 10 (7dienų vidurkis 14).
Skiepai mus išgelbės!
Petys už laisvę!
Tikėkite mokslu!
🙂
P.S.
Leidžiu tiražuoti delfiams, 15 min, LRT, l.rytui

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Neužsikodavusiųjų (su qr kodu) gyventojų (mokesčių mokėtojų) neįleidžia net į tuščias(!) respublikines(!) bibliotekas, pavaldžias kultūros(!) ministerijai(!).
– Neužsikodavusieji sumoka už paslaugą ir negauna paslaugos.
– Katastrofa.
– Lietuvoje siautėja neregėto įžūlumo skurdukai.

Tu kažkoks netikras brolyti...

Tos LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS man panašios į tarybinę šešioliktąją diviziją.
Kas turit kokių minčių.

Trumpai

Pritariu – bloga. Ypač po penktadieninio maršo ir Šiaulių šventinių renginių.

Naujo laiko dvasia

Vieno žmogaus durnumas yra mokslinis objektas.
Šimto žmonių durnumas yra pirštais badymo objektai.
Mijono žmonių durnumas prašosi kailio išpėrimo.
Milijardo žmonių durnumas reikalauja skubaus perkrovimo.

Durniai nesuvokia kad jie durniai.
Jokių nuolaidų durniams.
Naujas laikas skirtas išminčiai.

Stiklo valytuvas

„STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19“. Ei jūs sušikti mokslinčiai…, ar ben patys suvokiat ką čia rašot? >> STI >> NS >> ŠS >> Žiniasklaidai . 1 klausimas!!! – kas yra vakcina? Bendrais bruožais! – kuom vakcinos skiriasi nuo visų kitų biocheminių medžiagų, preparatų, junginių? – kokiai grupei ar kategorijai priskirti Covid-19 biocheminį preparatą visame pasaulyje oficialiai vadinamam Covid-19 „vakcina“? – remiantis išvardintais punktaistais, ar tas biocheminis junginys vadinamas Covid-19 „vakcina“ atitinka reikalavimus taikomus įprastinėm vakcinom? – ar ta Covid-19 „vakcina“ yra vakcina ar nėra vakcina?! . 2 klausimas!!! – jeigu tai kas oficialiai yra įvardijama kaip Covid-19 vakcina, nėra vakcina ir nėra Covid-19 vakcina, kodėl vYRIAUSYBĖ vis dar nepaduota į teismą?! – kodėl apsijungus su kitom ES ir… Skaityti daugiau »

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top