Vygantas Malinauskas. Apie tolerancijos gynėjų „toleranciją“

Dalijamės teisininko dr. Vyganto Malinausko veidaknygės replika, kurioje perspėjama apie socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje tendencingai skleidžiamas fake news apie Laisvos visuomenės instituto svečią dr. Mark Regnerus, pakviestą į Seime suorganizuotą konferenciją „Šeimos instituto reguliavimo perspektyvos Lietuvoje: sociologiniai ir teisiniai aspektai“. Dr. Mark Regnerus konferencijoje pristatė savo ir kolegų atliktus tyrimus, kuriuose pagal įvairius kriterijus buvo vertinama vaiko gerovė augant įvairaus pobūdžio bendro gyvenimo dariniuose..

LGBT pradėjo šmeižimo kampaniją prieš šiandien Seime pranešimą skaitysianti žymų JAV sociologą dr. Mark Regnerus. Gėjų lygos ir satelitiniuose tinklalapiuose taip pat kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pasirodė fake news apie tai, kad neva į Lietuvą atvykstą nekompetetingas ar net „apsišaukėlis sociologas“. Tuo tarpu pats Regnerus yra gavęs Amerikos sociologijos asociacijos apdovanojimus 1999 ir 2001 metais už savo mokslinius straipsnius.

Niekas jo kompetencija neabejojo, kol jis nepaskelbė tyrimo, skatinančio suabejoti kitų tyrimų, kurie teigė, kad vaikams nėra jokio skirtumo, ar augti su tėčiu ir mama, ar būti auginamiems gėjų poros, moksliniu patikimumu. Vienintelė puolimo prieš jį priežastis – Regneruso tyrimas buvo nepalankus šiuolaikiniam ideologizuotam akademiniam mainstreamui.

Ši prieš Regnerus nukreipta kampanija tik parodo, kad LGBT aktyvistai nesirinkdami priemonių bando užgniaužti ne tik bet kokią jų ideologijai neparankią nuomonę, bet ir mokslinius tyrimus. Tuo tikslu pasitelkiamas šmeižimas, fake news, dvigubi standartai, ad hominem argumentai. Visa tai iš tiesų kelia rimtą grėsmę laisvos visuomenės egzistavimui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top