Vygantas Malinauskas. Europos Sąjunga griauna mano tikėjimą mokslu…

Europos Sąjunga griauna mano tikėjimą mokslu.

Iš informacijos ES skaitmeniniame COVID pažymėjime: „Šis pažymėjimas nėra kelionės dokumentas. Moksliniai įrodymai dėl COVID-19 skiepijimo, tyrimo ir pasveikimo nuolat keičiasi, atsižvelgiant į viruso naujas, susirūpinimą keliančias atmainas“.

Tad dabar ir galvoju: ar tikėti mokslu reiškia tikėti ką kažkada koks nors mokslininkas pasakė, ar tikėti mokslu reiškia tikėti, kad visa, ką iki šiol pasakė mokslininkai, gali būti netiesa.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip!

tikėti mokslu reiškia tikėti, kad visa, ką iki šiol pasakė mokslininkai, gali būti netiesa!

Ypač tikėti

reikia Moksliniu Komunizmu, ane, Kapsukės docentai ir prapiesoriai. Dar Lietuvos Komsomolke, be jokios abejonės.

Dievo reikia labiau klausyti, negu žmonių

„Dievo reikia labiau klausyti, negu žmonių” (Apd 5,29) Apaštalai, kurių rankomis darėsi žmonėse daug stebuklingų ženklų, buvo suimti ir įmesti į kalėjimą. Viešpaties angelas juos išvadavo, ir jie, nuėję į šventyklą, vėl ėmė mokyti. Tuo metu vyriausiasis kunigas sušaukė aukščiausiąją tarybą ir siuntė tarnus atvesti apaštalus iš kalėjimo. Tarnai grįžę pranešė, kad kalėjimą rado tuščią. Vėliau apaštalai buvo rasti bemoką ir atvesti į tarybą. Vyriausiasis kunigas pareikalavo jų pasiaiškinimo, sakydamas: „Mes jums drauste uždraudėme mokyti tuo vardu”. Atsiliepdamas Petras ir apaštalai tarė: „Dievo reikia klausyti labiau, negu žmonių”. Tie žodžiai mus moko, kad paklusnumas Dievui ir Jo Dvasiai yra svarbesnis, negu paklusnumas žmogiškajam autoritetui, nežiūrint, kaip įstatymiškas tas autoritetas būtų. Tai reiškia, kad kai kada individas turi pasirinkti. Taip atsitinka… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

Jau nuo pirmųjų vakcinų pasaulyje, pasiskiepiję saugojo save! Tam ir skiepijosi, kad nesusirgtų arba susirgus ligos eiga būtų palyginti lengva/simbolinė. . Covid-19 vakcinos: 1. Nuo užsikrėtimo nesaugo! (Tai kas čia per vakcina?!) 2. Nuo kitų užkrėtimo nesaugo! (Tai kas čia per vakcina?!) 3. Skiepytis „būtina“ kad apsaugotum kitus! Tai tegu jie skiepijas, ar kaip?! (Tai kas čia per vakcina?!) 4. Pasiskiepiję, regis tampa, naujų viruso C-19 mutacijų „veisykla“ (gal be kabučių – veisykla)! (Tai kas čia per vakcina?!) 5. Visos vakcinos sukurtos ne ‘klasikinių’ antigripinių vakcinų metodu, bet ‘naujovišku/genomišku’ pagrindu! Hmm? Ir dar brukama kaip „Tėve mūsų“… 6. Apie ‘klasikiniu’ būdu sukurtas ar kuriamas vakcinas nesigirdi, bent garsiai kalbant, ir nė menkiausių užuomenų, kad gal būt… 7. Pasekmės. Trumpalaikės jau… Skaityti daugiau »

bijunelis

kai savo proto nera tada ir reikia pasirinkti kuo tiketi ir tiketi reikia „kietai’. Daugelis tautieciu tikejimo objekta renkasi visam gyvenimui.Daznai girdziu „as pasirinkau viena karta Landsbergi ir jau pasirinkimo nekeisiu”.Gaila,kai vaikus ir zmonas keicia,o politikams yra tokie istikimi.Tas pats ir moksle.Daznai mokslo tiesos plecia savo horizontus.Tikejimas turi tureti pagrinda,tam tikras tiesas,kurios irgi priklauso nuo individo proto ir tikejimo…ir taip daina be galo…As gyvenu,nes as viskuo abejoju…

si karta

suprantu autoriaus ironija, bet si karta sakyciau, kad ES kaip tik elgiasi zymiai padoriau, nei kai kurie musiskiai propagandistai. ES aiskiai sako, kad tas pazymejimas nera keliones dokumentas, bet tik dokumentas, kuriuo gali pasinaudoti tam tikra salis, kuri nori leisti arba neleisti zmogui keliauti. taip pat ir del moksliniu irodymu, paprasciausiai prisipazista, kad daug ko nezino. velgi skirtingai nuo kai kuriu musiskiu propagandistu.

Europa nėra

laisva, o Troikės okupuota, kuri dabar mankštinama dirbtinio viruso pagalba.

ah1

kai kas nors konkrečiai paskys kieno konkrečiai intarpai įterpti į karonovirusą tada bus galima kalbėti apie mokslą. Ką mokslas nuveikė caronoviruso tyrime kad tikėti mokslu? Šiai dienai Nobelio premijos laureatas demaskavęs ŽIV baltymą. Bet tai dar ne viskas, net neabejoju.Karonovirusas sukelia krešulius – o tai jau panašu į Ispanką ir Ispankos viruso baltymo įterpimą į karonovirusą taip pat. Tai va mieli mokslininkai ir tikintys mokslu – net neabejoju kad karonoviruse įterpta ŽIV ( neturiu pagrindo netikšti Nobelio premijos laureatu atradusiu ŽIV ir geriausiai jį išmanantis) ir Ispankos baltymų intarpai sukeliantys kešulius, o tai jau biologiniu ginklu „kvepia” o ne šikšnosparniu.O jei jau tikrai taip, tai mokslas tyli „pridėjęs į kelnes” ir todėl sklinda karonlaikio „religija” tikėjimas mokslu – kam tirt… Skaityti daugiau »

Baisu

Aišku – netikėti, nes kiek metų visus mus durninino, aiškindami, jog žemė apvali, kol pagaliau šviesiausių protų buvo įrodyta, jog tai absoliutus melas. Dabar kai kurios šalys net ekskursijas į žemės pakraščius ruošia, kad žmonės galėtų pamatyti, kas už jos ir po ja. Pas mus deja toj srity – absoliutus štilis. Bet ko norėti – juk žinom, kas valdo…

griuvena autoriui

reikia tikėti Dievu o ne „demokratijomis”, nebūtų ir griūčių

Robertas Malone (The Epoch Times) 1

Mano nuomone, skiepai išgelbėjo daug gyvybių ir šiuo metu jie labai tinkami. Rizikos nauda yra palanki šių skiepų skyrimui, net ir turint viską, ką sužinojome per pastaruosius kelis mėnesius, ji palanki jų skyrimui vyresnio amžiaus žmonėms ir didelės rizikos grupėms. Taigi, aš esu už, tvirtai už saugių, grynų, veiksmingų skiepų naudojimą. Aš tikrai suprantu, kad turime matyti duomenis tokius, kokie jie yra, užuot bandę slėpti riziką. „Delta“ varianto atsiradimas, iš pradžių Indijoje, vėliau Jungtinėje Karalystėje, o vėliau Izraelyje, privertė suabejoti skiepų gebėjimu suvaldyti protrūkį. Tarp vakcinos gavėjų ir vyriausybių bei visuomenės sveikatos institucijų buvo sudaryta beveik socialinė sutartis: „Nepaisant kai kurių šių produktų keliamos rizikos ir skubinimo, mes saugom jūsų sveikatą. Jei vartosit šiuos produktus, būsite saugūs “. Tai yra… Skaityti daugiau »

Robertas Malone (The Epoch Times) 2

Izraelyje, jei negavote visų trijų, nesate visiškai paskiepytas. Buvo interviu su CDC direktore ir jos paklausė: „Ar mes turime kokių nors duomenų? Ar turime duomenų, ar tik turime vilties dėl trečiosios dozės naudos? Ir ji, jos garbei, pripažino, kad neturime duomenų. Viskas, ką turime, yra viltis. Bėda ta, kad skiepų atsakas nėra tiesinis. Daugiau nėra geriau. Yra daug atvejų, kai, išgėrę didesnę dozę ar dažniau arba peržengę pagrindinį ir padidėjusį lygį, iš tikrųjų galite numalšinti imuninį atsaką. Galite pereiti prie „didelės zonos tolerancijos“. Galite pereiti į situaciją, kai sumažėja imuninis atsakas. Dabar tai šiek tiek numatoma kitame dokumente, kuriame jie apžvelgė vakcinacijos poveikį po infekcijos. Atminkite, kad tokia buvo politika, kad užsikrėtę žmonės, tokie kaip aš, turėtų išgerti dvi skiepų… Skaityti daugiau »

Oi ne,

Kapsukė sako, kad šikšnosparniu kvepia. Jam priskiriami visi nešvaraus biznio reikaliukai.

Pasvarstymui

Vyresnieji puikiai prisimena, kaip visa sovietija žinojo: genetika ir kibernetika yra NE mokslai, o mokslais buvo marksizmas-leninizmas ir jo kūdikis „mokslinis komumizmas”…
Praėjo ne taip daug laiko ir tų „žinojusių” vaikai tarškina klaviatūras, anūkai – nešiojasi išmaniuosius, visas pasaulis žaidžia genetiniais tyrimais – nustatinėja tėvystes-motinystes-giminystes.
O kaip su tais trečiu ir ketvirtu pavadinimais? Cha, jie irgi gyvi,- kaip vaiduokliai „šmėklomis sklando po Europą” lefistine septyniaspalve apsigaubę…

patiko >

Stiklo valytuvas 2021-09-6 15:20

Puikiai. Tik dar reiktų pridėti, kad nuo viruso saugo ir apsaugojo tūkstančius ligoniu, potencialių mirtininkų, generiniai vaistai kaip ivermektinas , hidrochlorochinas ir kiti. Bet apie juo nė žodžio. visur visus saugo tik vakcinos ?

Katabella Roberts (The Epoch Times)

Naujai paskelbti dokumentai išsamiai aprašo kaip JAV finansavo koronaviruso tyrimus Uhano virusologijos institute: ataskaita. „The Intercept“ gavo daugiau nei 900 puslapių medžiagos, susijusią su ieškiniu dėl informacijos laisvės įstatymo, kurį pareiškė leidinys prieš Nacionalinius sveikatos institutus (NIH). Dokumentuose išsamiai aprašytas JAV įsikūrusios sveikatos organizacijos „EcoHealth Alliance“, kuris iš federalinių pinigų finansavo šikšnosparnių koronaviruso tyrimus Kinijos laboratorijoje, darbas. Juose yra du anksčiau nepaskelbti dotacijų pasiūlymai, kuriuos finansavo Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas, taip pat projektų atnaujinimai, susiję su „EcoHealth Alliance“ tyrimais. Viena iš dotacijų, kurias NIH skyrė „EcoHealth Alliance“, „Supratimas apie šikšnosparnių koronaviruso atsiradimo riziką“ sudarė 666 422 USD. Dotacijos pasiūlyme išdėstytas plataus užmojo planas, kuriam vadovavo „EcoHealth Alliance“ prezidentas Peteris Daszakas, „ištirti šikšnosparnių koronavirusų ekologiją, evoliucinę biologiją ir perdavimo… Skaityti daugiau »

Katabella Roberts (The Epoch Times) 2

Dar prieš COVID-19 pandemiją daugelis mokslininkų buvo susirūpinę dėl galimų pavojų, susijusių su tokiais eksperimentais, o naujai paskelbti dokumentai neabejotinai kels papildomų klausimų dėl teorijos, kad CCP viruso pandemija kilo iš laboratorijos nutekėjimo Uhane. Paskelbus dokumentus, Rutgerso universiteto molekulinis biologas Richardas Ebrightas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė: „Medžiagos patvirtina, kad dotacijos padėjo Uhane sukurti naujus su chimeriniais SARS susijusius koronavirusus, kurie sujungė vieno koronaviruso smaigalio geną su kito koronaviruso genetine informacija, ir patvirtino, kad atsiradę virusai gali užkrėsti žmogaus ląsteles. „Dokumentuose aiškiai nurodyta, kad NIH direktoriaus Franciso Collinso ir NIAID direktoriaus Anthony Fauci teiginiai, kad NIH nepalaikė funkcinių tyrimų ar galimo pandeminio patogeno stiprinimo WIV, yra melagingi.” Rugpjūtį Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paragino Kiniją pasidalinti neapdorotais ankstyviausių COVID-19 atvejų duomenimis, sakydama,… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top