Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Atrodo, kad valdžia rimtai užsimojo prieš šeimą. Iš pradžių paskelbė, kad lyčių skirtingumas ir papildomumas nėra svarbus kuriant šeimą. O dabar nori padaryti nebesvarbia ir tėvystę bei motinystę. Kas, iš tiesų yra visai logiška žmogaus prigimties neigimo pasekmė. Valstybė vis agresyviau bando savintis tai, kas jai niekada nepriklausė – tėvų teises ir pareigas. Šį kartą už tėvus nuspręsdama, kad vaikui reikia eksperimentinės vakcinos. Kuri šiaip vaikui nėra būtina ir etiniu požiūriu kontroversiška. Žinoma, tai daroma „geriausių vaiko interesų“ pretekstu. Tačiau, realybėje tai reiškia, kad tokio iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko „geriausiu interesu“ galiausiai tampa valdžios interesas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Esu skaičiusi vakarų spaudoje,kad vakcinuoti kūdikius ir nėščias moteris negalima,nes tai gali neigiamai atsiliepti tolimesniame jų gyvenime.Gali prarasti vaisingumo galimybes.O kaip kitiems?Niekas nežino.Seniams tai neaktualu,o dvylikametėms mergaitėms?Bevaikiai bernai ir mergos valdžioje nesirūpina svetimais vaikais.Jie yra
abejingi vaikų ateičiai.Ar jums neatrodo, kad daromas didžiulis nusikaltimas???Va,mano kaimynė gavo abi vakcinas ir jau trečia savaitė blogai jaučiasi.Pirmą para labai skaudėjo galvą,šokinėja spaudimas.Nenori kreiptis pas medikus.Tikisi,kad sveikata pagėrės.Bet juk jau 75-eri.

Sąmokslo teorija, o gal ir ne

Kai jaunystėje ėjau į vidurinę mokyklą, buvo pasklidusi ‘žinia’ – žydai atvažiuoja skiepyti vaikų…
Paaiškėjo. Tiesa. Tik šiek tiek susivėlino.

Brighteon

Supermagnetinės nanodalelių „transfekcijos“ vakcinos įgalina biologinį nužudymą

Keli svarbiausi šiandienos „Situacijos atnaujinimo“ akcentai:

Naftos pramonės žmogiškųjų išteklių verbuotojas perspėja, kad įmonės užsiima „paveldėjimo planavimu“, pakeisiančiais pasiskiepijusius.
Ericas Claptonas paskelbė naują įspėjimą apie kovido skiepą, dėl kurio jis tris savaites nevaldė rankų.
Žmones gasdina kovido skiepai. Jei jie gali paversti žmonių kūnus supermagnetinėmis nanodalelėmis, kurias jie gali valdyti išoriniais laukais, kas atsitiks, kai jie panaudos elektromagnetinį (EMP) ginklą?

https://www.brighteon.com/f4531593-0975-4726-b6aa-b46673b6f6c2

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top