Vygantas Malinauskas. Šiems politikams jūsų pamatinės teisės ir laisvės nerūpi

Pasirodo, trečiąjį atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį „laisvoje ir teisinėje“ Lietuvos valstybėje valdžios pareigūnai gali atplėšti nuo tėvų kūdikį ir išsivežti jį iš namų jei tėvai kokios nors Vasario 16-osios proga ar šiaip ramų šeštadienio vakarą išgeria viena ar dvi taures vyno … Ir visa tai pristatoma taip tarsi tai būtų kažkas normalaus … Anot Delfi’o, „[s]pecialistų teigimu, dažnai paimant vaiką atsižvelgiama ir į vaiko amžių. Jei mama, tėvas ar abu tėvai yra net ir minimaliai neblaivūs, vaikas gali būti paimtas, jei jo amžius – iki trejų metų“ ….

Dabar visuomenei bandoma paskleisti fake news, kad neva visuomenės protestai kilo tik dėl to, kad „ne taip buvo pateikta statistika“. Tarnybų atstovai ir juos palaikantys politikai niekaip nesugeba suprasti, kad problema yra ne skaičiuje, bet pagarboje fundamentalioms piliečių teisėms. Esmė yra ne tame, kiek vaikų buvo atplėšta nuo tėvų nesant tam iš tiesų pagrįstos būtinybės – šimtas ar tūkstantis. Esmė yra tame, kad laisvoje Lietuvoje įstatymų leidėjas leido valstybės tarnyboms tai daryti.

Tad jei išgirsite kokį politiką sakant, kad Vaiko teisių apsaugos įstatymo keisti nereikia, o užtenka tik kelti pareigūnų kvalifikacija ar skirti tarnyboms didesnį finansavimą žinokite – šiems politikams jūsų pamatinės teisės ir laisvės nerūpi. Jie nėra laisvos bei teisinės valstybės šalininkai. Ir jie nėra jūsų pusėje.

Skaitykite daugiau:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top