Vygantas Malinauskas. Tokio Vyriausybės vykdomo nepasiskiepijusių mobingo negali pateisinti joks daugumos interesų argumentas

Kelios mintys, kurios kilo paklausius Premjerės ir kitų Vyriausybės atstovų paaiškinimų, kodėl turėtų būti taikomi apribojimai (t. y sankcijos), tiems, kurie atsisako skiepytis.

Premjerė, kalbėdama TV3 žinioms, pasitelkė palyginimą su draudimine apsauga: jei elgiesi neatsargiai – gali negauti draudimo išmokos. Anot Premjerės, tai turi būti taikoma ir išmokoms ligos atveju. Premjerė pasitelkė ir daugumos argumentą. Pasak Premjerės, dauguma rinkėjų jau yra pasiskiepiję, todėl turi būti atsižvelgiama į jų interesus. Suprask, Vyriausybės požiūriu, Lietuvoje žmogaus teisės galioja tik tiek, kiek tai neprieštarauja daugumos interesams…

Ironija ta, kad prieš rinkimus konservatorių lyderiai žadėjo rinkėjams teisinę valstybę ir pagarbą žmogaus teisėms. Tačiau šiandien turime Vyriausybę, kuri be didesnių skrupulų yra pasiryžusi taikyti sankcijas už tai, kad piliečiai naudojasi Konstitucijoje ir Tarptautinėse sutartyse įtvirtintomis žmogaus teisėmis.

Šioje vietoje Vyriausybės politikos šalininkai greičiausiai sušuks: „Bet ir žmogaus teisės turi ribas bei gali būti tam tikrais atvejais daugiau ar mažiau apribotos!“

Problema, tačiau, ta kad Vyriausybės siūlomos priemonės nėra skirtos riboti pačių žmogaus teisių. Tokių kaip, pavyzdžiui, Ovjedo konvencijoje įtvirtinta pamatinė žmogaus teisė, kad „kiekviena intervencija sveikatos srityje gali būti atliekama tik gavus atitinkamo asmens laisvai duotą ir informuotumu pagrįstą sutikimą“.

Vyriausybės siūlomos priemonės yra skirtos ne riboti žmogaus teises, bet taikyti sankcijas už tai, kad piliečiai nusprendžia pasinaudoti teisėmis, kurios šiaip jau nėra apribotos. Sveikatos apsaugos ministras to net per daug ir neslepia. Pasak jo, pagrindinė Vyriausybės žinia visuomenei: „Skiepykitės!“. Nes Vyriausybė ras būdų, kaip apsunkinti jūsų gyvenimą. Be abejo, „gerbdama“ jūsų teisę į kūno neliečiamumą, kurios juk niekas Lietuvoje neapribojo.

Šią situaciją galima būtų palyginti su situacija, kai kokios nors į Baltarusiją panašios valstybės vyriausybė, deklaruodama, kad jos piliečiai turi judėjimo laisvę ir jiems nedraudžiama vykti į užsienio valstybes (nes jie turi tokią teisę), taiko sankcijas (atleidžia iš darbo, atima socialines išmokas, sumažina pensijas ir pan.) už tai, kad jie pasinaudojo šia teise.

Grįžtant prie Premjerės pasamprotavimų apie draudiminės apsaugos nepasiskiepijusiems netaikymą dėl jų pasirinkto „rizikingo“ elgesio. Reikalas tas, kad pasinaudojimas savo žmogaus teisėmis, kurios nėra kaip nors apribotos, nėra „nedraudiminis“ įvykis, atleidžiantis valstybę nuo įsipareigojimų teisės viršenybei. Ir tokio Vyriausybės vykdomo nepasiskiepijusių mobingo negali pateisint joks daugumos interesų argumentas.

Apie tai yra ir Ovjedo konvencijos 2 straipsnis, kuris sako, kad kai kalbama apie žmogaus teisę atsisakyti medicininės intervencijos į jo kūną, „žmogaus interesai ir gerovė yra svarbesni už išimtinius visuomenės ar mokslo interesus“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jau čia seniai kalba

ne apie virusą ir skiepus,o konservatorių psichopatų nesuvaldomą norą valdyti kitus diktatūros pagalba bei gyvulišką norą įtikti Briuselio,Davoso ir Sorošo korporacijoms už nemažus pinigus į nuosavas kišenes.Išduodant krikščionybę ir nacionalinius interesus.Juos reikia gydyti,o tik paskui teisti.Kristus tokius gydė demonų išvarinėjimu ir rimbeliu.Geriausiu atveju jie fariziejai,blogiausiu dvasiniai liginiai,kurie visada veržiasi į valdžia ir nori turėti pistoletą rankoje.Jiems patiems jau ir psichiatrai nepadės,nebent egzorcistas.

Du klausimai:

1. Kokie ,,daugumos interesai” pažeidžiami, jeigu jie jau pasiskiepiję, todėl saugūs? Argi pasiskiepiję nesaugesni už nesiskiepijusius?
2. Kokiomis dar ligomis susirgimai bus laikomi ,,nedraudiminiais įvykiais”? Prašom pateikti visą tokių ligų sąrašą. Ar tas sąrašas bus nuolat papildomas pagal deivės Ingridos nuožiūrą?

Jei čia taip

bijoma viruso,tai kodėl uždarinėjamos ligoninės rajonuose?

stasys

Man atrodo jog autorius paprasčiausiai nepagavo aktualijos iš ryto . Klausimas skiepu teisėtumo perlipo raudona ribą ir kažin kam įdomu ką apie rašo „Ovjedo konferencijos” str.,kiek dar žmoniu pasmerks Šimonyte po riaušiu spaudžiant nepasiskiepijusius, juk dabar jie visi (ir aš) vieno veido .

LT pilietė

Jeigu panelė I. Šimonytė valgys per daug bandelių ir susirgs cukriniu debetu,jos ligą taip pat bus galima traktuoti, kaip rizikingo elgesio pasekmę.
Pirmyn konservatoriai!
Su tokia logika toli galima nueiti..Sveikatos apsaugos ir priežiūros sistema suklestės!

LT pilietė

Jeigu panelė I. Šimonytė valgys per daug bandelių ir susirgs cukriniu diabetu, tai jos ligą bus galima traktuoti, kaip rizikingo elgesio pasekmę.
Pirmyn konservatoriai!
Su tokia logika toli galima nueiti… Atsiras daug laisvų pinigų ir sveikatos apsaugos ir priežiūros sistema suklestės!

Manau,

Kad jau seniai sirgti tapo nedraudiminis įvykis, nes vieša paslaptis, kad pvz. vėžiu susirgus yra negydoma.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai – visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje – brangioje Lietuvoje.
___________________________________________
Lietuva – Tvirtovė

Teisingai kalbant,

reikėtų sakyti ne „pasiskiepijęs”, bet „susileidęs eksperimentinio (nuodingo) preparato su RNR”. Antraip juk taip vadinamam „pasiskiepijusiam” nedarytų koronaviruso testo prieš guldant jį į ligoninę. Vakar taip atsitiko vėžiu sergančiam žmogui, kuris turėjo valandas laukti atsakymo, kad neserga kovidu. Vadinasi, ir „pasiskiepijęs” nėra saugus.

Tai kad pasiskiepiję

visi, kam to reikia ir kas galėjo. Šita skiepų triūba pučiama dviem tikslais: dėl skiepų kiekio – mat yra kvotos. Problema ta, kad milijonas emigravusių, o dar apie pusę milijono dirba išvykdami ir grįždami. Jie įeina į gyventojų apskaitą, bet skiepytis gali ir toje šalyje, kurioje dirba. Taigi realiai valdžiai lieka grūsti skiepus per prievartą, terorizuoti gyventojus, idant būtų vykdomi planai. Užpirkti šiknakalniai ir tapkinai kelia visuomenės pasipiktinimą nesiskiepijusiais. Kurių realiai – nėra. Yra žmonių, kurie negali skiepytis, yra žmonių, kurie protestuoja prieš skiepus ir tai sako atvirai. Bet jie nesudaro nė pusės procento visuomenės. Išvada – valdžia nesugeba dorotis su briuselio planavimais. O juk turėtų. Nes bet kokioje imperijoje reikia su „centro” reikalavimais elgtis lanksčiai ir apdairiai. Bet ši… Skaityti daugiau »

Teisingai kalbant,

komentaras ištrintas.

Kis

zmogau,juk jiems nusispjauti ant viskuo>Kur ju pazadai su 134 punktais ir panasus dalykai,apie milijarda palikta vyriausybes reikalams niekas net neprimena.Si ,dar teroristine vadinama gaujele,kaip taikliai pastebejo ozys,daro kas jiems ant seiliu.Idomu kiek milijardu liksime skolingi,o ar skolins kas nors maziau negu 10%.Ponai ,naivuoliai,nenoriu uzgauti,bet visi tie nestandartiniai tipai tikrai save opoziciuonoje ne visiskai suprantamai?Ka jie masto apie savo valdyma,kur jis nuves.Programa nevykdoma ,chaosas,nesiskaitymas su tauta.Labai blogai gali pasibaigti.

Nuojauta kužda,kad

tuoj negalėsim ir valgyti ,ir gerti pagal savo norą,o tik pagal instrukcijas.Kitaip negydys.

Žinome,

Naciai 1941–1945 bandymus su žmonėmis irgi vykdė vardan visuomenės poreikių ir mokslo interesų.. Kuo tai baigėsi?

Labiausiai gaila

liberalų mulkinamo jaunimo. Daugelis nesupranta, kad jokios tariamos laisvės, jokie savi ar užsienio koledžai, universitetai jiems nieko gero nežada. Gerai gyvens nebent parsidavusio „elito” vaikai, o ar labai daug tokių? Dauguma galės guostis kaip tame sename anekdote: mano kaimyno seimūno sūnus vaikščiojo į mokyklą su „diplomatu”, baigė politinius mokslus, tai dabar karaliaujs kažkokioje Afrikos gentyje diplomatu. O manasis nutrūktgalvis lakstė į mokyklą su rancu (kuprine), tai taip ir liko zasrancu…

DD plius DD

Vyriausybės ir valdžios apskritai kritikos yra visokiausios. Yra rimtai ir kvalifikuotai argumentuotos, kuriai šį V.Malinausko (ir ne vien jo) pasisakymą ir priskirčiau. O yra visokių tulžingų prisapnuotų isteriškų paistalų. Daugiau šaknelėse, gal kiek mažiau viršūnėlėse, tačiau yra ir ten.
Bet aš ne apie valdžią.
Tiesiog pastebėjau, kaip kone visais aštresniais klausimais skiriasi virtuali realybė nuo tiesiog realybės. Šiuo atveju vakserių ir antivakserių iš pažiūros žūtbūtinė priešprieša. Tai štai, mielieji,- ta priešprieša bujoja komentaruose, facebookuose ir žiniasklaidoje. Tikrovėje, o konkrečiau mūsų daugiabutyje, NIEKO PANAŠAUS NEI IŠ TOLO NĖRA!
Yra skiepytų, neskiepytų, sirgusių, nesirgusių. Bet su kaimynais kaip prieš penkis ar dešimt metų bendravome, lygiai taip bendraujame ir toliau.

Aš su logika

ne taip jau artimai bendrauju, todėl paaiškinkite man kas nors visą esmę. 1. Jei aš nesergu kovidu, tai esu pati didžiausia grėsmė visuomenės interesams. Mane galima kolioti, grasinti, prievartauti, kol galų gale palūšiu arba atsilaikysiu. 2. Jeigu aš susergu kovidu, esu pati didžiausia grėsmė visuomenės interesams. Net už gydymą turėčiau susimokėti, nors 38 metus mokėjau visus mokesčius, o persirgusi tikrai įgyčiau imunitetą. 3. Jei aš vakcinuojuosi, esu pats didžiausias visuomeninis gėris. Mane visaip giria ir vakcinuoja nemokamai. Nors aš vis tiek galiu ir susirgti, ir kitus užkrėsti. Ir galiu po vakcinavimo net numirti, jei nepasiseks. 4. Jei aš pradedu vakcinuotis, tą reikės daryti keletą kartų per metus neribotą metų skaičių, nes virusai egzistuoja pasaulyje jau tūkstančius metų ir niekur nedings.… Skaityti daugiau »

ah1

nėra jokios vakcinos ir nėra jokio skiepijimo nuo kaaronbaubio – yra eksperimentinis produktas. Šimonytė versdama marmaliuotis laiko nepatikrintu produktu ir versdama dalyvauti medicininiam eksperimente net neabejoju pažeidžia LR Konstiruciją, draudžžiačią daryti medicininius eksperimentus su žmonėmis, liesti žmogų be asmens sutikimo todėl privalo atsistatydinti, net neabejoju.

Negi tikrai

konservatoriai ir laisvūnai yra Lukašenkos ir Putino agentukai, nes būtent jiems naudinga tai, kas vakar vyko? O gal ir smurtines provokacijas jie rengė kartu su LRT dezistais? Prašom patikslinti, o tai sunku suprasti, kas vyksta iš tikro? Negi konservatoriai parsidavė Lukašenkai, kad jo naudai pradėjo politikuoti ir smurtauti?

to Žinome

Užmiršai apie tokius bandymus Amerikoje papasakoti, kaip ten visa tai vyko ir kada, kokiais metodais?

ah1

Vieši klausimai Šimonytei:
1.Jei paskiepytas ir nepaskiepytas asmuo turi tokį patį gebėjimą nešioti, platinti ir perduoti virusą – su simptomais ar be jų, tai kokia skiepo ir galimybių paso prasmė?
2. Kodėl injekcija užkrėsti užkratu,, esamu vadinamoje vakcinoje nekarantinuojami 14 dienų, o užkrėsti užkratu esamu vadinamoje vakcinoje po injekcijos iš karto tiesiai paleidžiami į gatvę ir darbą galimai platinti užkratą?

Valdžiai reikia riaušių.

Tai ir padarė vidurnaktį, kai mažiau žmonių. Jokių antivakserių nėra. Tie, kas viešai skelbiasi – mažiausia mažuma. Bet reik sukišt kažkaip tas tūkstantines briuselio dozes – tai varo „pasus”. Durniai valdžioje mano, kad uoliai tarnaus briuseliui ir transatlantinėms korporacijoms. O tam reikia policijos ir kariuomenės. Kaip kitaip išmuši karingą padėtį su galimybe įvedinėt kariuomenę? Reikia priežasties. Tą ir daro nuo pirmos savo valdininkavimo dienos. Nepavyko su šeimos maršu, su pabėgėliais – irgi ne kažkas. Su „vakcinavimu” – va jau skelbia, kad neleis susirinkimų. Vargana šaika.

Pasvarstymui

Prancūzišką leidimą „naudotis gėrybėmis” jie vadina „passe sanitaire”. Vertimo sistemos frazę į lietuvių kalbą verčia kaip „Sanitarinis leidimas”. Viskas lyg ir aišku: pvz., galima gruboku pavyzdžiu iliustruoti,- ar viešu plaukimo baseinu gali naudotis šlapimo nelaikantis asmuo? Akivaizdu, jog ne. Tam ir „Sanitarinis leidimas”. Tą konstatavo ir Prancūzijos teisinė sistema, net ir jų KT.
Lietuvoje „gudručiai” sumanė padaryti „geriau” ir tokį pat ledimą pavadino „Galimybių pasu”. Mums tai primena NSDAP ar SSKP nario bilietą, suteikdavųsį jo turėtojui daugiau „Galimybių”, tiesa? Kam tai galėtų patikti?
Pripažintų valdantieji, jog jie vis dar sovietiškai pasielgė pagal Rusijos premjero Černomyrdino formulę „Norėjome kaip geriau, nutiko kaip visada” ir atslūgtų įtampa… Deja, valdžios užsispyrimas rodo jos silpnumą! 🙁

habilitas

Premjerė veidmainiauja. Pirma. Nemaža dalis iš tos daugumos pasiskiepijusių yra tie, kurie netujėjo pasirinkimo, dėl pačių įvairiausių prižasčių, o ne tie, kurie pritaria premjerės politikai, verčiant visus susileisti dozę neaiškios substancijos, kurios poveikis vis dar nežinomas. Antra. Ką reiškiia „daugumos intreresai“ ir kaip jie kolieriuoja su nesiskiepijusiių interesais? Ko nori „dauguma” pasiskiepijusių iš nesiskiepijusių pusės? Kad ir pastarieji susistumtų dozę substancijos? Ach taip, tie, kurie nesiskiepijo, nešioja užkratą ir yra pandemijos platintojai. Bet tai pagal Dulkį ir Šimonyte, nes serga ir pasiskiepijusieji, jie yra didžiausi viruso platintojai, nes būtent jie lankosi kavinėse, baruose, restoranuose, klubuose. Tiek ministras, tiek premjerė skleidžia melą, kuris priešina visuomenę ir būtent to melo pagalba bandoma pasitelkti, taip vadinamos, „daugumos interesus“, kad bet kokia kaina sustumti… Skaityti daugiau »

habilitas

Premjerė veidmainiauja. Pirma. Nemaža dalis iš tos daugumos pasiskiepijusių yra tie, kurie netujėjo pasirinkimo, dėl pačių įvairiausių prižasčių, o ne tie, kurie pritaria premjerės politikai, verčiant visus susileisti dozę neaiškios substancijos, kurios poveikis vis dar nežinomas. Antra. Ką reiškiia „daugumos intreresai“ ir kaip jie kolieriuoja su nesiskiepijusiių interesais? Ko nori „dauguma” pasiskiepijusių iš nesiskiepijusių pusės? Kad ir pastarieji susistumtų dozę substancijos? Ach taip, tie, kurie nesiskiepijo, nešioja užkratą ir yra pandemijos platintojai. Bet tai pagal Dulkį ir Šimonyte, nes serga ir pasiskiepijusieji, jie yra didžiausi viruso platintojai, nes būtent jie lankosi kavinėse, baruose, restoranuose, klubuose. Tiek ministras, tiek premjerė skleidžia melą, kuris priešina visuomenę ir būtent to melo pagalba bandoma pasitelkti, taip vadinamos, „daugumos interesus“, kad bet kokia kaina sustumti… Skaityti daugiau »

pardon už dublį

pirmą kartą neįkėlė, išmetė – klaida.
(habilitas)

The Epoch Times

„Tie, kurie stumia šiuos skiepų įgaliojimus ir skiepų pasus … jie daro daug daugiau žalos pasitikėjimui skiepais nei bet kas kitas“, – sako dr. Martin Kulldorff, vienas iš pirmaujančių epidemiologų pasaulyje.

Šiame epizode mes kalbame kartu su daktaru Kulldorffu apie imunitetą nuo COVID-19, vakcinas, „Delta“ variantą ir kodėl jis mano, kad pasaulinis atsakas į COVID buvo „didžiausia visuomenės sveikatos nesėkmė istorijoje“.

Dr Martin Kulldorff yra medicinos profesorius Harvardo medicinos mokykloje ir biostatistikas bei epidemiologas Brighamo ir moterų ligoninėje. Jis padėjo sukurti dabartinę CDC potencialios vakcinos rizikos stebėsenos sistemą, taip pat yra vienas iš Didžiosios Baringtono deklaracijos, kurioje pasisakyta už pažeidžiamiausių asmenų „tikslinę apsaugą“, o ne uždarymų, bendraautorių.

https://www.theepochtimes.com/harvard-epidemiologist-martin-kulldorff-on-vaccine-passports-the-delta-variant-and-the-covid-public-health-fiasco_3942556.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-08-11&est=R3XeoYUjZqe5Z+wRjD8pU9pt9Ol4cJn6fyzimXQlLlLoSFsfR7RsyCgejTkS1A==

patarimas su garantija

norint kad valdžia gerbtų mažumos teises, tereikia pasiskelbti esant žydru/ružavu et cet.

>  Aš su logika        12:08

Tavo logika pavojinga.
„Antro įspėjimo nebus“.
🙂

Tikrai,

panašu, kad labiausiai smurto protrūkių ir riaušių reikia elitui, ką ir suvairavo.

Panašu kad Ši monytei

Labai reikia skiepų del kiekio…Skaitykit straipsnį auķšciau apie skiepų sutartį.

crates saddle archives

naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top