Vyriausybės komisija stengsis Lietuvos gyventojams užtikrinti „saugų, žalos nedarantį“ informacijos turinį

Kaip praneša Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, šią savaitę darbą pradėjo kultūros ministro Šarūno Biručio vadovaujama Transliavimo ir retransliavimo veiklos teisinio reglamento tobulinimo darbo grupė, kuri iki spalio mėnesio pateiks siūlymus dėl propagandos, nukreiptos prieš Lietuvos valstybę sampratos, bei sankcijų už ją nustatymo, peržiūrės teisės aktus, reglamentuojančius transliuotojų ir retransliuotojų veiklą Lietuvoje, svarstys, kaip padidinti produkcijos oficialiomis ES kalbomis televizijoje ir radijuje.

„Darbo grupė nustatys valstybės audiovizualinės politikos kryptis ir peržiūrės teisinę bazę, kad užtikrintume piliečių teisę į objektyvią informaciją ir visoms amžiaus grupėms saugų, žalos nedarantį turinį,“ – spaudos pranešime sako kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Tarpžinybinę transliavimo ir retransliavimo veiklos teisinio reglamentavimo tobulinimo darbo grupę sudaro Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros bei Informacinės visuomenės plėtros komitetų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Kultūros, Susisiekimo bei Ūkio ministerijų, Valstybės saugumo departamento, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos, Ryšių reguliavimo tarnybos, taip pat Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos bei Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos atstovai.

Pirmasis darbo grupės posėdis vyko rugpjūčio 18 d. Antrasis posėdis, kuriame darbo grupės nariai teiks pasiūlymus ir svarstys Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimus, vyks rugsėjo 2 d. 10 val.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Pagaliau bus tvarka. O tai visokie violetiniai kedofilai net „tiesos.lt” portalą įkūrė ir kas mėnesį 17 bando šmeižti teisėsaugos organus ir nusipelniusius teisėsaugos pareigūnus

GERIAU

sukurkit [atgaivinkit] troiką….

AAA

Gal pirmiau susitarkim, kad galima būtų žiūrėti nemokamai Latvijos nacionalinės TV kanalą pas mus, o pas juos – mūsų. O tai tik kalbame apie vienybę, o tikrumoje to net nebandome siekti

Taigi

Dėkoju partijai ir vadui už rūpestį gyvulių ūkio liaudimi.

Taigi

Kažkada dariau eksperimentą, sugalvojau neįprastą vardą. Buvo įdomu per kiek laiko tą vardą pasisavins, įprastus gana greit pasisavina. Ilgiau išbuvo nepasisavintas nei įprasti, tačiau vis tiek atsirado, kurie pradėjo tuo pačiu vardu rašyti.

Taigi

Bet nenusimenu. Mano darbdaviai iš Latvių gatvės man sugalvos naują vardą.

Taigi

Man negaila, tegul nors ir visi naudojasi šiuo vardu.

klausimėlis

Tai kuo LT skiriasi nuo RU? LT valdžia tiesiog mėgdžioja RU.

Jau dabar blokuoja

komentarus į Tiesos portalą.

Tą 'taigi"

reiktų ignoruoti ir nereitinguoti.Tegul plūduriuoja.

Ar tai reiškia,kad uždraus

portalą Tiesos?

Jei valdžia tokia silpna ir bijo

Tiesos žodžio,tai kaip ji žada kovoti su rusais agresijos atveju?Prievarta?Rusijos prievarta bus didesnė.

Letas Palmaitis

Marksistų terminais kalbant, visuomenės sąmonė smarkiai atsilieka nuo jos būties. Jau senokai ne vien žinios, bet ir „filmukai” laisvai prieinami dar necenzūruojamu internetu. Tačiau gyvulių ūkio gyventojams mieliau nesivarginti analizuojant ir sulyginant skirtingą informaciją iš dar laisvai prieinamų šaltinių. Daug patogiau tikėti „užtikrinta” „saugia ir žalos nedarančia” „informacija”, kuria jiems išvemia už lygius lygesniųjų „radijas ir televizija”. Tad užuot sukapoję televizorius į šipulius ir išvežę į sąvartyną, laukia, kol Kinijos ir jau ruskijos pavyzdžiu bus pažabotas ir internetas. Tie, kurie nepastebėjo nei seimūnų vienbalsiai patvirtintos Europos Parlamento 2006 m. kovo 15 d. direktyvos 2006/24/EC dėl totalinės elektroninės kontrolės įvedimo kovai su „terorizmu” (= asmens laisve), nei nuo 2015 m. panaikinamos paskutinės laisvės – bankinės paslapties (jau „kova su terorizmu” nebeminima,… Skaityti daugiau »

Zala

Man iki dabar LRT dare zala savo propaganda. Jei nusprende nuo siol uztikrinti saugu ir zalos nebedaranti turini, sveikinu.

Taigi Palmaičiui

Dėl rinkimų pritariu, jog idiotai ginčijasi, tačiau tikra demokratija yra pats svarbiausias klausimas, norint išsivaduoti iš diktatūros, ir jau pavėluotas, apie tai reikėjo mažiausiai prieš dešimt metų pagalvoti ir siekti.

Letas Palmaitis dėl "tikros demokratijos"

čia ir kitur rašęs tą patį per tą patį jau milijonus kartų su nuorodomis į demokratinę vergvaldžių Graikiją ir liūdną kitaminčio Sokrato likimą. Rašyti milijoną pirmą nebėra prasmės. O jei taigiams Senovės Graikijos, demokratijos (= neautokratijos = ne karaliaus, bet gaujos valdžios) motinos, demokratija nėra tikroji, tai tegu sau svaičioja toliau apie tai, ko niekas nėra matęs.
Kvailiai painioja demokratiją su „socialiniu teisingumu”, „teisine valstybe”, ir apskritai su „visų valdžia” bei rojumi žemėje, ir dar kala tokią banditų klastą vieni kitiems į tuščias makaules.

ot laikai grįžo...

Visai kaip TSRS…!!!

Dėdė Letui

Atėnų demokratiją galima vadinti gaujos valdžia. Atstovaujamoji, interesų demokratija nebūtinai turi būti gaujinė (priklauso nuo mentaliteto). Šiaip be rinkimų baudžiauninkus neišvengiamai atstovauja „galingiausieji”, renkant gali būti įvairiai. Daug priklauso nuo to, „kas renkama” žmonių galvose – valdžia ar atstovai.

hei

sovietinis mentalitetas

veltui

stengiamasi tautai plauti smegenis. Manau, patys atsirinksime ka ziureti ir ko klausyti. Jau esame pasiskiepyje ir juoda nuo balta atskiriame.

eri

tai iš karto kaip šiaurės korėjoj, bus tiesa ir šviesa

Taigi Palmaičiui

Ko jūs vis į tą vergovinę Graikiją nuorodą dedate. Ar šiuos technologijų ir kitokios santvarkos laikus galima lyginti su Senovės Graikija? Todėl jūsų 21 amžiaus tikros demokratijos lyginimas su Graikijos politiniu režimu yra nekorektiškas. Tai tas pats, jeigu totalitarinį TSRS socializmą lygintume su atstovaujamosios demokratijos socializmo apraiškomis Skandinavijos valstybėse.

gali nesistengti valdzia

Lietuvoje ,beveik neliko tautos yra zombiai,avinai ir runkeliai,mano nuomone

Letas Dėdei dėl atstovaujamos demokratijos

Atstovaujamoji demokratija veikia per kažkokį atstovų surinktuvą-nusodintuvą, ar ne? Juk tuos atstovus kažkas turi iškelti, tam reikalingos organizacijos, jos turi turėti savo aparatą, visa tai reikia kažkam išlaikyti. Tuo tarpu kiekvienoje visuomenėje esama su pramone ir ginkluota jėga susijusių būtinų žmonių, kurių rankose yra pinigai ir kurie turi bendrą interesą. Atimti iš jų resursus galima tik prievarta, bet tai nieko neduos, nes jų vietoje vėl atsiras kitokie būtini žmonės. Tie, kurių rankose ekonomiką ir ginklai, tie ir turi realią galią valdyti. Jie ir vadinasi demu „tauta”. Nesvarbu, ar senovės vergvaldžiai, ar Abiejų tautų respublikos bajorai, ar dabarties oligarchai. Tuo tarpu pasiūlytų atstovų nusodintuvas (tarkim, partijų valdybos), priklausomai nuo savo svarbos, neišvengiamai patenka į anų būtinų žmonių interesų sferą. Juk partijos… Skaityti daugiau »

ateina laikai, kai

virtuveje tyliai plieksime anekdotus apie Brezneva ir kt. ,,generalinius”, Armenijos radijui gera proga atnaujinti programa, Vasingtonui prireiks Romo Sakadolskio sugrizimo ir vel bus ,,Amerikos balsas is Vasingtono”, na, gal bus ir ,,Svobodnaja Evropa” ir t.t. Kai meslavezys tampa chirurgu, o NKVDisto dukra salies prezidente, tada galima viskas. Taciau tautos sie chuntininkai nenuzudys. Jei ne siandien, tai rytoj, ji ikveps oro ir vel stos i kova uz savo nepriklausomybe. Aciu, ponas propesoriau uz galimybe gyventi ,,laisvoje Lietuvoje’, deja, kuriai vadovauti jus paskyrete komunistinio elito atstove, iki pat panagiu isikibusia i komunizmo kureju teorijas tik zodziais, o veiksmais – DEMAGOGIJA! Aciu uz nepriklausomybe , priklausoma nuo komunistu ir KGBistu palikuoniu. Jus isdavete Laisves siekio idealus, isdavete TAUTA.

ruta

Taip reikia suprasti , kad Lietuvos politikai prisimins savo jaunas dienas , kai uoliai tarnavo ir patarnavo sovietinei -komunistinei -KGB sistemai ir daug ko ismoko is represiniu strukturu , izulaus propagandos ‘fronto’ , bus griesta zenzura , sunaikinti normalus info portalai , uz kitokia , nei valdzios nuomone , realus kalejimo metai ..Mes tai jau mateme , girdejome is savo tevu , kurie kalejo , buvo istremti uz tai , kad kritikavo sovietine sistema , o seneliai net buvo susaudyti , nes dryso suabejoti valdzios sveiku protu , o dar leido sau ilsetis Italijoje , Prancuzijoje .., tik priesai ir ‘spijonai ‘ , pagal sovietus taip galejo elgtis …Lietuvoje jau senokai matosi tendencija panaseti i Rusija ir tai neturetu stebinti… Skaityti daugiau »

Taigi tam ateina laikai, kai

Nebus jokio „Amerikos balsas is Vasingtono”, ar „Svobodnaja Evropa”, nes dabar diktatūra bus iš Vakarų pusės, ir NKVDisto dukra su Dėdule jiems dirba.

Kuo jie pakeis

propagandos nuobodulį.Sovietmečiu nors klestėjo menai.

Dėdė Letui

Kurį laiką jau maniau, kad Jūs išvis nepripažįstate rinkimų. Tad apsidžiaugiau, jog Jūs skeptiškai vertinate tik dabartinius “monopolinio kapitalo” rinkimus. Rinkimuose labai daug lemia pačios “žaidimo taisyklės”. Štai Jūsų minimos partijų valdybos kaip “pasiūlytų atstovų nusodintuvas” nėra tokia šventa duotybė, kurios negalima pastumti. Taip, dabartiniai Lietuvos įstatymai sąmoningai nieko nekalba apie pirminius rinkimus. Tačiau įstatymus galima keisti, ypač jei atsiranda visuomenės spaudimas. Kas trukdo kažkam pradėti reikalauti, kad prieš kokius 2 mėnesius iki pagrindinio balsavimo dienos oficialios rinkimų komisijos vykdytų pirminius partijų kandidatų rinkimus (slaptas partiečių balsavimas kaip anglosaksiškuose kraštuose), o dar anksčiau registruotų partiečių keliamus pirminių rinkimų kandidatus ir sudarytų pirminių rinkimų biuletenius. Partijų valdyboms liktų tik pareiga pristatyti balsuoti teisę turinčių partiečių sąrašus. Ar tik ne tada partiečiai… Skaityti daugiau »

UŽ TAI MATYT IR KOVOJOM PRIEŠ 23 metus???

Pas mus dabar bus „TEISINGO ŽODŽIO LAISVĖ“ ??? Kada išėję PRIEŠAIS PREZIDENTŪRĄ galėsiu kiek tik noriu kritikuoti PUTINĄ 🙂 , o neduok DIEVE nors vieną žodį pasakysiu blogiau ant GRYBAUSKAITĖS IR JOS šiuometinių DRAUGELIŲ 🙂

KUR MES ŽYGIUOJAM?

TIESIOG – NEGALIME net DEIMANTĖS padėties sužinoti…negalime savo krašte TEISĖJO tikro žudiko surasti, negalime Išsiaiškinti kur kokie KORUPCINIAI užsakymai vugdomi ir NET KUBILIUS YRA herojus apie tipo kurio nuostabę krizėz suvaldymo techniką visas pasaulis turi sakityti knygas ir JĮ laiupsinti, kada pensininkai po šiai dienai apvogti ir nėr iš ko grąžinti skolos…ir daug daug visokių GROŽYBIŲ PAS PAČIUS… DAR VA ir – kur dės tuos kurie mato situaciją ne taip kaip grybai pjauna??? – į Sibirą jau neišveši, kur gi juos dėti??? Kažkur yra kalėjimai pastatyti, apie kuriuos tipo niekas nežino??? TAI GAL TEN??? IR kas visa tai galėtų paveigti???

Letas Dėdei

Prieš rinkimus esu tiek, kiek prieš pačią demokratiją (turint galvoje ne buitinį, bet realų politinį šio termino turinį). Jei šį sykį pakalbėjau apie atstovaujamąją demokratiją (o tai ir yra rinkiminė demokratija), tai nereiškia, neva pritariu „rinkimams neatstovaujamojoje”, ogi ten rinkimų ir apskritai nėra (pvz., Senovės Graikijoje). Senovės Graikijoje debatai valdančioje demokratų gaujoje nebuvo, kaip pas mus, rinkėjų valią (teoriškai ar simboliškai) vykdančių išrinktųjų atstovų debatai. Tai, ką sakote apie rinkimų taktikas, tėra detalės, kurios nekeičia politinės demokratijos rinkimų esmės. Nuo detalių pagerinimo ar pabloginimo niekas nesikeis. Pvz., už įvairių partijų kandidatus balsuojant, vis tiek tie kandidatai turi būti žinomi visiems balsuotojams, kitaip bus juodo katino rinkimas tamsiame kambaryje. Todėl reikia visiems (ne tik vietose) jau gerai žinomų partinių veikėjų, praktiškai… Skaityti daugiau »

Dėdė Letui

Regis, kartais islamas suderinamas su rinkimais ir atstovavimu. Tai gali pasireikšti ir ribotos galios, patariamuoju parlamentu (kaip Irane).

Letas Dėdei

Skaitykite, Meldžiamasis, darkart. Jei emyras renkamas (o taip yra tarp sunitų nuo pat pirmojo kalifo laikų, išskyrus šalis, kur šariatas pažeistas, pvz., Saudų Arabijoje su „karaliais”), tai nėra jokia atstovaujamoji demokratija, bet pasitarimas su bendruomene apie tai, kuris asmuo ištikimesnis religijai ir tinkamesnis vadovauti. Tai vienos pakopos „referendumas”, po kurio išrinktasis atstovauja visai bendruomenei, bet ne jos grupei, t.y. nėra partijos atstovas. Maža to, jis iš principo NEVYKDO jokios rinkėjų valios, net ir tų, kurie už jį „balsavo”, t.y. jis vykdo tik ir išimtinai šariato reikalavimus. Jei jis viešai veiks prieš šariatą, jo galva nulėks, kaip ir bet kokio paprasto mirtingojo tokiu atveju. Šiuo būdu vykdoma ne „tautos valia” ir ne emyro valia, bet D-vo, kaip ji visos tikinčiųjų bendruomenės… Skaityti daugiau »

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top