Vytautas Bruveris: „Jūsų pažiūrų žmonės demokratinėje visuomenėje negali užimti tokių pareigų ir įgyti tokios įtakos“

Kas vis dėlto sukėlė ažiotažą dėl Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro veiklos?
Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“ vedėjas Aurimas Perednis, uždavęs šį klausimą žurnalistams ir istorikams Vidmantui Valiušaičiui ir Vytautui Bruveriui, iš pastarojo išgirdo itin atvirą atsakymą: „Jūsų pažiūrų žmonės demokratinėje visuomenėje negali užimti tokių pareigų ir įgyti tokios įtakos“.

Viso pokalbio klausykitės ČIA (LGGRTC tema – nuo 43:05).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DDD

Kaip dažnai lietuvių lūpos šiuo metu išsako Kremliuje surašytus sakinius.

Ruberoidas > DDD

Prie ko čia Kremlius? Gal reikia žvelgti trupučiuką plačiau.

D.Ratas

Bruveris labai stengiasi nepraeiti liustracijos ateityje.

DDD

Kremlius prie to, kad bruveriai ir visa 6-oji kolona kalba lygiai tą, ko reikia Kremliui. 1941-ais sukilo Hitlerio sąjungininkai, todėl LTSR įstojimas į SSSR yra teisėtas. Po karo tik banditai žydšaudžiai priešinosi. Kovo 11-oji yra trumpalaikis nesusipratimas. Na štai plačiau.

Kis

Kam ikelete si alkasa Bruveri,tai subinlaizys,jam tik padavai,kuo svariausiai laizo.

>DDD

Apipjaustytas žmogelis su lietuvišku vardu nebūtinai yra lietuvis…

patikslinti reika: "valdomos demokratijos"

putino „valdoma demokratija” – tikras pavadinimas Lietuvos santvarkos

Bruverman

Bruveris – joks žurnalistas , o tik neokomunizmo propagandistas už Sorošo šekelius.

Vytas

nuomonė: iš Bruverio lūpų srūva nuvalkiotos šmeižikiškos etiketės, nė vieno aiškaus priekaištingo argumento oponentui nepateikė, nors ir buvo atkakliai prašomas.

Žemyna

Oho!!!
Nors Bruveris seniai nestebina, bet šį kartą jis pralenkė save.
Žodžio ir minties laisvės gynėjai šiuo metu į pogrindį išėję? Bunkeriuose tūno?
Beje, ar atkreipėte dėmesį: 15min komentaruose Kky straipsniui į skaityto priminimą, jog šios tautybės žmonės aktyviai talkino prieškariu ir vėliau NKVDistams įkalinant, žudant ir tremiant lietuvius, ,,kalvelės” autoriaus vardu registruotas komentatorius pagrasino teismu ,,už šmeižtą”…

jo jo

objektyviausi Lietuvos istorijos klausimmu yra vytautai antanai jonai tie kurie bruveriai cukermanai finkleriai ir kt pan itin lietuviai.

Ruberoidas > DDD

Kankinuosi, ar Kukliansky yra artimesnė Akmenų gatvei ar Latvių gatvei. Kol kas atsiliepė tik Akmenų gatvė.

visiškas bruveršteinas

na, šitas veikėjas ir anksčiau pasižymėjo. Ne vien girtas įkliūdamas, ne vien atitinkamuose užsienio „leidiniuose” Lietuvos kariuomenę, kaip diplomatiškiau išsireiškus… ap… ir tapšnojantis. Tad tai, ką matome ir girdime, yra logiška tąsa bruverių ankstesnė veiklos.

šit

Kagebisto šmotas tik gali užimti pareigas. Tokia gyvulių ūkio tvarka stojasi

StasySG

Atstovui iš komtiesos buvo perdaug garbės gauti tokį oponentą kaip V Valiušaitis. Nereikėjo žYnių Peredniui oganizuoti tokį susitikimą ir leisti viešai pasityčioti kažkokiam Bruveriui: „„Jūsų pažiūrų žmonės demokratinėje visuomenėje negali užimti tokių pareigų ir įgyti tokios įtakos“”

stasys

O kokia itaka gali turėti konsultantas dirbantis pusę etato ir dar naujokas ,neturintis reikiamo mokslinio laipsnio tokioje įstaigoje ? Čia šiuo atveju Bruveris yra dažniau girdimas ir matomas V.Valiusaicio ? Juk Vidmanto V. niekas nekviečia pakonsultuoti kiekvieną kartą Bruveriui, švelniai tariant , nusisnekejus . Čia galima būtų paklausti kodel leidžiama sodinti į diskusiją tokius skirtingus asmenis ?

ah1

nieko naujo nuo TSRS laikų – TSRS laikais įrašydavo „nesusiformavusi materialistinė pasaulėžiūra”

StasySG

Parašė stasys 2021-02-3 16:59
„O kokia itaka gali turėti konsultantas dirbantis pusę etato ir dar naujokas ,neturintis reikiamo mokslinio laipsnio tokioje įstaigoje ?”
————————————–
Abejoju, ar Vidmantas Valiušaitis yra naujokas pvz šiuose tyrimuose:

„GENOCIDO IR REZISTENCIJOS TYRIMO DEPARTAMENTAS

Pavadinimas:
Nacistinė okupacija 1941-1944 m.
Lietuvos sovietizacija 1940-1941, 1944-1988 m.
Antisovietinis pasipriešinimas 1944-1953 m.
KGB veikla Lietuvoje
Neginkluotas antisovietinis pasipriešinimas 1954-1988 m.
Lietuvos laisvinimo byla Vakaruose
Martirologiniai ir teroro archyvo tyrimai
Lietuvos istorija 1940–1990 metais (Programa užbaigta)”

asASas

Ot, tai man dabar smagu – sužinojau, kad ant Lietuvos yra vienas teisingų pažiūrų ponas. Savo pažiūras galėsiu kasdien tapdinti ir jas pasitikrinti lygindamas su šio ponulio pažiūromis. Paskui reikės dairytis, kur tos teisingos pažiūros būtų geriausiai apmokamos…

Sigitas

Naiviai galvojau kad nesaikingas alkoholio vartojimas prie gero nepriveda ir tiek, pasirodo klydau…Nustojus vartoti alkoholį pasidaro dar blogiau…žmogus ne tik pasidaro labai piktas, bet ir tampa labai kerštingas…Iš tikrųjų laidos vedėjas ne visai korektiškai kartais stabdė gerb.Valiušaitį, lyg ir norėdamas kad draugas Bruveris jį „sudorotų”, bet pernelyg skiriasi svorio kategorija…Norint įveikti gerb.Valiušaitį vieno Bruverio neužtenka, reikia dar bent dviejų…

stasys

StasySG .. žurnalistinė publicistika tai ne visai istoriografiją ar istoriją kaip moklsas . Pastarosios veiklą grįsta moksl. metodikomis pagrįsti arba paneigti viena ar kita istorijos faktą . Žurnalistinė publicistika leidžia daugiau ir laisviau interpretuoti hipotezes ir faktus .Vienok tik žurnalistinės publicistikos pagalba randami trupiniai informacijos kurie vėliau tampa istoriniais faktais po gylios jų analizės istorikais .Vidmanto Valiušaicio pastangos pabandyti įpūsti tam tikrų papildomų kripciu GTC tirimuose nesulaukė pritarimo iš kolektyvo ir tai faktas o ne interpretacijos .vienok tai nesumenkina jo kaip žurnalisto istorijos tirinetojo vardo bet ir nepadaro mokslininku istoriografu . Ta faktą Jis pats neslepia ir su juo sutinka..palikdamas tas pareigas . Todėl Briuverio teiginys neatitinka realybės ir yra pripustas jo pačio neišmanymu. Aš mieliau užduočiau klausimą kodėl taip… Skaityti daugiau »

Prakeikti sorošiniai parsidavėliai

Intigantai maitvanagiai bestuburiai padarai

Habemus papam?

Ar nebus atsiradęs teisingų pažiūrų žmogus – naujasis LGGRTC vadovas:
https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/1336422/monika-kareniauskaite-atminties-karuose

BRUVERI

Valiušaičio įtakos, domėjimosi jo moksliniais darbais, tikros pagarbos jo asmeniui nei tau, nei kam kitam nenuneigti. Tavo pareiškimai peržengia sveiko proto ribas ir sulygina tave su plintusu. Ar tu pats nematai, kad gyni žydišką fašizmą. Jei prieš tautas buvo panaudotas genocidas, tai dar nereiškia, kad jos yra aukštesnės už kitas (tipo mes žydai, o jūs gojai). Nwgirdėjau, kad taip aršiai kovotum prieš armėnams, lietuviams, kiniečiams,tibetiečiams ir t.t. įvykdytą ar vykdomą genocidą. Taip, prieš žydus įvykdytas žiaurus genocidas. Skausmas įrašytas vos ne į kiekvieną šeimą. Bet ar todėl jie visi be iš imties šventi, Bruveri??? Tarp jų buvo žmonės, kurie irgi vykdė genocidą ir tai yra tiesa. O istorija privalo viską atpasakoti kuo plačiau, o ne dalinai. O Bruveri ir panašūs… Skaityti daugiau »

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top