Vytautas Landsbergis: „Šitas iškrypimas ir išsigimimas turi baigtis“

BNS

Šeštadienį Vilniuje vykstančiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavime partijos vairą perimantis europarlamentaras Gabrielius Landsbergis savo Lietuvos viziją sieja pirmiausia su pokyčiais švietime.

Savo ruožtu į suvažiavimo delegatus kreipęsis konservatorių garbės pirmininkas, naujojo lyderio senelis Vytautas Landsbergis pabrėžė, kad norint daryti pokyčius, svarbu laimėti ateinančius Seimo rinkimus.

„Lietuvoje pradedame naują etapą. Matau savo tikslą labai aiškiai. Drauge su jumis pasiūlyti tolesnį kelią Lietuvos žmonėms – kaip tapti išsilavinusia, klestinčia ir saugia valstybe“, – kalbėjo G.Landsbergis.

„Suomijos vyriausybė diskutuoja, kaip išlaikyti lyderystę švietimo srityje ir neatsilikti nuo sparčiai besivejančių Azijos valstybių. Tuo tarpu šiandieninė Lietuvos vyriausybė diskutuoja, kaip švietimo sritį išlaikyti Viktoro Uspaskicho ir Darbo partijos finansinių srautų lyderystėje“, – apgailestavo jis.

V.Landsbergis pabrėžė, kad norint pabaigti dabartinių valdančiųjų „iškrypimus“, reikia laimėti Seimo rinkimus, kurie vyks 2016 metų rudenį.

„Yra tokia praktika kaip Vyriausybės postų vertingumas pagal pajamas partijai ir ministerijų balai pagal tai, kiek kuri ministerija atneša pajamų ją gavusiai partijai. Aš manau, kad mes (tai) pabaigsime. Mes turime laimėti, turime laimėti ateinančius Seimo rinkimus. Šitas iškrypimas ir išsigimimas turi baigtis. Ir tada kviesime į koaliciją dorus partnerius, kurie nesakys – mums už tai šita pelninga ministerija turi priklausyti. Eikit po velnių, turėtų būti atsakymas“, – kalbėjo V.Landsbergis.

Suvažiavimo metu kadenciją baigė 2003–2015 metais partijai vadovavęs Andrius Kubilius. Savo kalboje A.Kubilius pažadėjo pagalbą naujajam partijos vadovui ir ketinimus jam „pakankamai aistringai paapaštalauti“.

„Esu pasiruošęs visokeriopai padėti. Iš patirties žinau, kad labiausiai padėti gali ne vairuodamas iš užpakalinės ar šoninės sėdynės, o su lyderiu kartu mindamas tandemu“, – sakė A.Kubilius.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
deja, ponai,

tautos pasitikejima jau praradote. Ar jau pamirsote, kaip brutalai uzciaupete Tauta ir issityciojote is jos, kai Tauta nusprende issakyti savo nuomone referendumu? Ar pamirsote, kaip zeminote garbingus ir saziningus signatarus, ieskojusius Tiesos? Tauta nepamirso.

SSaulius

Plyginkim GB ir Lietuvos konservatorius,-Anglijoje-tautos ir šalies ateitis,Lietuvoje nelaimė,prakeiksmas su mūsų dalia kartu.

Emocingai

kalbėjo V.Landsbergis.Gerai,kad ne sausa, fariziejiška biurokratine kalba,nes tik tokia,kaip jis kalbėjo, gali atnešti pasikeitimų į gera.V.Landsbetrgis daug kažkada kalbėjo apie Garliavos mergaitę(nesitikėkit,kad pamiršom),jis tada nebijojo.Bet nutilo.Ar nebus taip ir dabar,nutils,kai reikės daryti gerus darbus.Imtis permainų medicinoje,gražinti galimybę įgyti vidurinį išsilavinimą provincijoje ir t.t…Tik nepulkit prie labai aukštų skrydžių „į kosmosą”,nes tikrasis kosmosas žmogaus širdyje…Užkariaukit žmonių širdis darbais….”Jūs pažinsite juos iš vaisių”(Mato Evangelijoje Pamokslas nuo kalno).

Ar tikrai pritariate

pensijiniam amžiui nuo 67 metų?Laukiame tiesaus atsakymo.

Per daug aptakių

šūkių.

Na,o apie mediciną,

kas svarbiausia žmogui,gudriai nutylėta.Dabar reikalausime konkretumo.

jooo..

vienintelė sveikai mąstanti partija – tai koneservatoriai. Na, dar tarp Liberalų sąjūdžio irgi yra sveiko proto vyriukų.
Tiesa, nustebino per rinkimus ir Ropė. Gaila, kad jis Valstiečių partijoj.
Na, gal kiekvienoj partijoj galima būtų aptikti po keletą sveikai mąstančių. Ot, iš jų ir reiktų sulipdyt vieną gerą, sveiką partiją. Opozicijoj liktų glušai. Bet kai tarp glušų išaugtų koks sveikuolis, juo vėl reikytų papildyti sveikąją partiją. Tad visai nebūtina būtų keturimetai keistis protingiems su kvailiais, kaskart viską sugriaunant ir kaskart vėl iš naujo perstatinėjant…

zygiais, o ne zodziais mes ...

tevyne mylime. Gaila, kad seneliukui nepraejo noras tapti LR prezidentu, nors tu ka. Na, jei neiseis jam, tai vistiek Landsbergo pavarde ikis per anukeli. Koks noras grobti valdzia i savo rankas?!

aišku laimės

komunistai iškomunizdins visą biudžetą ir ES paramą ir įklampins į skolas Lietuvą ir dar daug kiaulysčių padarys – apšiks viską.
Tada ateis kiaulių tvarto tarnai konservatoriai: užsmaugs lietuvių likučius, kad užkamšyt biudžeto skyles ir vėl pripildyti lovį komunistams, kad po 4 metų jie vėl galėtų vogti ir šikti.

Lietuvos partizanas

GARLIAVA,POCIŪNO NUŽUDYMAS,GĖJŲ PARADAI,SUŽLUGDYTAS TAUTOS REFERENDUMAS DĖL ŽEMĖS PARDAVIMO,ESTRELOS REZOLIUCIJOS IR TTTTT Š tai jūsų darbai konservatoriai
O dar tolerantiškas anūkas,karjerą padaręs ne darbų ,bet pavardės pagalba.Kokie jūs apgailėtini koncervatoriai,net nesugebėjote pagrindinio darbo padaryti-liustracijos,tai kas už jus gali balsuoti -apgailėtini bailiai.

Antanas

Jūs konservatoriai manau tapote kaip „AMERIKOS BALSAS” Lietuvos partizanams. Išsikapstė pensininkai, milijoną išvijote emigracijon ir nieko nekalbat apie Valstybės susigrąžinimą iš pačių kaltės o kaltinat kad „šokant grindys nelygios.”

Ka jis kalba?

Iskrypimas praskolinant valstybe uz 9%,blokuojant referenduma del Lietuvos zemiu neispardavimo ,500tukst.lt mokant kiekviena diena uz laiva ir t.t…

Vėl

Garliava-Deimantė Kedytė,Norvegija-Gabrielius Bumbulis.
Vaikų pagrobimai ir apsimetimas,kad nieko neatsitiko ir parodo esmę.Atjauninimus lansbergiu vėl ruošiami nauji makaronai ant ausų.

tiesiog

Net nera ka ir komentuoti apie juos.

Vien tik uz Snora

KUBILIUS ir DEGUTIENE turi sedeti kalejime ir ilgam.

Pensininke

Ne vienas „GERIETIS” nekalba, kad reikia keisti rinkimu istatyma, kad i valdzia patenka susitarusios korumpuotos politines grupuotes, liaudis mulkinama pries rinkimus, o po ju liaudziai rodoma spyga.Sistema bijo liaudies balso TEISMUOSE, REFERENDIMUOSE ir anot Landsbergio, esame tikri runkeliai, kad renkame sistemines partijas.

mama iš kaimo

Leksika dvidešimt metų nesikeičia: „iškrypimas, išsigimimas”.

tik kancia

iskrypima ir issigimima iteisino konservatoriai,kurie visa blogi Lietuvai paliko.Juk V.Landsbergis tautai primete biografija nuslepusia prezidente,si partija pateisino D.Kedzio ir dukros sunaikinima,Neringos smeizima,pensininku ir neigaliu genocida,emigracija…….V.LAndsbergis pasiule Lozoraiciui apsigyventi Draugystes viesbutyje,kur sis Vilties Prezidentas buvo nunuodytas….

KAI  KLAUSAI

šito nukaršusio „lyderio” kalbas, jo leksiką, pašaipius krizenimus ,neapykantą kitai nuomonei ir paprastam, darbščiam žmogui, iš karto kyla mintis, kaip jo šeimoje gali išaugti DORAS, mylintis tėvynę ir tautiečius šeimos narys.Ar ne todėl nieko nenuveikęs, į visus postus prastumtas imsis „vadovauti” ?

kol KGB sedes...

Politikoje,teisesaugoje tol Lietuva ir lietuviai „vsio po zakonam”per teisesauga bus persekiojami ir zlugdomi!

Konservinei gaujai

Jūsų, landsberginių gauja Lietuvai žalos pridarė daugiau už visus daktarinius, agurkinius, brigadinius ir kitus panašius niekšelius kartu sudėjus. Turėtumėt supūti kalėjime! Neregėtos korupcijos įteisinimas su žemių skraidinimų, KGB archyvų išvogimas, Williams afera, Bražuolės istorija, Rubikono ir kitų monopolijų įteisinimas, Snoro nusavinimas, dujų laivo ir šimtai jei ne tūkstančiai kitų aferų. Nuolatiniai otkatai, korupcija, milijonas išvarytų iš Lietuvos žmonių. Nuolatinė arogancija, melas, nesiskaitymas ir atviras tyčiojimasis iš kitų. Kada jie sprogs iš savo godumo! Būtent, „Šitas iškrypimas ir išsigimimas turi baigtis”!

NOMENKLTŪRINIŲKLANŲ ĮVEIKIMO KRYPTIS

NE LIEKIME NIEKO NEKURIANTĮ PYKTĮ, BET ORGANIZUOKIMĖS..TOLIAU SIEKIME REFERENDUMU PRIIMTI ĮSTATYMĄ,PANAIKINANTĮ SĄRAŠINIUS RINKIMUS IR APRIBOJANTĮ POLITIKŲ DARBĄ DVIEM KADENCIJOMIS IŠ VISO …

senatvė

Tikra tiesa, kad senas žmogus darosi vis piktesnis ir kaprizingesnis…o ką jau sakyt, jei pvz. ir jaunu būdamas buvo suktas, kerštingas ir t.t?

Perspektyva.

Konservatorių aklas paklusimas Daukanto aikštės diktatui atvedė jų partiją į stagnaciją. Ir nematyti, kad kas nors keistųsi. Todėl apie seimo rinkimus nereikėtų ir sapalioti. Kol konservatoriai neatsiribos nuo klaninės mafijos, neatstatys teisingumo, nieko naujo neįvyks.

O kodel

Kituose Prezidento rinkimuose negaletume rinkti Prezidentu prof. Landzbergi? Pagaliau butu atiduota duokle istorijai ir viskas atsistotu i savo viatas. Ir suklestetu Lietuva kaip niekada….

to>O kod4l

Ir kokia čia jau ta duoklė istorijai? Jau seniai laikas pamirštį apie Landsbergį ir jo visus protėvius ir palikuonis.

Politikas Mindaugas Filipavičius

Tauta turi parodyti, kad nori gerų politikų ir už juos balsuoti. Dabar 90% rinkėjų, balsuoja tik už partinius ir už turtuolius. Naujam žmogui, švariai patekti į valdžią, bevei neimanoma misija. O nepatekes į valdžią, nenuveiks ir neparodys ką sugebėtų pakeisti valstybės ir žmonių labui. Kada pasikeis rinkėjų supratimas, tik tada keisis situacija.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top