Vytautas Radžvilas. Apie Lietuvos mokslo tarybos kabinetuose klaidžiojančią Trofimo Lysenkos šmėklą

Veidaknygė

Nacionalinio Susivienijimo bendražygio Dariaus Aleknos straipsnis apie neomarksistinės genderizmo ideologijos skverbimosi į Lietuvos mokslą tempus ir mastus vertas jūsų dėmesio. Lietuvos mokslo taryba (LMT) sugrąžino šalies mokslą į Stalino epochoje liūdnai pagarsėjusio Trofimo Lysenkos laikus. Būtent šis sovietinio mokslo „korifėjus“ kadaise paskelbė genetiką buržuaziniu pseudomokslu.

Tačiau net paties Stalino globotas šarlatanas, pražudęs iškiliausius sovietinio genetikos mokslo atstovus, vis dėlto neišdrįso neigti, jog egzistuoja dvi biologinės žmogaus lytys, kurių skirtumai didele dalimi yra nulemti skirtingų chromosomų derinių. Net jis nėjo taip toli, kad pripažintų „nebinarinę“ lyties sampratą.

O štai laisvos Lietuvos mokslo taryba nusilenkė net SSRS laikais neregėtam mokslo ideologiniam išprievartavimui. Ji pažemino ne tik save, bet ir patį mokslininko vardą, sutikdama pripažinti ir net mokslo tyrimų projektų paraiškose įteisinti tai, kas jau dabar yra akivaizdi ideologinė beprotybė, pranokstanti sovietmečio propagandininkų „mokslinius“ kliedesius apie artėjantį komunistinį rojų.

Maža to, tik laiko klausimas, kada „nebinarinės“ lyčių ideologijos išpažinimas ir jos praktikavimas „polimorfiniais“ daugiau nei 100 „socialinių lyčių“ pavidalais bus vėl pradėtas traktuoti kaip psichologinių problemų ar net didesnių psichinės sveikatos bėdų požymis. Nėra abejonių, kad vis daugiau šalių sukils prieš genderistinės ideologijos diktatūrą ir paseks Peru pavyzdžiu: https://www.pozicija.org/peru-paskelbus-transseksualuma…/

Įsidėmėtina, kad demonstruojanti tokį bestuburį ideologinį konformizmą ir tiesiog šliužiškumą LMT veikia ne stalininės diktatūros laikais, kai grėsė rimtos represijos už nukrypimą nuo komunistinės ideologijos dogmų. Pasityčiota iš mokslo ir sutrypta savo pačių profesinė savigarba ir net elementarus žmogiškas orumas tik dėl to paties „trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto“…

Kadangi viskas šiandien bet kuriuo atveju yra politinė reklama, reikia priminti, kad birželio 9 dieną Europos Parlamento rinkimuose balsuotumėte už Nacionalinį susivienijimą (15 numeris) – sveiko proto ir pagarbos tikrovei balsą ideologinės beprotybės laikais.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top