Vytautas Radžvilas. Bet kokia kaina siekiama nubausti žmones už buvimą tėvais

Tiesiog skandalinga, kad prokurorai tęsia nekaltos šeimos persekiojimą ir apskundė Kručinskų šeimą išteisinusį teismo sprendimą. Bet kokia kaina siekiama nubausti žmones už buvimą tėvais. Valstybės piliečių persekiojimo sistema net ir po Seimo priimtų sveiko proto pataisų tęsia tėvų ir šeimų terorą.

Didžiuojuosi, jog Kručinskų šeimą teismuose gina mūsų komiteto narys advokatas Saulius Dambrauskas. Neabejoju, kad bet kurį sąžiningą teismą jis laimės kaip laimėjo ir pirmojoje instancijoje. Tačiau matant, kokia politizuota yra ši tema ir koks fanatiškas valstybės institucijų noras įrodyti savo tariamą tiesą prieš nuskriaustą šeimą, neatmeskime galimybės, kad gali prireikti visų mūsų pilietinio susitelkimo teisingumui ginti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pagarba

Krucinskams, ir didele geda tokiai teisesaugai,

Nusivylęs katalikas

Va čia ir paaiškėja, kas yra tikrieji ,,žalieji žmogeliukai”.

C-Fam

European Nationalists Complacent When it Comes to Abortion By Stefano Gennarini, J.D. | May 23, 2019 NEW YORK, May 24 (C-Fam) European nationalist parties have tended to sound pro-life and pro-family in order to gain power, but they have been unwilling to put an end to international European advocacy for abortion and LGBT rights. European politics have been roiled in recent years by nationalist parties that assert sovereign prerogatives over and against the institutions of the European Union, particularly when it comes to border control. A lesser reported fact is that many of these parties—including in Hungary, Poland, and Italy—ran on a pro-life and pro-family platform. Despite having captured the pro-life and pro-family vote in their respective countries, once elected,… Skaityti daugiau »

C-Fam 2

Even after removing the abortion-related language, Germany boasted that international humanitarian efforts would continue to promote abortion in humanitarian programming. No European country governed by nationalists asked Germany to walk that back.
The debate about abortion in humanitarian settings has now shifted to the Economic and Social Council. The second largest UN normative body, composed of 54 members, is negotiating a resolution about UN humanitarian assistance in war and other emergencies. Negotiations will wrap-up the first week of June.

AAA

Sveika nuovoka sako, jog tokie prokurorai turėtų būti paduoti į teismą už žmonių bei visuomenės terorizavimą. Tai jau – antivalstybinė veikla.

Apokalipse

Pas prokurorus tiesos nerasta, ten tik egoizmas.

Prognozė

Čia tik nuomone spėliojant. Manau, kad tai tie patys veikejai, kurie septynis metus persekioja senukus Kedžius ir kt. ten stovėjusius žmones.

Lėja

Pragare rezervuotos vietos ne tiems, kurie nebalsuos už Šimonytę, o tiems, kurie persekioja ir kankina nekaltus žmones.

Rūta

Neseniai skaičiau, kad Kručinskienė pilnai išteisinta?

Tai

liberoidinės mafijos kova prieš Lietuvą. Net motinų savižudybės jų nesustabdo, nes vaikai – brangiausia prekė. Jie negali liautis, nes pinigai dideli. Kažkas prieš 7 metus sakė, kad Deimantė – ne paskutinė pedofilų auka. Dabar patys matome. Jiems reikia tokių neapleistų ir gerai auklėjamų vaikų. Iš alkoholikų ir narkomanų juk negrobia? O kiek dar tokių tėvų, kurie tyliai kenčia? Kam tai patinka, balsuokite už tą savo Šimonytę, kuri atviru tekstu remia mirties kultūrą. Nors tas kitas irgi neaiškus… Žodžiu, Lietuvėlė įsistojo į didelį š… Tai nesibaigs, kol niekas nepradės domėtis – o kada buvo padaryta pradžia? Kas užsakovai? Kas vykdytojai? Kam eina ,,otkatas”? Ir t.t. Šviesos tunelio gale nesimato, nes patriotinės jėgos išsimėčiusios, nevieningos ir toliau savo tvoros ir asmeninių ambicijų… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Demokratiją ir jos ‘teisę’ galima pažinti kritinėse bylose. Pats demokratijos atsiradimas buvo sąlygotas vergvaldžių noro švelniomis apgavystėmis valdyti 90 nuošimčių laisvųjų ir vergų. Kartu su demokratija suvešėjo ir homoseksualizmas, panaudojant davatkiškai susidoroti su savo priešininkais kaip Sokratas. Vergvaldžiai naudodamiesi kastine teise demokratijoje nebaudžiami gali tenkinti savo iškrypusias aistras, tam reikalingas vaikų atėmimas iš šeimų. Labai išsamiai yra aprašiusi Anneke Lucas Belgijos paidofilų tinklą, kaip buvusi mažametė tenkintoja, per stebuklą palikta gyventi. Vaikų grobimas iš tėvų reikalingas ir išpjaustymams organų ‘donorystei’. Daugybės ‘įvaikintų užsienyje’ vaikų pėdsakai dingsta klinikose. Visa šita klaikuma turi išvešėti po prezidento rinkimų, po metų ar poros atsiras dar ne vienas Drąsius Kedys, kovojantis už savo vaikų išsaugojimą nuo vergvaldžių pomėgio tenkintis mažamečiais vaikais.

išrinkim vaikučių Mylėtoją

Vieningai žygiuokim į Rinkimus ir pasirinkime vieną iš dviejų vienodų Sistemos kandidatų.

stasys

Tai labai pigi spekuliacija , tai kad prokuratūra skundžia aukštesnei instancijai gali reikšti kad Kručinsku šeimos bylos pagrindu bus suformuotos naujos teisminės praktikos .. kurios taps pamatu kitoms poroms papuolus į panašia situacija .V.Radžvilas turėtu pakomentuoti A.Juozaičio atsižegnojimą remti jo rinkimu sąrašą į EP .. o gal tai jau nebesvarbu ..

Balsavau ir

savo balsą atidaviau už Radžvilo sarašą. Aišku ir už G. Nausėdą.

Dzeikas

Tvankstas siulo vergavaldziams valdyti be „svelniu apgavysciu”. Na pavyzdziu toli ieskoti nereikia: Gulagas is geriau aprasytu, na o TSRS apskritai „tikrosios” laisves, laisves kaip isisamonintos butinybes citadele galetu buti etalonas.

Dzeikas

Rusijoje buvo taip
https://youtu.be/DuG5kLQUdiQ?t=971 (2 min istrauka)
Bet tokie kaip Tvankstas sukurs ka nors geresnio, tautiskesnio.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top