Vytautas Radžvilas. Dar viena vagies ranka vilniečio kišenėje

Veidaknygė

Vilniaus miesto Tarybos nario A. Stankūno pasakojimas turėtų paskatinti susimąstyti tuos, kurie išdidžiai pasako, kad jiems politika nesvarbi ir neįdomu, ką „jie ten valdžioje daro“. Nacionalinio Susivienijimo bendražygis atskleidžia, koks naivus ir žalingas toks požiūris, paprasčiausiai paaiškindamas, kaip vyksta pasiruošimas dar vienai vagystei sostinės savivaldybėje.

Superkamos Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) smulkių akcininkų turimos akcijos. A. Stankūnas pasiūlė Tarybos nariams ta proga padaryti tarsi mažmožį. Būtent į sprendimo dėl akcijų supirkimo preambulę įrašyti politinį įsipareigojimą nekartoti „Igničio“ dalinio privatizavimo istorijos. Paragino Tarybos narius pažadėti sostinės gyventojams nelistinguoti VŠT akcijų biržoje ir šitaip bent politiškai garantuoti, jog visiems vilniečiams be galo svarbi įmonė nebus iš dalies privatizuota, kaip kad įvyko su „Igničiu“.

Šis pasiūlymas Tarybos posėdyje buvo griežtai atmestas. Be jokių argumentų ir su neslepiama pašaipa, tuo parodant, kad liekame atviri dar vienai vagystei. O kaip kitaip pavadinti veiksmą, kuriuo dėl siekiančių pelno privatininkų interesų neišvengiamai didėtų šilumos kaina?

Viešojo turto privatizavimą galima pateisinti ir net skatinti, kai esant realiai tam tikros paslaugos tiekėjų konkurencijai iš tiesų mažėja jos kaina. Bet natūralios monopolijos atvejais šitaip nebūna. Kaip parodė „Igničio“ ir šilumos ūkio privatizavimo istorijos, visada prasideda žiaurus faktiškai įbaudžiavintų, nes neturinčių kur bėgti, vartotojų plėšimas.

Be galo iškalbinga balsavusių prieš Almanto pasiūlymą Tarybos narių pavardžių lentelė. Kviečiu atidžiai perskaityti ir įsiminti spėjusius išeiti į dienos šviesą suplanuoto VŠT privatizavimo herojus. Tiesiog jaudinanti valdančiųjų TS-LKD bei LP frakcijų ir opozicinių Laisvės ir teisingumo bei LSDP frakcijų su „opozicijos lyderiu“ A. Zuoku, žadėjusių griežtai tramdyti Vilniaus mero savivalę, dvasinė ir politinė giminystė.

Būtent giminystė. Juk iš tikrųjų tai yra tik du klanai, tarp kurių vyksta šeimyninis ginčas dėl teisės pelnytis ir lobti vilniečių sąskaita.

Almantas davė įsidėmėtiną pamoką: Vilniaus pilieti, lengviausia sučiupti vagį, kol jo nespėta ištraukti ranka dar yra tavo kišenėje!

4.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 1, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį (apie Lietuvos žemę) svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos.
Parašyti tekstą (straipsnį) nr 1 apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

blue yellow zov marinie

…ir veeel beprasmes paklodes….zmogau,valdytumeis…ar ka.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 2, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
Parašyti tekstą (straipsnį) apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, jei iki Kalėdų ignoruosi šias dvi temas kaip iki šiol, atsidursi ne tik plėšikų, bet ir Lietuvos priešų sąraše kaip įtartinas bei klastingas veikėjas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Plėšikų sąraše esančio Vytauto Radžvilo programinė svajonė:

  • “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
  • „32.1. Mokesčių sistemos regresyvumą sumažintų progresinis pajamų mokestis ir nauji mokesčių šaltiniai.”
blue yellow zov marinie

….ar dar neisitikinai,kad tavosios paklodes beprasmes.Komentuok kaip zmogus,o ne kaip kvestorius.

Jules

Raudonoji oligarchija – mūsų kelrodė žvaigždė.

step by step:(

žmonėms senai žinomas išsigimėlių sąrašiukas.

blue yellow zov marinie

…kaip jis zinomas,jei tie visoki babraviciai,starai,zuokes…tupi simtmecius toj griobanoj savivaldybes taryboj….kas juos ten isrenka,tavo manymu…..patys ateina ir tupi,ane…..Stai tau ir….ZMONES…xa xa xa

blue yellow zov marinie

…taigi Racas kadais buvo normalus zmogus…vat ka lesbietyste padaro……turet iskarst tai savo bobai kaili,zaodno ir dukruzelei,del visko pikto…..Kitos pavardes ne kiek nestebina,pradedant zuoke,baskienem,babraviciais ir kita svalj…bhweeeeeee…durni tie vadinamieji vilnieciai….pff,juokas jama,puslenkiai is aplinkiniu kaimu…..

slava

slava blatnoi kapitalizm

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dainiaus Gaižausko kreipimasis į VSD ir policiją dėl kriminalinių partijų (liberalų sąjūdžio ir darbo)
https://www.youtube.com/watch?v=2zIIRKPKAAA

Puikūs laikai buvo

Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Smagu kažkaip…

blue yellow zov marinie

..zajabys

VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”

TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS. TAIGI, VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”.

blue yellow zov marinie

…otstanj,podvodnyk,oto otkusu opasnyj otrostok..

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top