Vytautas Radžvilas. Fašizmo demaskuotojų ideologiniai šarlatanai

G. Drukteinio straipsnį verta perskaityti visiems, o ypač Lietuvoje ir šiandien gausiai bei aktyviai besireiškiančiai viešojoje erdvėje „fašizmo demaskuotojų” ir „kovotojų su fašizmu” kohortai.

Iš tikrųjų toji kohorta yra ne kas kita, o iš komunistinės SSRS ideologinės propagandos štampų niekaip nesugebantys išsivaduoti intelektualiniai ir politiniai vargetos.

Toks įvardijimas nėra joks menkinamosios etiketės klijavimas, o paprasčiausias fakto konstatavimas. Šiaip ar taip, švaistytis Stalino laikais nukalta ir tikslingai paskleista „fašisto” etikete, ją klijuojant visiems, kam papuola, gali tik itin silpno protelio nemąstantis padaras arba šių dienų neokomunistinio ideologinio karo fronto sraigtelis. Aiškiai suvokiantis, kad yra tik už skatikus atidirbinėjantis niekingas šmeižikas, bet neatsisakantis šio niekingo ir purvino užsiėmimo.

Nacionalinis susivienijimas yra nuolatinis tokių šmeižikų taikinys. Tokių kaip LRS narys M. Maldeikis ar politologą vaidinantis ideologinis šarlatanas V. Valentinavičius, nesigėdijantis skleisti sovietmečio naftalinu dvokiantį komunistinį propagandinį šlamštą.

Straipsnio sklaida gali padėti greičiau atsikratyti šio ideologinio tvaiko.

Giedrius Drukteinis. Centrinė žvalgybos valdyba ir fašistai

4 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top