Vytautas Radžvilas. Klausimai maršo išvakarėse

Paskelbta žinia, kad beveik parengtas Partnerystės įstatymas – jokia naujiena. Tai seniai žadėta ir laukta. Tačiau ši žinia tampa nemenku iššūkiu Didžiojo šeimų maršo organizatoriams. Nenumaldomai artėja metas, kai būtina bent jau pradėti aiškiai ir konkrečiai atsakinėti į tiesiog sklandančius ore ir vis dažniau užduodamus klausimus, apie kuriuos iki šiol buvo linkstama kalbėti gana aptakiomis frazėmis: a) kodėl protesto akcija iš pat pradžių buvo atsieta nuo konkrečioje vietoje bei konkrečiu laiku Seime priiminėjamų teisės aktų, koks ir bus parengtas Partnerystės įstatymas? b) kaip renginys Vingio parke padės sustabdyti šio ir kitų įstatymų priėmimą ir netaps panašus į iš anksto organizuotą garo nuleidimą? c) kokių konkrečių organizacinių veiksmų ir akcijų bus imtasi po gegužės 15-osios mitingo ir ypač Partnerystės įstatymo svarstymo ir priėmimo Seime dieną?

Kad renginys Vingio parke būtų politiškai turiningas ir prasmingas, nepakaks suformuluoti net griežčiausių reikalavimų valdžiai. Svarbiausias klausimas – kaip pasiekti ir ką daryti, kad tie reikalavimai būtų vykdomi? Praktiškai neįgyvendinamų pažadų kada nors surinkti parašus referendumui, kuriuo būtų paleistas Seimas, tikrai nepakaks. Kaip ir neužteks protesto mitinge priimtų rezoliucijų. Belieka tikėtis, kad Maršo dalyviams bus pateiktas aiškus, konkretus, praktiškai įgyvendinamas ir todėl įkvepiantis bei telkiantis tolesnei kovai artimiausių veiksmų planas. Aiškiai žinant, kad tų veiksmų prireiks tą dieną, kai Seime bus svarstomas ir priiminėjamas pirmasis Stambulo konvencijos nuostatas įtvirtinantis įstatymas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Egidijus

Šiaip politikams, pretenduojantiems į šventuosius ir protinguolius, reikėtų ne echidnus klausimėlius uždavinėti, o patiems išstenėti nors kokį nors pasiūlymą.

tiek

kokie dar reikalavimai ? Šeimų gynimo maršas ,jo tikslas ir yra VIENAS – apginti tradicinę šeimą nuo suižūlėjusių dėl pasipylusio pinigų lietučio iškrypėlių. Jei tuo maršu imsim spręst visus „ant seilės” populistams užeinančius klausimėlių klausimėlius – visi supranta kad gausis tas pats rezultatas,kaip kad Radžvilas dabar yra Seimo narys. Su Sinica.Bet „tai ne mūsų metodas” ,- kaip sakė genialios komedijos herojus

Al.

Maršininkai, gal, nėra numatę tolimesnių veiksmų. Bet juk Rusteika – NS narys, tai kodėl nepaklausus? O gal ir bendrai ką nors sutarus ? Vistik – Nacionalinis Susivienijimas. Tai vienykitės. O valdžiai tiesiog prašosi planas kaip nors apdergti maršininkus – panašiai kaip tai padarė komuniagos Amerikoj. Pasirūpino, kad būtų aukų ir kad visa žiniasklaida dvi savaites apie tai žviegtų. Ar bent jau išleis kokį graudžiai komišką personažą pasiskeryčioti. Ar užsiundys kokią sodomitų šturmo grupę. Nesunku kai kontroliuoji informacinį lauką. Tokiomis aplinkybėmis reikia ypatingų pastangų.

Diedas

Šeimų maršas bus paverstas komedija. Manau kad prie jo visokiausi politikos nevykėliai ir dėmesio ištroškę klounai limpa ne šiaip sau.
Tai gerai apgalvotas ir surežisuotas planas, kaip visus nepatenkintus valdžia parodyt nesveikais marginalais.

Teisingi klausimai

Ką darysime toliau? Būtų įdomu išvysti organizatorių planą. Garsus piššš čia nepadės – reiks atkaklumo ir pagrįstų argumentų

Pasiūlymas

Su nuprotėjimu reikia kovoti, pakertant pačio nuprotėjimo šaknis. Todėl reikia pareikalauti, kad per LRT būtų surengta vieša diskusija, dalyvaujant sveikosios visuomenės dalies atstovams, ar homoseksualizmas yra normalus ar nenormalus reiškinys. Juk visas absurdas yra vystomas, būtent, remiantis su nesuderinama su gamtos mokslu nuostata, kad homoseksualizmas esąs neva normalus reiškinys.

Al. Pasiūlymui

LRT tam ir užimta, kad jokių viešų diskusijų nebūtų. Vienintelis būdas – kurti savo televeziją, o LRT boikotuoti.

Radžvilui

Kada pagaliau jūs , idejiniai tautos vedliai
, nustosite postringauti? O susivienisite, palikę šone savo ambicijas?? Kiek galima kabėti,Kai veikti laikas baigia išsekti?!.

Su kuo

siūlai vienytis? Su LK(bolševikų)P CK sekretorių portfelių nešiotojais, ane?

"Bet juk Rusteika - NS narys"

Nebe narys Rusteika, pažiūrėkit tinklalapyje Susivienijimas.lt valdybos sąrašą. Radžvilas jį už darbą maršą rengiant išėdė ir dabar toliau savo rašinėliais čia maršą ėda. baisus pavydas, kad kiti padarė tai, ko patsai nesugebėjo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai antikonstituciniai, kai sąrašinių negal būti seime. Apie tai va čia _
https://www.aidas.lt/lt/visuomene/article/25362-04-14-konstituciniai-rinkimai-lygiai-ir-tiesiogiai

tam "su kuo"

atsakysiu taip: kai žinau ir siekiu šventai savo tikslo,neieškau kaltų ,etikečių neklijuoju.Tiesiog einu į priekį ir besišliejančius draugus ar priešus priverčiu dirbti tinkama kryptim.NUSTOKIM pagaliau ieškoti priešų.visi juk sėdimtoje pačioje valtyje,Lietuva ji vadinasi.Nustolim matuotis postus ,ieškoti pripažinimo.Tiesiog reikia sąžiningai dirbti visiems .gyvenimas trumpas.svarbu, ką radai atėjęs ir paliksi po savęs.

Deivis

Radžvilas yra nepatikimas. Visus kritikuoja, bet nieko pats nesuorganizuoja.

Petras

Argi komentatoriai nežino, kad Maršo organizatoriai nuo pačios pradžios atsiribojo nuo visų partijų? Su kuo vienytis? O nuomonę gali kiekvienas reikšti straipsniais ir komentarais. Tik liūdna skaityti komentarus, kuriuose patariama, ką ir kaip reikėtų daryti, o rašybos, skyrybos klaidų mirgu margu. Normalaus sakinio nesurezga, o moko mokytą. Ar ne gėda? Gal geriau tokią rašliavą pasilikti sau? Štai toks komentatorius, nepaisantis savo garbės, net viešoje erdvėje- tikrai yra nepatikimas žmogus; mokyklos suolą trynė dvyliką metų, o neišmoko net gimtosios kalbos.

Aš už tradicinę šeimą !!!

Priminssiu vieną savo komentarą. ——— ——— Aš už tradicinę šeimą !!! 2021-04-29 11:17 Papildymas. . Kur kas labiau tiktų TAUTOS VIENYBĖS maršas (už tautą ir valstybę). . Kreipimąsis į meno žmones. Sukurkite TAUTOS VIENYBĖS (maršo) logotipą / ženklą (be jokių dviprasmybių!). Paskelbkite tą ženklą kad ir šiame tinklapyje. Šeimų maršo atributikos gamintojai pagaminkite dar vieną ženklą – TAUTOS VIENYBĖS (maršo) logotipą / ženklą… . Tegu gegužės 15 d. TAUTOS VIENYBĖS dvasia plevena virš Lietuvos! (Negi šeimų maršo organizatoriai ir dalyviai tam prieštarautų). (Negi valdžia prieštaraus TAUTOS VIENYBEI). . Po TAUTOS VIENYBĖS VĖLIAVA spręskime visas problemas. . ● Prigimtinei šeimai TAIP. ● Stambulizmui NE. ● Globalizmui NE. ● Tautai ir valstybei TAIP. ● Tautos genocidui (per emigraciją) STOP (NE). ● ‘Neapykantos… Skaityti daugiau »

Agnė

Nuo sofutės V. Radžvilai mojuosite? Tas negerai, anas ne laiku… o ką pats padarėte be ilgų rašinėjimų. Žmonės išeis ir tai bus kaip bus. Prisijunkite gal ar kaip?

Pamatysime

Pamatysime, kur bus maršo dalyviai, kai bus priimtas partnerystės įstatymas. Radžvilas organizuos mitingą prie Seimo, į kurį čia visi esantys vienijimosi apologetai, postringaujantys apie sofas, tylės ausis nuleidę. Laikykite tai kreipimisi į avinus. Į maršą manau reikia ateiti, bet tuo neapsiriboti. Nes, jei niekas neateis prie seimo, tai maršas bus tik garui nuleisti.

tam pamatysime

tu gali 100 metu stovet prie to seimo is to gausis tik pish ir nekliedek kad tu tuo ka nors pasieksi. o Marso metu zmones pareikalaus nelegaliu kgbistu pasitraukimo is Seimo ir nauju TEISETU, DEMOKRATINIU IR NEANTIKONSTITUCINIU RINKIMU kur ateis balsuoti daugiau kaip puse o ne 47%

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top