Vytautas Radžvilas. Konservatoriškoji neostribų tvirtovė

Molėtai seniai tapo „konservatorių“ valda. Tokiu pat neofeodaliniu dvareliu, kokiais paverstos daugybė vietos karaliukų absoliučiai kontroliuojamų šalies savivaldybių. Tačiau, kaip aiškėja iš Nacionalinio susivienijimo bendražygio M. Parčiausko straipsnio, Molėtai virto ir idėjine neostribų tvirtove.

Juk tik visiškai politiškai naivus žmogus galėtų patikėti, kad šio miesto viešosios bibliotekos direktorė būtų išdrįsusi uždrausti visiems molėtiškiams turinčioje būti atvira įstaigoje pristatyti iškilaus kraštotyrininko išleistą dar vieną knygą. Neleisti susitikti su skaitytojais tik todėl, kad knygoje kritiškai atsiliepiama apie lietuvių tautos ir valstybės nekentėją ir Laisvės kovotojų šmeižiką M. Ivaškevičių. Neabejotinai vieną aršiausių stribų pasaulėžiūros atstovų ir jų „vertybių“ skleidėjų šių dienų Lietuvoje. Literatą, kuris atvirai prisipažįsta esąs „neutralus“ sovietų sunaikintos valstybės likimo ir pastangų ją atkurti klausimu. Lietuvos partizanai ir Lietuvą išdavę bei naikinę NKVD parankiniai stribai knygiūkštės „Žali“ autoriui yra vienodi.

TS-LKD valdomuose Molėtuose jau nevalia net užsiminti apie tokią niekšybę. Tad kas yra Molėtai, jei ne konservatoriais apsimetančių neostribų tvirtovė?

Nuoroda: https://www.lrt.lt/naujienos/pozicija/679/2011844/marius-parciauskas-moletuose-cenzura-del-kritikos-partizanini-judejima-juodinusiam-ivaskeviciui

4.6 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top