Vytautas Radžvilas. Kultūros „darbo žmonės“ piktinasi

Kad nebūtų vietos nė menkiausiai dviprasmybei, tenka kalbėti be užuolankų: ši istorija verta dėmesio tik dėl politinės jos reikšmės. P. Gražulis nuoširdžiai pasistengė, kad prarastų daugybės žmonių pasitikėjimą ir pagarbą. Taip pat vargu ar kas nors labiau padėjo sukompromituoti pasipriešinimo iš tiesų neokomunistinės ir totalitarinės genderizmo ideologijos sklaidai ir stiprėjimui Lietuvoje nei primityvi ir teatrališka, primenanti pigų cirką šio veikėjo groteskiška „kova“ su šios ideologijos apraiškomis. Šio „kovotojo“ poelgiuose ne kartą buvo įžvelgiami net sąmoningo provokatoriaus veikimo stiliaus bruožai. Tai niekinga ir pasibjaurėtina. Vien šito pakaktų, kad norėtųsi tik tylėti.

Bet tylėti neišeina matant, kad net 700 (!) niekieno neįgaliotų ir niekam neatstovaujančių „kultūros atstovų“ kolektyviniu laišku pareikalauja pašalinti P. Gražulį iš Seimo kultūros komiteto. Būtent kolektyviniu, bet visai nesusitarę ir niekieno nepamokyti ir nepaliepti. Tarsi kažkokia aukštesnė dvasia tą pačią akimirką būtų apšvietusi visų jų protus. Atidžiai įsiskaitykime į jų pareiškimą, ir iš karto atsiskleis jo esmė ir tikrasis tikslas. Šis pareiškimas – miglotomis frazėmis menkai pridengtas politinis kaltinimas, kad smerkiamas asmuo vadovaujasi „neteisingomis“ vertybėmis.

Šiurpiai pažįstama – ar ne? Juk lygiai taip pat Sibiro naftininkai, Tolimųjų Rytų medkirčiai, Donbaso šachtininkai, Kazachstano avių augintojai, Uzbekistano medvilnės rinkėjai, Pabaltijo kolūkiečiai siuntė kupinus pasipiktinimo laiškus SSKP CK, „Pravdos“ ir „Krasnaja Zvezda“ redakcijoms. Reikalavo griežtai pasmerkti idėjinius atskalūnus ir nevykusius rašeivas B. Pasternaką, A. Solženyciną ir daugelį daugelį kitų. Nesvarbu, kad dauguma nebuvo jų ne tik skaitę, bet net negirdėję ir vardų. Bet staiga juos sužinojo ir didžiai pasipiktino stebuklingu būdu išgirdę „atsakingų partinių ir tarybinių darbuotojų“ dažnai tartą frazę: „YRA NUOMONĖ…“

Bet juk P. Gražuliui iki šių kūrėjų – kaip iki Andromedos ūko? Tikrai toloka. Bet reikalo esmė glūdi visai kitur: tas pats „kolektyvinio pasipiktinimo“ mechanizmas vienodai traiškė tiek genijų, tiek paprastų, bet „neteisingai“ ką nors pagalvojusių ar prasitarusių „tarybinių žmonių“ likimus.

Tai štai – visas šis sovietinis brudas sugrįžo į Lietuvą. Trisdešimtaisiais tarsi atgautos laisvės metais. Iš pažiūros nekaltų kultūros „darbo žmonių“ kolektyvinių laiškų pavidalu. Tie laiškai buvo ir tebėra vienas galingiausių totalitarinio valdymo vėzdų. Taigi ne šypsokimės prisimindami visas P. Gražulio išdaigas ir kvailojimus, o verčiau pažvelkime tikrovei į akis ir išdrįskime pasakyti sau: tai šliaužiantis ir nepastebimai sugrįžtantis totalitarizmas. Pagalvokime. Ar nėra taip, kad šiandien – P. Gražulis, o rytoj – TU?

***

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
138 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Neosovietinė, psdeudo kultūrinė nomenklatūra užsipuolė Gražulį. Reiktų tų pseudo kultūrininkų paklausti, o ką jie veikė iki Gorbio ar dabar ką veikia per Mokslinio Covid’o revoliuciją – Sanitarinio karo metu? Radžvilas taip pat turėtų pasakyti savo nuomonę apie Mokslinį Covid’ą ir neišsisukinėti, nelaukti naujojo Gorbio, kai vėl bus leista pasakyti Tiesą, nors ir trumpam.

Nepasirašysiu

Žavi toks kultūros žmonių aktyvumas. Net nežinojau, kad jų tiek daug – retai apie juos išgirstame. Džiugu, kad pagaliau sugrįžta kelis dešimtmečius uzsnudusi pilietine visuomene. Akį patraukė:
1. “seimas” iš mažosios ir demesi atkreipiancios kokybės laiško stiliaus redakcija
2. Kultūros darbuotojai mato Gražulio įtraukimą į komitetą kaip užkertancia “kelia bet kokiai kultūros plėtotei”…
3. Prieš naująjį kultūros ministrą – jokių prieštaravimų, nors jo kompetencija kultūros srityje tokia pati, kaip Gražulio. Tiesa, partine priklausomybe – kita…
4. Vienas iš labiausiai kultūros žmones skaudinciu Gražulio bruožu – jo “įvaizdis”.
5. Net neįtariau, kad Lietuvos kultūros žmones – liberalai.

Julesui

Iki Gorbio ju dauguma nebuvo gime. Na bent pavardes akim permeskit, jezusmarija.

Net ir Matelis

ten įpainiotas,o gaila.Atsiimkit parašus kas nors bent.Gražulis tikrai ne moralinis pavyzdys,tačiau jo vietoje gali atsidurti bet kas kitas.

Taigi,

turim sąrašą…

AAA

Tai kad totalitarizmas jau yra visiškai sugrįžęs į „mūsų respubliką”. Ir Lietuvos vardas jau pašalintas iš daugelio įstaigų pavadinimų. Lietuvių kalba keičiama ir griaunama sparčiau, nei prie rusų:(
Ir baimė sugražinta į visuomenės gyvenimą (darbo netekties, išjuokimo, patyčių pavojai). Tokia tai tikrovė.

to Julesui

Jei iki Gorbio jų nebuvo, bet yra Sanitariniame kare ir čia galėtų rėžti Tiesą, o ne deziuką, kitaip jų parašai beverčiai – kinkadrebių kreipimasis šeimininko nurodymu. Anuomet būtų Bolševikų partijos paraginti ir įsakyti. Gražulis okupacijos sąlygomis kažką veikė ir oponavo arba nesutiko, o šitie bailiai tik Gražuliui paoponuoti tesugeba. Aš tikrai nesu Gražulio nei rinkėjas, nei šalininkas ar gerbėjas, bet tie pliuškiai dar prastesni ir už Gražulį, linkę palaikyti liberoidinį fašizmą.

D.Ibelhauptaitė vakar per

žinias prokuroro tonu aiškino,kas yra kultūringas žmogus.Meninininkai susipainiojo vertybėse?Ideologiją palaikė jomis?Nors šiaip šios diskusijos beveik tuščios,jei jie nežino Kristaus asmenybės.

stasys

Ko gi V.Radžvilas taip sielojasi ? Nepamatė sarašę sau svarbiu žmoniu nuomonės ? O kai pats 01.12 išviešino pareiškimą dėl padėties Lietuvos teismuose rankos turbūt nedrebėjo apsipylus populizmu ?.. Liudina jog taip paprastai išduodamos vertybės , viena ranka žarstant priekaištus dėl V.Uspachio kita ginant neatsakinga vyrą Gražulį , čia pat pasiteisinant o kas sekančiu galėtu tapti ? Ar dorovė V.Radžvila visai paliko ir apleido ..jam jau nesvarbi visuomenės nuomonė ? P.Gražulis gali Seime ir tualetus šluoti nesukeldamas audros kulturos sluoksniuose .

Chzi chzi chzi (patentuota patriarcho)

Visa meno šunauja kaip ant delno.

Julesui

Kodel kazkas turėtų kam nors oponuoti. Gavelis, prisiminkim, vokiečiu aristokratų, o ne lietuvių kilmės – lietuviai nerašo “Vilniaus pokeriu”, neformalina savo kalbos, neatkovoja nepriklausomybės. Viską kol kas daro kiti, bet lietuviai yra nusiteikę optimistiškai ir planuoja “kada nors” imtis atsakomybes. Pora kitataučiu, galimai, sukurtų daugiau ir geresnes kultūros, nei tie 700.
Lietuviai, man atrodo, yra substratas.
Kita vertus, nenoriu jusu nuliūdinti. Bet piktintis, žinant tautos poelgiu istorija…

Chzi chzi chzi (patentuota patriarcho)

Įdomu, kas per profesija „choro artistas”. Kad Gražulis „artistas” tai suprantu, bet ką veikia artistai chore.

P.S.

…bet substratas irgi reikalingas. Jis balsuoja, ploja, perka, moka mokesčius ir dauginasi. O jei vietinio elito pagimdyti neišeina, vieta tuščia nebūna. Tik kad dažnai atrodo, kad norinčių nėra ir vieta išties yra tuščia.

Jules

Tokie artistai ir kultūrininkai yra labiausiai politizuota ir pseudo ideologijomis paremta visuomenės dalis, už geras babkes ir privilegijas runkelių atžvilgiu pasirengusi parsiduoti stipresniam. Kas tokie vežė Lietuvo Stalino saulę, nebežinot ar tyčia pamiršote? Tėvai šlovino Mokslinį Komunizmą ir jo Politekonomiją, o šitie Mokslinį Covid’ą, liberoidinį šovinizmą ir pan.

PolitekonomIja

O su kuo politekonomijoje nesutinkate? Turite geresniu alternatyvų? 🙂

Ne į tema
stasys

Jules ..su tokiais pareiškimais galėtu ir V.Radžvilas Stalinui ta saule nuvežti ..juk ji domina tik jo nuosavas kailis ? Jo likimas ir saugumas .Gal aš klystu bet ‘kapsukės ordino’ profesorius šiuo str. tikrai nusipelnė .. Juk kai jau ka nors dikai dovanoji norisi ir dikai gauti …

Jules

Tiksliai, Gražulis yra pseudo politikos artistas, kai kitokių ir rimtesnių politikų LR Seime nėra, o tik Europos Vasaliteto parinkti mus valdyti samdiniai. Na, o vergas vergui beveik visada yra baisus, nuolat svajojantis apie savo nuosavus vergus – bėdžius. Primenu, kad po karo Europą pasidalijo dvi ne europinės kilmės super galybės ir prie politikos, ir ekonomikos vairo pastatė vasalus – suformavo pokario Europos Vasalitetą. Vašingtone parašė Vokietijos Konstituciją ir privertė pasirašyti Kanzler’io (vergystės iki 2099 metų) aktą, Grundgesetz’u vadinama. Trumpas norėjo sutrumpinti to akto galiojimą, bet jam nepasisekė – nepavyko.

Jules

Vok.Konstitucija Gruntgezecu vadinama. Nemanau, kad galėtų Radžvilas, bet labiau Jurgis su savo sąjungininkais Lenkų rinkimų akcijoje ir pan.

Šalin rankas nuo P.Gražulio

P.Gražulis yra išrinktas Gargždų vienmandatinėje apygardoje. Tai reiškia, kad rinkėjams priimtinas jo veikimo būdas. P.Gražulis yra nuoseklus ir nekeitinėja savo politinių bei moralinių nuostatų. Šįkart man nepriimtina gerb. prof. V.Radžvilo seimūnui priklijuota menkinanti etiketė. Kažkas stipriai pasidarbavo, rinkdami parašus. Dalis menininkų, matomai, pasirašė, kad kažkas paprašė. Tai jiems garbės nedaro. Atrodo, kad dėl prastos kultūros situacijos kaltas vienas P.Gražulis. 700 labai „kultūringų” menininkų pasirodė mažiau kultūringi už 1 „nekultūringą” P.Gražulį.

stasys

stasys   2021-01-22 10:10 ..pasipiktinę nykščiai nepritaria stasiui ,..
– ne ne P.Gražulis vertas eiti kultūros komitete pareigas . Jo asmeninės charakterio sąvybės gali būti naudingos , pakeičiant naisiu dvarininka .Taip taip mielieji ,..suprantu, kas čia per komitetas jei jame nėra nuosavo nusidėjėlio ne teoriškai prieštaraujant koncervatoriams , o va tokiu ‘stabu’ kuris pasak V.Radžvilo gina sekanti draugiška petį .

Lukas

„Kultūros darbuotojai bei kūrybininkai” aiškiai supainiojo adresatą. Turėjo kreiptis į moterų krizių centrą.

to PolitekonomIja

Tokios politekonomijos pagrindu Komunizmo nesukursi, nors Pasaulinę Vyriausybę, atrodo, mums Covid’o pagalba pavyko. Juk veikia jos padalinys – PSO? Ir šokdina visą pasaulį, o mus gaudo, bauduoja ir šimtametes bobutes tempia daboklėn, nuovado besispardančias arba kalėjiman. Pasaulinė Vyriausybė „en Marche”, be jokios abejonės. „Bojevykai” gaudo mus, kaip patrakę, Genrikh Yagoda prisiminę.

StasysSG

Pritariu autoriui V. Radžvilui. Ar išprotėjo kultūros darbininkai
kolektyviai užsipulti tą politikos juodarį Gražulį. Visi prieš vieną? Geriau jie būtų Dviračio šou sutvarkę. Nes jie tą LRT pavertė m…lo krūvą.

Kaip priartėja

,rodos,jau sena buvusi istorija.Kartais mėgstam pasižiūrėti internete „Novosti severnogo goroda”.Tai žinios iš Norilsko.Nes ten kalėjo polit.kalinys giminaitis,dirbo tose šachtose.Apart to,kad įdomu Sibiro gamta,tundra,vilkai,meškos mieste,šachtinininkų gyvenimas,jų darbo ir gyvenimo sąlygos, ,sniego audros,įdomu,kad jie ir dabar įkelia,pavyzdžiui,1931 metų statomo miesto nuotraukas,kaip tie visi represuotieji su vatupkėmis kasa trijų metrų aukščio pusnis,kad atlaisvinti geležinkelį nuo sniego…Eilėmmis išrikiuoti.O juk tai buvo tik preliudija į visus siaubus.Taip ir čia dabar,kas iš to skundimo išsivystys?Kartais atrodo,kad ir konservatoriams tai ne visai patinka.

Agnė

Monas paprastas: užjudino šeimą, ne vieną kartą.

Dzeikas

„Sunys grizta i savo vemalus”

Jules

Šitie artistai ir kultūros žmonės turi gerą progą aplenkti seimūną Gražulį Sanitarinio karo metu – pasakyti Tiesą apie Covid’ą(Mūsų Vidą), o ne vėl mus versti laukti 50 ar 100 metų, kol kur nors koks tai panašus į Gorbį drąsus ir sąžiningas politikas pasirodys ir leis pasakyti Tiesą apie Mūsų Vidą. „Tell the Truth and shame the Devil”.

> 2021-01-22 11:26

tu, juliau Milaiti, ir grizai į savo vėmalus!

Tik tiek

Tiesa. Nenuginčysi. Bet ji nieko nekeis, kol nebus konkretaus veiksmo ir siūlymų, kaip tas „žavias” tradicijas pakasinėti po velėna. Viskas ne taip paprasta. Kad ir šis iš anų laikų ataidėjęs nuoširdus čia vieno komentuojančio klyksmas: „Šalin rankas nuo P. Gražulio” tai tik patvirtina.

Aukštaitė

Keli šimtai kultūros žmonių, atiduodančių visas jėgas Lietuvos kultūrai, pasirašo po tekstu, kuriame Seimas tai didžiąja, tai mažąja raide. Turbūt ponas Gražulis visai tinkamai atstovauja.

Sara W.

Mitas žlugo, kad Lietuvą pakeis naujoji karta, kad ji taps vakarietiškesnė laisvesnė pasikeitus kartoms… Tuoj bus 32 meteia, deja, taip nenutiko: LTSR jaunimas, jo moralė, principai ir veikla tiesiog klesti. Menininkų darbo kolektyvai rašo kolektyvinius skundus prieš… pirmo antisovietinio viešo 1987-ųjų mitingo prie A. Mickevičiaus paminklo dalyvį, prieš disidentą…. Gražulis nėra saldainis, kuris turėtų visiems patikti. Žmonės individualūs. Ir klaidų daro. Kas jų nedaro, tegu meta akmenį į mane – prieš 2000 m. sakė Kristus… Ar išgirdote kultūrininkai? Juk ne visiems patinka kaip žmogus-asmenybė koks nors Zvonkus ar Pitrėnas su Ibelhauptaite ar Koršunovu, bet tai nereiškia, kad jie neturi teisės linksminti tautos, dainuoti diriguoti… Tik smulkūs ir slidūs žmogeliai bandantys plūdūriuoti pavbiršiuje, būti viduriuke buriasi į masę ir reiškia savo… Skaityti daugiau »

Kis

tiek daug meno ir kulturos veikeju,o kur ju menas ir kultura?Bet tai visai neesminga,jo nera ir artimiausiu laiku nesulauksime,nes kai tiek pavardziu mato viename zmoguje Lietuvos „nelaime”ir bekulturija,dalykas tikrai vertas demesio.Gal jus ,tie didieji galetumeta argumentuoti,nes man dauguma pavardziu kelia (atsiprasau)pasislykstejima savo morale ir veidmainiavimu.Valio,mes dar ilgai garbinsime mitologones personas vardan „kulturos”

Zose

ar yra kulturos ir meno zmoniu,kurie nepadlaiziauja Landzberio gaujai?Pagal galimybes parasykite,kas tie stiprios morales ir doroves zmones,o gal siame sarase,kaip rusijoje puse zmoniu ,net nezino kad jie kovoja su Grazuliu,nes jis nekulturingas?Debilai ir nevykeliai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto autorei, -iui su nr 2021-01-22 10:39

2003 sausio 23,
Petras Gražulis nedalyvavo balsavime dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Petrui Gražuliui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Reik paskelbti registrų centro duomenis – kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.
__________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei iškrypėliška paleistuvyste.
2021 sausio 22

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytauto Radžvilo pavojaus matymas vertas dėmesio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Pastaba Vytautui Radžvilui
Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjerė neteisėta, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlyta bei
neteisėto seimo patvirtinta;
– ir tt bei pan.

Liūdna...

Liūdna ir gėdinga,sąrašas ilgas,bet kiek jame tikrai vertų pagarbos menininkų?Kokio lygio komentarus rašinėja tariamos žvaigždės FB,kokia kalba ir kultūra?Ko iš jų galima pasimokyti?Už kokias vertybes juos gerbti?Nestebina popsininkė jadzė ar džazė,nestebina mickevičius,bet Mainelytė?Ko jie spjaudo į savo tautos piliečius:ir Maldeikienė išrinkta žmonių,ir Gražulis,rinkimų teisė dar nepanaikinta.

Žodžio laisvė...

Pasirodo,dar daug kam dar galvose užsilikęs sovietizmas.Apsijuokė artistėliai
ant visos Lietuvos.Bet taškų ir kablelių ne visi žino kur dėti.Taip ir į Sibirą
važiavo nekaltai apskųsti.Ir rašytojai pasmerkti ir išmesti iš Rašytojų sąjungos
sovietinės darbo liaudžiai pareikalavus.Petrai Gražuli lik Kultūros komitete ir
darbuokis Lietuvos kultūros labui.Kelk viešumon ir garsiai LRT padėtį.

Aktorė Eglė Uglė Agota Dvasingytė

Kaip čiotkai! Aš irgi noriu pasirašyt!..

Instaliacijų menininkas Aivaras Kerėpla

Kaup trendiška!.. Aš irgi pasirašau!

Krasnaja Zvezda stasys

700 Lgbtqūkų aktyvo užverbuotas ,nr 1 kolektyve,stasys ,jau sumedžiojo nemažai laisvės kovų dalyvių, disidentų -B. Pasternaką, A. Solženyciną,Trampą,Gražulį,Venckienę.Dabar labai aktyviai pagal lgbt planą „piatiletka”5 metai-5 disidentai- po kiemus gaudo Radžvilą,Švarplį ir Rusteiką barakų prie Jenisiejaus statybai

tiek

Ne juokdarys jis tau , Radžvilai. Pažiūrėk į savo „pasiekimus” ,ar juokas neima?

mama iš  kaimo

Kai liūdnos atminties kultūos ministras Gelūnas siūlė aktoriams, neturintiems darbo, važiuoti į Ispaniją skint pomidorų, piktinausi tokiu chamiškumu. Šiandien jis stovi (parašas) tarp šimtų dainininkų, kurių niekas negirdėjo, aktorių, kurių niekax nematė ir kitų ”kultūros darbininkų”, kurių pavardės nedaug žinomesnės už mano Galėtų, kaip nykštukas su dūdele ir išvesti visus šiuos ,,grandus” į Ispaniją. Niekas nepastebėtų, nes liktų tie, kurių čia pavardžių nėra, ir kurie kultūoje tikrai šį tą reiškia, kuruos visi ir matė, ir girdėjo, ir gerbia

Nepamirškite!

Tai jau antra „kolektyvinės valios” apraiška per mėnesį…
Peticijų instrumentas, matyt, galutinai sukompromituotas.

Klausimas

Kas visą šią šutvę apibėgo karantino metu. Kaip jie išreiškė savo nuomonę: elektroniniu parašu, per kokį nors Peticijos.lt ar dar kažkaip. Būtų įdomu sužinoti detales, kas čia toks bėgiojo. Gal Tapino pašalpiniai. Domina techninis klausima, ške.

Klausimas

Kas visą šią šutvę apibėgo karantino metu. Kaip jie išreiškė savo nuomonę: elektroniniu parašu, per kokį nors Peticijos.lt ar dar kažkaip. Būtų įdomu sužinoti detales, kas čia toks bėgiojo. Gal Tapino pašalpiniai. Domina techninis klausimas, ške.

Dzeikas

Sarai W:
Taip, po tautiskos laisvos rinkos sokio su kardais 90-uju pradzioje buvo tokios viltys ir gandai, esa „pirmas milijonas visada vogtas” ir tereikia perkenteti ta laikotarpi, esa ir Amerikoje taip buve.
Puse tiesos yra melas. Taip, tiek Europoje, tiek Amerikoje milijonus daznai vokdavo. O melas tame, kad su tuo nebudavo kovojama. Lietuva gi sudejusi rankas kantriai lauke, kad vagys prisivogs ir taps solidziais biznIsmenais.
Na ir sulauke. Ziedeliai uzmezge vaisiu ir sunokino.
Pradedame degsutacija.

Diedas

Man patinka Radžvilo mintys. Prieš rinkimus buvi pradėjęs tauzyt „kas reikia” bet durnumas kartu su rinkimine kampanija praėjo.
Bardakas komunizmas grįžta. Kultūros darbuotojai, po žiniasklaidos ir medikų, suuodė iš kur vėjas pučia ir stojo į „teisingą” pusę. Neužilgo sulauksim ir masinių „asmeninių” nuomonių. Bus kaip prie ruskio per susirinkimą: „mano asmenine nuomo e, pabrėžiu, mano asmenine nuomone, Gražulis nevertas parlamentaro vardo”…..blogas žmogus”….nepateisino mūsų vilčių” t.t. ir t.t

Audringi plojimai... ovacijos....

O ar yra kas NEPASIRAŠĖ ?

138
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top