Vytautas Radžvilas. Laikas valstybininkų frakcijai

Pro Patria

Lietuvos Respublikos Seimo narių prof. V. Rakučio ir buvusio užsienio reikalų ministro A. Ažubalio viešai išsakytos nuomonės dėl vykstančio politinio susidorojimo su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) vadovu prof. A. Jakubausku rodo, kad išgelbėti ir išsaugoti jau atvirai mėginamą sunaikinti 1990 m. kovo 11-osios Lietuvos valstybę vis dar įmanoma. Ir, ko gero, tai padaryti lengviau, net atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Šiandien net politiškai naiviausiam šalies piliečiui ir karščiausiam TS-LKD rėmėjui turėtų būti akivaizdu, kad po Seimo rinkimų prasidėjo atviras ir spartus Lietuvos valstybės naikinimas mėginant šliaužiančio konstitucinio perversmo keliu įtvirtinti totalitarinę neokomunizmo ideologiją grindžiamą politinę santvarką. Tai būtų neįmanoma be pagrindinės valdančiosios koalicijos partijos TS-LKD pritarimo ir aktyvaus dalyvavimo griaunant valstybę.

Tačiau yra žinoma, kad šios partijos vadovybė iki šiol sugebėdavo įtikinti daugelį savo narių ir rėmėjų, kad net tokie pragaištingi Lietuvai veiksmai kaip pastangos primesti genderistinę Stambulo konvenciją kažkokiu stebuklingu būdu padės apsaugoti Lietuvą nuo pavojingų putiniško Rusijos kėslų. Kad ir kaip sunku tai įsivaizduoti, vis dėlto buvo tikinčiųjų net ir tokiu sveiku protu neįsivaizduojamu melu ir begėdiškiausiu mulkinimu.

Ir vis dėlto šis apgaudinėjimo žaidimas baigėsi. Tik aklas gali nematyti ir nesuprasti, kad LGGRTC vadovo pakeitimas ,,nenorinčiu dalyvauti istorinės atminties karuose“ istoriku realiai reiškia, kad oficialiu valstybiniu lygmeniu kartojami 1940 metai – tai dvasinė, moralinė ir politinė Lietuvos kapituliacija prieš Kremlių. Jeigu tai įvyks – fizinė aneksija be pasipriešinimo taps tik laiko klausimu. TS-LKD įeis į Lietuvos istoriją (jeigu dar bus kam ją rašyti) kaip valstybės išdavikų ir duobkasių partija.

Šito dar galima išvengti. Dori ir patriotiški TS-LKD nariai šiuo lemiamu momentu turi apsispręsti. Jie gali pasielgti taip, kaip Sąjūdžio laikais pasielgė Lietuvą, o ne tarnystę okupantui pasirinkę tuometinės LKP nariai. Pakako, kad ištikimų Maskvai komunistų absoliučiai dominuojamoje LSSR Aukščiausioje Taryboje atsirastų vos keli Sąjūdžio atstovai, kurie iš aukščiausios pavergto krašto politinės tribūnos pradėjo drąsiai ir atvirai kalbėti apie Lietuvos ateitį ir likimą, ir šalyje daug kas pradėjo keistis. Šių kalbų, kaip ir jų buvimo ten reikšmės, neįmanoma pervertinti.

Dabartiniame LR Seime taip pat esama patriotiškų ir ištikimų valstybei asmenų. Ypač svarbus TS-LKD frakcijai priklausančių politikų apsisprendimas šią lemtingą akimirką. Turint omenyje, kokia menka ir trapi valdančioji dauguma, pakaktų, kad nors keli iš jų išstotų iš Lietuvos išdavikų grupe netrukus galinčios galutinai tapti šios partijos frakcijos ir suformuotų atskirą VALSTYBININKŲ frakciją. Iki šiol sklandžiai vykdomas Lietuvos valstybės metodiško sugriovimo scenarijus tą pačią akimirką subyrėtų it kortų namelis.

Taip – tai iš tiesų yra tas gana retai istorijoje pasitaikantis atvejis, kai vos keleto žmonių sąmoningas ir aiškus apsisprendimas galbūt gali pakeisti vėl į politinės ir istorinės nebūties prarają stumiamos Lietuvos likimą ir ateitį. Tai – vienintelis įmanomas sprendimas šiuo valstybei kritišku momentu. Likti TS-LKD frakcijoje ir tik balsuoti prieš prof. A. Jakubausko atleidimą jau nepakanka.

Jeigu tokiam žingsniui pritrūks drąsos ir ryžto – vadinasi, bus pakartota paskutiniame anos Lietuvos vyriausybės posėdyje padaryta neatitaisoma klaida, kai valstybė buvo atiduoda sudraskyti ir nukrito į grobikų rankas be šūvio. Šiandien atėjo tokio pat masto LR Seimo narių apsisprendimo akimirka.

Trumpai apie autorių: Vytautas Radžvilas yra vienas Sąjūdžio kūrėjų, VU profesorius, Nacionalinio susivienijimo pirmininkas.

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
hmm..

tai kad uz Stambulo konvencija nubalsavo tik vienas is TS… ir tas Maldeikienes infiltruotas sunelis Matas. Nesupratau, kodel profesorius nusitaike butent i TS, o ne koalicijos partnerius = Laisves oartija?..

Nuomonė

Labai liūdna tiesa. Norisi tikėti, kas susidorojimo su gerb.A.Jakubausku nepalaikys Seimo dauguma. taip pat galvoju, kad ir Prezidentas nepalaikytų tokių nemotyvuotų išpuolių, kuriais dabar užsiima Seimo pirmininkė ir jos sukurta taip vadinama komisija.

Raimundas

Budeliai turi apsispręsti ir nebekirsti galvų. Profesoriau, jei ir toliau vartysite mintis apie mankurtų dorą, tai NS nukraujuos mirtinai. Suprantu, kad sofa yra patogus baldas, bet revoliucijos nevyksta nuo sofos. Gal aš ir radikalas, bet politiką išmanau geriau. Gerbiu minties galią tik tada, kai ji suponuoja veiksmą. Kitaip tai yra tik perdimas į vandenį.

sosaldomkratas

valioooooo, nu pagaleu išmušė ir mūsų laimės valanda – vos tik kancervatorius paliktų ackalūnai, mias jau būtume pasiruošę praskėsti kojeles darbui kojalicijoje.
mias, sosaldomkratai, mėgstame parsidavinėti ir galime gulėti su belekuo.
nu, išeis į valdančiūjū kokie 7 ar 8 koncervėliai, nu ykurs frakcijėlę ir ką?
o mias actatysim, užlopysim kojalicijos spragą dešimče šiknų.
i už tai dą gausim postų seime ir portvelių vyriausybybėje.

ViktCaras

Nuuu, musu Dzarba Пarcija yrgi mėlaй prysijunktu i kaalycыja,
bяt uš taй narečau gavti Ikanomykas Minystra porтфeli.

gerai Azubalis parase..

paklausiau Azubalio mineto Nikzentaicio Istorijos instituto filosofo Voldemaro Klumbio retorikos. Daug empatijos ismekeno 25000 stribu palikuonims – kaip gi jiems varkseliams jaustis! Argi tie privlo jausti kalte?..

arba stai kokia kgb dukte, tarkim, tapus Seimo pirmininke, kuriai prieinamos valstybes paslapys?.. kaip jai jaustis? ypac po to kai KGB pulkininkas Putinas taip maloniai pirmakart pasveikino Lietuva po siu seimo rinkimu?..
O gal laiks atsistatydint Nikzentaiciui? Ar ne per daznai jo kolegos vazzneja i Maskva komandiruotem?.

>hmm..

„Nesupratau, kodel profesorius nusitaike butent i TS, o ne koalicijos partnerius = Laisves oartija?..”
Tai ko gi čia nesuprasti. Laisvės partija yra jau visiškai atvirai antivalstybinė partija pačia savo esme. O TS visgi gal ir išlikę padoresnių žmonių.

Dzeikas)))))

Prezidentas Nuomuonei:
– As jau zinot toks zmogus, niekada nei pries, nei uz. Zinote, tas taip painu, taip tolima nuo banko reikalu. Jus skaiciais. Skaiciais ir dol…eurais kalbekite. Butu aiskiau.

Dzeikas

O jei rimtai tai turiu pastabu Radzvilui ne is esmes, o del terminologijos. Stai saka „isgelbeti Kovo 11 Lietuva , taip tycia dar yra prosvaisciu nes Azubalis pasirase ant A. Jakubausko. Tai , ponuli, cia ir yra Kovo 11 Lietuva. Jos gelbeti nereikia, susidorojimas su Adu Jakubausku yra tos Lietuvos veikimo vagoje, modus vivendi ir modus operandi. Na pamenate, prasidejo sajudinis kipezas, be rimtu zmoniu ten pristojo visokiu kvailiuku-idealistu. Masofke, taip sakant. Be jos kaip suprantate joks spektaklis nesigaus ir bus ne spektaklis , o teatro miniatiura monologas. Todel tie kvailiukai idealistai buvo nesivengiami veikimo kastai.Kaip sudoziai ant oro filtro automobilyje. Taciau kai viskas nusitovejo , pirkiai padaryti ir kortos atidengtos , suodzius atejo laikas ismesti lauk kartu su oro… Skaityti daugiau »

Ne tas scenarijus

Visgi siūlymas bent keliems valstybiškai mąstantiems TS-LKD nariams pasitraukti iš koalicijos ir taip ją suardyti – nevalstybiškas. Valdžią tokiu atveju perimtų ne NS, o to paties sukirpimo ainiolėliai, kurie, vargu, ar autoriui prie dūšios. Tautos susipriešinimas tik didėtų. Išeitų, kad patys to nenorėdami, „mesijiškąjį” motulės Rusijos apetitą tik gerintume. Tuo pačiu priartintume ir tą dieną X.

StasySG

Pačiu laiku pasakytas tiesos žodis.

Heiders

Ech tu radzvilai radzvilai…. o dar sajudietis….

nepavyks, žydų frakcija stipresnė

TS žydų frakcija:
– landsbergiai
– kubilius
– anušauskas
– rastauskienė su degutiene
– zingeris ir t.t.
—–
vienu žodžiu – pizdec Lietuvėliai
(kas sutiko 1940 m. raudonąją armiją su gėlėmis, kas dominavo NKVD, valdžioje?)

A.Kubilius

aršus valstybinininkas.Reikia tikros krikščioniškos frakcijos.Krikščionių demokratų frakcijos.Niekas kitas nepadės.

Taip - mizantropas kubilius - valstybininkas

rusijos valstybininkas – viską daro pagal rusijos modelį

klausimas >> Taip..

ar sorosofilas gali but valstybininku?

Prašalietis

Eurosojūzo sudėtyje plūduriuojančio lansberginio durnių laivo tragikomedija slypi ne kokiose Stambulo konvencijose ir visokiose LGGRTC „politinėse” peripetijose, kaip įvykius ir supantį pasaulį „supranta” tokie viešai besireiškiantys „profesoriai” kaip Radžvilas. Tik tokiems „patriotiniams profesoriams” yra nesuvokiamas dalykas, kad šiame, o ne aname pasaulyje „… šliaužiančio konstitucinio perversmo keliu įtvirtinti totalitarinę neokomunizmo ideologiją grindžiamą politinę santvarką” būtina sąlyga yra komunistų apsiginklavusių komunistine ideologija buvimas. Komunistai kaip žmogiškos būtybės turi turėti vardus ir pavardes, kurių, aišku” pseudoprofesorius Radžvilas „dėl mokslinių sumetimų” išduoti „nenori”. Na ir Radžvilo nusiprofesoriavimo straipsnelyje viršūnė yra Europos Tarybos paruoštoje, progresyvioje, šiuolainėje, visokias demokratines teise apginančioje Stambulo konvencijoje, kurios ruošime nebuvo Rusijos nė kvapo, pamatyti „Lietuvos link sėlinančią ir ant pečių Lietuvos valstybingumui grėsmę nešančią” Rusiją. Dar juokingiau yra matyti… Skaityti daugiau »

manau

manau, kad tai yra gana idomus pasiulymas. zinoma, tai tik teoriniai isvedziojimai, nes jeigu butu buves noras, tie neva patrijotiskai nusiteike konservatoriai ta butu padare jau seniai, o kai kurie gal net ir ankstesneje kadencijoje. bet nesinori del kazkokios idejos (tegu ir grazios ir teisingos) rizikuoti elementariu gerbuviu. o pasiulymas teoriskai yra idomus todel, kad norertusi pamtyti, kas pretenduotu i valdanciaja koalicija pasitraukus keletui konservatoriu. ir ka siulytu ar reikalautu uz tai. juk mielai parsiduosianciu butu nemazai- ir darbo partija ir socdemai ir kazkiek misrunu. butu idomu tiesiog savo pazinimui. nes tikrai atrodo, kad net ir pasitraukus keletui konservatoriu, valdantieji savo koalicija issaugotu. bet cia tik pasvarstymai, nes ir to nebus

T0mas J.

Valdžiai darosi vis sunkiau mulkinti ir įbauginti visuomenę. Nors praėjo daugiau kaip mėnuo nuo tada, kai Pinskuvienės dėka teko net 6 kartus sumažinti viešai skelbiamą kovidu sergančiųjų skaičių, taip ir nesugalvota nieko nauja ir efektyvaus žmonėms šiurpinti; nebijo jie net kalbų apie viruso mutacijas, kurias valdžia leidžia parsivežti iš Afrikos bei kitų kraštų. Specialūs užsakomieji bauginimo straipsniai sisteminėje žiniasklaidoje pasidarė visai mažai veiksmingi, o nesisteminės interneto žiniasklaidos kanalų populiarumas auga. Nuo vasario 23 iki kovo 25 kanalo OpTV prenumeratorių skaičius išaugo 12,8% ir siekė 25600, KitaipTV – 13,4%/15200, KomentarasTV – 19,4/15400, Neredaguota – 35,6/4110, Savo Varpinė – 7,8/8980. Vytauto Sinicos kanalo, kuris vadinasi ProPatria, žiūrovų skaičius nedidelis, tik 3500, bet padidėjimas per mėn. didžiausias – 58,4%! Čia įvardinti 6 kanalai… Skaityti daugiau »

Nepasirašysiu

O kai su Sorosu fotografavotės, dar nežinojot, kas tai ir kur tai veda?
O dabar jau žinot? Ar tikrai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
O Vytautui Radžvilui – dzin, kad 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai.
L blogai, Vytautai. L blogai.
____________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste.
2021 kovo 27

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

2021-03-19
Leonas Weinsteinas kalba apie naujos platformos sukūrimą. Savanorių grupė paruošė interneto platformą visiems cenzūruotiems tinklaraštininkams. Tai bus ne socialistinių naujienų portalas, bet ir kritinės minties ugdymo mokyklos portalas. Mes išmokysime jus, kaip paruošti savo vaikus ir anūkus pasąmoniniam zombių ir propagandos pasipriešinimui.
https://leonweinstein.blog/2021/03/19/шанс-все-же-есть-если-после-поражений-в/

Puikiai diskutuojame,

tik nelabai aišku, kokios „jungtinės lietuviškos pajėgos” išgelbės jus nuo pamažinimo ir likučio pavertimo robotizuota biomase, kai „Europa be sienų” galutinai pavirs kalėjimu „savivaldybių ribose”, net ir seniai praėjus dirbtinei „pandemijai” (kaip kad visi jau pamiršo ankstesnį „musulmonų terorizmo” baubą, bet puikiai priprato prie „apsaugai nuo terorizmo” „laikinai” apribotų asmens susirašinėjimo, interneto lankymo be bilietų nekontroliuoto pirkimo laisvių)?
Ar bent mokate suprasti:
https://dai.ly/x7z9vv0
?

habilitās

„Kortų namelis“ gal ir subirėtų, tačiau socialdemokratų partijos patirtis rodo, kuo baigiasi išstojimas iš frakcijos. Kuris konservatorius panorės rizikuoti į sekančius rinkimus savarankiškai. M. Adomėnas rudenį pabandė ir….
Autorius teigia, kad „dabartiniame LR Seime taip pat esama patriotiškų ir ištikimų valstybei asmenų“, gal galėtų įvardinti keletą, būtų įdomu sužinoti.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)
ah1

laimėjo transnacionalinės kompanijos, pralaimėjo valstybės – startuoja priverstinis vakcinavimas 05: 04 ir antikonstituciniai veiksmai?
https://youtu.be/gvk6SDM4Jks
RESET/nunulinimas – įvyko su prezidento antikonstituciniu įstatymu dėl priverstinio vakcinavimo, nes žmogaus asmuo neliečiamas pagal LR Konstituciją?
Tai ką Radžvila, daryti su prezidentu priiminėjančiu antikonstitucinius įstatymus? Paaiškinkit žviegiantiems runkeliams.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

673: Закат Америки – все ли потеряно, или есть ли у нас с вами шанс? / Amerikos saulėlydis – viskas prarasta ar dar galim?
https://leonweinstein.blog/2021/03/21/673-закат-америки-все-ли-потеряно-или-ест/

ah1

Gderiau junkitės prie neregistruotos sofkos partijos – nedalyvaukit niekur sėdėkit ant sofkos ir sisitema pati užsilenks, arba kaip sakoma sėdėk ant upės kranto, lauk ir priešo lavonai pradės plaukti upe… arba taip Gandis išvijo britus iš Indijos kai indai nustojo dalyvauti britų primestoje tvarkoje.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

674: Евреи предавшие Израиль, и другие веселые истории
https://leonweinstein.blog/2021/03/27/674/

elfe >Ayn Rand

speju, kad jus ikelet nuorodas i Ayn Rand pasekejo Leono Veinsteino bloga?..
Ayn Rand, kilusi is Peterburgo viduriniojo sluoksnio, Lenino-Trockio nekenciamiausios klases – burzua, po Kerenskio demokratiskai isrinktos vyriausybes, taciau uzgrobtos bolseviku, turejo maut is Rusijos i JAV ir tapo itakinga kapitalizmo gyneja.

klausimas – kodel bolsevikai taip nekente sugebancios savarankiskai isgyvent viduriniosios klases?
kodel ji atrode jiems tokia pavojinga?
kodel ir siandieniniai socialistai su „liberalais” palaiko stambias tarptautines monopolijas , korporacijas, bet ne vidurines klases verslus, bei netaiko stambiems rykliams progresiniu mokesciu?..

elfe >Prasalieciui

ar jus isties naivus ar tik tokiu apsimetat?.. i lietuviu kalba ‘Europos taryba’ verciama ir ES institucija – EUROPEAN COUNCIL, ir 1949 m. karo nugaletoju” (su Stalinu bei tik vienos puses nusikaltimus zmonijai kaltinusiu Niunbergo prokuroru) ikurta ne ES institucija (ES dar nebuvo) – THE COUNCIL OF EUROPA, KURIOJE KONE 10 METU, po „perestroikos” SEDEJO RUSIJOS KOMUNISTU VADAS ZIUGANOVAS SU „LIBERALU”, ATSIPRASANT, ZIRINOVSKIU. ir sis think-tankas teturi patariamaji vaidmeni, kaip ir kiti Kremliaus itakos „tankai” – po Gorbaciov faundation” sulindusiu komunistu CLUB of ROMA, „Europos” varda tycia klaidinant privatus Soros su sunum Aleksandru 2008 ikurtas „European Council on Foreign Relation, i kuri buvo pakviestas Maskvoj patupejes Usackas, bei daugelis kitu kgb priedangos organizaciju, kuriu vien klaidinantys pavadinimai rodo sukciavima, bei… Skaityti daugiau »

Michailas Veleris (Михаил Веллер)

ВОТ ТАКАЯ ИСТОРИЯ — ГДЕ МЫ? – Веллер 23 03 2021
https://www.youtube.com/watch?v=NObZ1Vze9Zc

News Target

Johnas Ratcliffe’as, buvęs žvalgybos direktorius, vadovaujamas buvusio prezidento Donaldo Trumpo, atskleidė, kad Gynybos departamentas (DOD) turi nenustatytų skraidančių objektų (NSO) įrodymų, dėl kurių manevrai neįmanomi naudojant žinomą technologiją. Tai apima NSO, kurie nutraukia garso barjerą, nesukurdami garsinio bumo. „Kai kalbame apie stebėjimus, kalbame apie objektus, kuriuos matė laivyno ar oro pajėgų pilotai arba kuriuos paėmė palydoviniai vaizdai, kurie atvirai pasakoja apie veiksmus, sunku paaiškinti“, – interviu „Fox News“ barė Ratcliffe’as. kovo 19 d., penktadienį. Šie veiksmai apima „judesius, kuriuos sunku atkartoti ir kurių neturime, arba važiuojame greičiu, viršijančiu garso barjerą be garsinio bumo“, – pridūrė buvęs intelekto vadovas. Jis sakė laidos vedėjui Maria Bartiromo, kad analitikai, norėdami paaiškinti NSO, paprastai ieško patikimo paaiškinimo, pavyzdžiui, galimo oro sutrikimo ar amerikiečių priešų… Skaityti daugiau »

> 23:05

Esame ne vieni. Prieš TSRS suirimą irgi buvo padaugėję NSO. Tada Lietuvoje labai daug kas jų matė. Aš irgi, taip pat ir beveik visi mano kolegos.

The Epoch Times 1

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/xi-jinpings-adviser-outlines-plan-for-ccp-to-defeat-us-including-manipulating-elections_3748196.html?&utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-03-26-2&mktids=dba4bb8baf9e74e6463c0e9108f5d3ae Vedantis Kinijos profesorius, Kinijos komunistų partijos patarėjas, Pekino Renmino universiteto Kinijos tarptautinių studijų mokyklos docentas ir docentas, Jin Canrongas, 2016 m. liepą, kalboje „Kinijos – JAV strategijos filosofija “,pasakytoje Pietų klubo viešbutyje pietų Kinijos Guangdžou mieste, išdėstė išsamų planą, kaip sugriauti JAV kaip pasaulio supervalstybę. Profesoriaus daugialypė strategija apima daugybę piktybinių veiksmų, griaunančių JAV, ir tuo pačiu stiprinančių Kiniją: kišimąsi į JAV rinkimus, Amerikos rinkos kontrolę, pasaulinių priešų ugdymą, amerikiečių technologijų vogimą, Kinijos teritorijos plėtrą ir įtaką tarptautinėms organizacijoms. Mes norime vadovauti pasauliui, – sakė Jinas. Jis žinomas dėl savo priešiškumo JAV ir yra dviejų galingų Kinijo įstaigų – Organizacijos departamento ir Jungtinio fronto darbo departamento – patarėjas. Jungtinių Valstijų nuvertimo strategiją sudaro Amerikos silpninimas iš vidaus ir iš… Skaityti daugiau »

The Epoch Times 2

3. Skatinti JAV priešus Kinijos strateginė užduotis – siekti, kad JAV turėtų bent keturis priešus. Tam, kad JAV iššūkiams išsiplėtus, vyriausybė paskęstų ginčuose kam teikti pirmenybę. Pavyzdžiui, prieš II pasaulinį karą JAV turėjo du priešininkus – nacių Vokietiją ir Sovietų Sąjungą. O Amerikiečiai vis svarstė, kuri jų svarbesnė. Jei JAV turės keturis priešus, ji visiškai praras kryptį. JAV turi tik tris priešininkus: Terorizmas. Rusija. … Be abejo, JAV mus taip pat laiko varžovais … To negana. Pastaruosius kelerius metus KKP bandė Braziliją paversti JAV priešininke, tačiau jai nesisekė, nes Brazilija „nesileido būti patobulinta“. Kinija, siekdama gauti paramą pasauliniais klausimais ir prieš JAV, daug investavo į Braziliją. Xi 2014 m. lankėsi Brazilijoje ir sutiko investuoti į infrastruktūrą šalies vakariniame regione, taip… Skaityti daugiau »

The Epoch Times 3

2. Kinijos teritorijos išplėtimas Nepaisant 2016 m. Tarptautinio teismo sprendimo, kad Kinijos teritoriniai reikalavimai neteisėti, Kinija pretenduoja į beveik visą Pietų Kinijos jūrą. Taip pat reiškia pretenzijas dėl vandens kelių Filipinams, Vietnamui, Malaizijai, Brunėjui ir Taivanui. Pietų Kinijos jūra, turtinga žūklavietėmis, gamtos ištekliais ir yra vienas pagrindinių pasaulio laivybos kelių. Pekinas savo reikalavimus strateginiuose vandens keliuose, gina statydamas ten dirbtines salas su karinėmis bazėmis. Per pusantrų metų [2013 ir 2014 m. valdant Xi administracijai] Kinija sukūrė daugiau nei 3200 hektarų teritoriją. Kitos keturios valstybės ieškovės per 45 metus sukūrė tik 100 hektarų. Net jei Filipinai nori, kad JAV perimtų rifus Pietų Kinijos jūroje, JAV nepajėgs jų ginti. Jei JAV ten laikys lėktuvnešį, Kinija gali paprasčiausiai atsiųsti 2 000 žvejybos laivų… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/trump-launches-new-personal-website_3754717.html?utm_source=pushengage Kovo 29 d. Buvęs prezidentas Donaldas Trampas atidarė naują svetainę, skirtą išsaugoti jo administracijos palikimą ir jo aktyvumą po pirmininkavimo. „Donaldo J. Trumpo biuras yra įsipareigojęs išsaugoti nuostabų D.Trampo administracijos palikimą, tuo pačiu metu plėtodamas„ America First “darbotvarkę“, – teigiama 45office.com nukreipimo puslapyje. „Užsiimdami pilietiniu aktyvumu ir visuomenės aktyvumu, Donaldo J. Trampo biuras sieks informuoti, šviesti ir įkvėpti amerikiečius iš visų gyvenimo sričių, kai sieksime sukurti tikrai puikią Amerikos ateitį. Per šias pareigas prezidentas D.Trumpas išliks nenuilstantis darbščių mūsų didžiosios šalies vyrų ir moterų – ir jų teisės gyventi saugiai, oriai, klestintai ir taikiai – čempionas “. Svetainės puslapyje „Apie“ švenčiamas buvusio prezidento palikimas svarbiausiais politikos klausimais, įskaitant kovą su COVID-19 pandemija, krizės problemą pietų pasienyje ir taikos susitarimų… Skaityti daugiau »

Epoch Times

1. Finansuojamas Kinijos falun-gong sektos
2. Remia Taivaną, kuris yra didžiausias pinigų plovimo, sekso ir organų prekybos centras Azijoje (paieškokite oficialios informacijos, iš JAV konservatyvių šaltinių, Vikipedijos ir Amazon, apie dabartinį Taipėjaus merą, buvusį organų persodinimo chirurgą).

Turbūt atsitiktinumas, kad Taivano rėmėjų Lietuvoje ketvirtukas – Šimašius ir trys politikai, teisti dėl MG Baltic papirkimo, o kai kurie – dar ir dėl pinigų plovimo.

Kaip jums atrodo, kodėl Palau ir Ekvadoras palaiko santykius su Taivanu? Turbūt ne todėl, kad prezidentai gavo po malūnsparnį dovanų? 🙂

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top