Vytautas Radžvilas. Metas apsispręsti: su kuo jūs, diskusijos partneriai?

Buvo malonu dalyvauti E. Jusio vedamoje gyvoje „Neredaguota” kanalo gimtadienio diskusijose. Taip jau susiklostė, kad ji savaime virto dviejų Nacionalinio susivienijimo ir dviejų TS-KD atstovų diskusija esminiais lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės padėties ir ateities klausimais. Kiekvienas blaiviai ir sąžiningai vertinantis per du pastaruosius metus Lietuvoje įvykusius pokyčius turbūt supranta, kad šalis, į kurią savavališkais valdančiųjų sprendimais žaibiškai įleidžiama dešimtys tūkstančių lietuvius ir lietuvių kalbą niekinančių ir neretai jų nekenčiančių imigrantų, neturi nei menkiausių galimybių išlikti. Vis dar atpažįstama lietuviška Lietuva yra tiesiog pasmerkta išnykti, jeigu jos žmonės neatsitokės ir skubiai nepakils ginti savo šalies ir nepradės elgtis kaip tikri jos šeimininkai.

Tai, ką padarė valdančioji neomarksistinė koalicija, kai dangstydamasi darbo jėgos trūkumu sąmoningai įleido milžiniškus ir praktiškai nevaldomus nesukontroliuojamų atvykėlių srautus, yra puikiai pažįstama nuo sovietinių laikų. Lygiai taip pat elgėsi jos pirmtakė ir idėjinė bendramintė komunistų partija. Tada tokie masiniai perkėlimai buvo vadinami „užvežimais”. Lietuvoje jie buvo kiek retesni ir mažesni. 

O štai Latvijai beveik pribaigti užteko vos keleto tokių „užvežimų” bangų, kaskart per kelerius metųs atkeliant 100-200 tūkst. atvykėlių. Net po trisdešimties metų latviai vis dar srebia šių „dovanų” sukeltus demografinius, kalbinius ir politinius padarinius.

Jeigu nebus griežtai ir valingai pasipriešinta valdžioje esančių okupantų ir kolaborantų palikuonių planams įkurdinti Vilniuje 0.5 mln. migrantų, o per keliolika metų šalyje jų skaičių padidinti iki milijono, Lietuva šį kartą jau neišvengs kadaise Latviją ištikusio likimo. Jis net gali būti kur kas blogesnis.

Šio likimo šešėlis jau pakibęs virš Vilniaus. Jis juntamas tiesiog fiziškai. Dalijantys Nacionalinio susivienijimo laikraščius bendražygiai nuolatos susiduria su „pabėgėliais”, kurie demonstruoja savo dėkingumą įžūliai išrėždami, kad jie čia gyvena jau kelerius metus ir moka pasakyti „Ačiū“ ir „Laba diena”. Nieko daugiau jiems nereikia, nes jie puikiai verčiasi su rusų kalba, o nykstančios tautelės kalbos nesimokys. Jeigu prireiks – verčiau mokysis anglų kalbą. Reikia pabrėžti – tai ne pavienių chamų akibrokštai, o masinis reiškinys.

Toliau augant tokių atvykėlių skaičiui jie dar labiau pasitikės savimi ir darysis vis įžūlesni. Galiausiai išmuš valanda, kai klausimas, kuria kalba turi būti šnekama viešose vietose, taps principinis ir turės būti vienareikšišmiškai išspręstas. Arba aiškiai ir valingai įtvirtinama nuostata, kad Lietuvos valstybėje vienintelė oficiali bendravimo kalba yra lietuvių kalba, arba šis klausimas bus pradėtas spręsti stichiškai, vadovaujantis ne valstybės šeimininko, bet stipresniojo teisės principu. Lietuvoje, o ypač Vilniuje, vis garsiau tiksi uždelsto veikimo bomba. Jos sprogdiklis – kalbos klausimas, jau dabar pamažu  virstantis pavojingų konfliktų šaltiniu. Valdžios gudravimai vengiant deramai išspręsti mokymo kalbos mokyklose klausimą yra vandens pylimas ant konfliktų malūno ir artina valstybei mirtinai pavojingo sprogimo akimirką.

Visiškai akivaizdu, kad dabartinė valdžia, kurios migracijos ir kalbos politiką lemia radikaliai antilietuviškai nusistačiusių LSSR valdytojų atžalos, šių problemų ne tik nespręs, bet sąmoningai jas eskaluos, spartindama imigraciją ir skatindama „įvairove” vadinamą daugiakalbystę. Ji faktiškai atgaivino ir šiek tiek pakeistomis formomis bei priemonėmis tęsia LSSR okupacinės administracinės vykdytą „Lietuvos be lietuvių” politiką.

Be daugelio dalykų, laidoje buvo kalbama ir apie tai, kad tokio masto egzistencinės grėsmės tautai ir valstybei nebegali būti įveiktos įprastinėmis konjunktūrinės ir prisitaikėliškos sisteminių partijų iki šiol vykdytos politikos priemonėmis. Per sieną besiveržiančių imigrantų minių neįmanoma sustabdyti kaskart prašinėjant Briuselio leidimo tai daryti. Lygiai taip pat iš principo neįmanoma apsaugoti lietuvių kalbos valstybinį statusą ir išgelbėti ją nuo užgožimo ir išstūmimo iš viešosios erdvės nuolankiai maldaujant kitakalbių mokyklų vadovus ir Lietuvos šeimininkais spėjusius pasijausti „pabėgėlius” mokinių tėvus maloningai leisti keliomis valandomis padidinti lietuvių kalbos pamokų skaičių valstybinėse ne Rusijos ar Lenkijos, o būtent Lietuvos mokyklose. Šis prisitaikėliškumo ir nuolankumo kelias – aklavietė ir Lietuvos savižudybė.

Lietuvių tauta prieš tris dešimtmečius susigrąžino atėjūnų sutryptą jos orumą ir kalbinę savigarbą tik todėl, kad pakilo į kovą ir drąsiai bei ryžtingai veikdama susigrąžino iš jos atimtas teises. Kremliaus kolaborantai šito niekada nebūtų įstengę padaryti. Jie tik buvo priversti nusileisti gatvėse ir aikštese skambėjusiems tautos reikalavimams. 

Komunistų partijos nariams ir ypač vadams teko apsispręsti, su kuo jie: Už Lietuvą kartu su Tauta, ar prieš Lietuvą kartu su pavergėjais ir atėjūnais? Kol nesusidūrė su tokia dilema, jie „gelbėjo” Lietuva, darydami Maskvos leidžiamus šiek tiek naudingus, bet tik smulkius ir nieko iš esmės nekeitusius darbelius. Į priekaištus, kodėl nesiryžta nuveikti daugiau, jie teisindavo savo bailumą aptakiai postringaudami: „darom, ką galim, plušame dėl Lietuvos, bet juk matote – Maskva viską mato…” Pakilus tautai jie buvo priversti baigti šį „gelbėjimo” žaidimą ir apsispręsti, su kuo jie ir už ką. Daugelis perėjo į tautos pusę.

Ši dilema atgimė ir iš esmės yra ta pati. Ją teko priminti pašnekovams iš konservatorių partijos. Kaip ir sovietmečiu, dabartinės pastangos statyti vielinę tvorą pasienyje ir apgręžinėti imigrantus turi būti laikomos geru darbeliu Lietuvai. Tik bėda ta, kad tai padaryta tik sutikus Briuseliui, kuris davė tik laikiną leidimą užtverti šalies sienas, o pirma proga įsakys tą tvorą kuo greičiau nugriauti. Iš tiesų Briuselis netrukus pareikalaus kur kas daugiau – privalomai priiminėti kasmet didinamas imigrantų kvotas. Iš esmės niekuo nesiskiriančias nuo kadaise Maskvos iš tolimiausių „neaprėpiamos sovietinės tėvynės” pakraščių nenutrūkstamu srautu siųstų „specialistų” kvotų

Taigi, tvora ir „pabėgėlių” apgręžimai yra gerai. Bet ar tai gali išgelbėti Lietuvą nuo jai gresiančių privalomų imigrantų kvotų? Ir ką darys laidoje apie savo nuveiktus gerus darbus išsamiai papasakojęs L. Kasčiūnas, kai teks spręsti šį, jau iš tiesų principinį, Lietuvos ateitį lemsiantį klausimą? Juk laidos pašnekovų partija šį klausimą jau yra seniai išsprendusi. Lygiai taip, kaip jį sprendžia visos Europos leftistinės partijos. Kuo daugiau įvairovės ir imigrantų, kuo plačiau jiems atvertos sienos, kuo greičiau pilietybė ir balsavimo teisė!

TS-LKD elgsis taip pat paprasčiausiai todėl, kad leftistinė partija kitaip elgtis negali. Susidūrusi su principiniu klausimu, su kuo ji, visada pasirinks būti prieš Lietuvą. 

Bet koks bus sąžinės ir Tėvynės jausmo dar visiškai nepraradusių šios partijos narių, taip pat ir laidos pašnekovų, pasirinkimas? Ar jie irgi pasakys „darom, ką galim”, ar vis dėlto apsispręs iš esmės ir pasuks Lietuvos keliu?

4 20 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
68 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
komunistai slėpsis po čiurkos žopa

apsivogę, apsimelavę niekšeliai komunistai
jiems gėda būti tarp padorių žmonių
sprendimas: užvešti dar šlykštesnių – tada nesimatys kokie šlykštūs komunistai: vyriausybėje ir ypač teisėsaugoje.

Prašalietis

apsivogę, apsimelavę niekšeliai komunistai jiems gėda būti tarp padorių žmonių…”..
Kitas dalykas perestroijkiniai sąjūdiniai neįslaptinti ir 75 metamas įslaptinti „tautiniai” KGB-istai, kurie šalia niekšelių komunistų atrodo, tarp tokių pačių „padorių” žmonių, „daugiau nei padorūs”..

blue yellow zov marinie

..pats save,kazi,prie kuriu priskiri…

geltonšikniui povandenininkui

Kažkaip pavargai, fondų čiulpikėli. Ataskaitą rašai? Galvą iš jų klyno ištrauk. Nebematai, kokias raides maigai.

blue yellow zov marinie

…prrrrrrrrr.

kaip gerai

kad konservatoriai ne tokie, a ne?

bet tai ko

už vieno stalo su neeiliniais tos partijos nariais sėdite? Koks čia cirkas ir kam jis skirtas? Rinkėjams, kad tie vėl patektų į seimą?

blue yellow zov marinie

..vivat bletkeroidai,vivat tskp….vivat durni liewuwiai,taip jiems ir reikia.Vaistai nuo kvailystes dar neisrasti.Nebent karas juos pagydys,jei kas netycia isliktu.

skt.

Kasčiūnas, Ažubalis,Tumėnas dar gina lietuvių kalbą, Lietuvos valstybingumą,priešinasi partijos vadovų planams bet šiais klausimais nesigirdi nei Pociūnienės, nei Jakavonytės balso… Seimo narys Saudargas lyg ir bando ginti lietuviškumą, bet, susidaro įspūdis, svarbiausiais klausimais paklūsta partijos vadovybės nurodymams.

Jules

O kur jie buvo tiek metų ir tik dabar nubudo? Žiriko triukai, ne daugiau, kaip apšauti runkelioką.

skt.

Ažubalis visada kovojo už lietuvių kalbą, berods patriarcho net buvo visaip išvadintas, nes pasipriešino patriarcho anūko politikai. Kasčiūnas jaunosios kartos atstovas.

skt.

Audronius Ažubalis. Tautinių mažumų įstatymo projektas – autonomija „šilkinėmis“ pirštinaitėmis?
https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/audronius-azubalis-tautiniu-mazumu-istatymo-projektas-autonomija-silkinemis-pirstinaitemis-86621799

skt.

„Dobrovolskos planus Ažubalis prilygino Sovietų Sąjungai: „Tai skaldo valstybę“
https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/dobrovolskos-planus-azubalis-prilygino-sovietu-sajungai-tai-skaldo-valstybe-n1086834

Jules

Žinai, jis kaip Žirikas – partijoje pagal partiją, o gatvėje pagal mus, ne daugiau. Žirikas visada rengdavo po du mitingus – vieną už Žiriką, o kitą prieš Žiriką. Taip elgiasi ir šitie apsišaukėliai. Gatvėje už mus, o viduje, partijos viduje, prieš mus. Ir laukia, kad „skorieje by prijiechali” kartu su kviestiniais svečiais ir kolonistais – su okupantais.

Juliui

Gal nereikia nusišnekėti?

Jules

Nežinai, kad sako vieną, o daro priešingai?

Juliui

Gal pasižiūrėk Ažubalio balsavimus LRS.lt dėl tų raidžių ir kitais klausimais,o tada komentuok?

Jules

Ir ką tai keičia? Ogi nieko – tik patį sumedžioja.

Nebalsuosiu už socialdemokratus

Labai neramina socialdemokratų planai patekti į valdžią. Jau vien ko verti socialdemokrato Palucko pareiškimai prieš reikalavimą pavežėjimo paslaugų tiekėjams tinkamu lygiu mokėti valstybinę lietuvių kalbą, nes neva paslaugos brangs ir jų bus mažiau? Pinigai ir patogumas jam svarbiau už lietuvių kalbą? Taip pat neramina Vilniaus rajono mero socialdemokrato Duchnevičiaus pasirodymai viešumoje šalia socialdemokratų partijos pirmininkės Blinkevičiūtės. Ar tik socialdemokratai neįteisins nevalstybinių kalbų vartojimo vietovių pavadinimuose ( Ažulaukė-Oželuvka, Kaniūkai-Koniuchy ir pan.), viešuose užrašuose ir savivaldybių įstaigose?

blue yellow zov marinie

…pagaliau praregejai…

Nebalsuosiu už socialdemokratus

Niekad ir nebalsavau…Tiesiog dar daugiau argumentų…

blue yellow zov marinie

…net smalsu….o uz ka balsuosi……

> bue yellow...

A.Stankūno veikla VMS baigia įtikinti balsuoti už NS.

blue yellow zov marinie

…gaila,bet jie nelaimes,kaip ir Zemaitaitis ar Tutkus.Liaudis tamsi,geriausiu atveju laimes zuvis,o apie parcyjas net ranka nekyla rasyt….zombiai yra zombiai…

taip

liaudis tamsi, o tautos tik likučiai…

Jules

Tie konservatorių-krikdemų kakučiai su moksliniais laipsniais pagal intelektą gali tik istoriją pagal griežtai prižiūrimą programą pradinukams dėstyti, ne daugiau. Arba Peterburge alternatyviąją Rusijos istoriją, tiksliau, LDK istoriją – Lietuvą be lietuvių ir Lietuvių kalbos. Juk šito nori kviestiniai konservatorių ir krikdemų, liberoidų ir lddp-istų kviestiniai svečiai, tiesa?

skt.

Gal šiek tiek nusišnekate. Ar Nikžentaičio, Bumblausko teorijos,kad Letuvos bajorai nebekalbėjo lietuviškai ( matyt, neskaitė V.Sirokomlės. M.Balinskio knygų) arba apie savanorišką lietuvių „akultūrizaciją” yra geriau, tarsi nebuvo okupacinės Rusijos caro valdžios vykdyto lietuvių kalbos draudimo ( 1864-1904 m.) ir lietuviškų mokyklų uždarinėjimo po 1920 m. Lenkijos įvykdytos Lietuvos dalies okupacijos,?

Jules

Kur jau ne, bet šito ir nori kviestiniai svečiai – Litwos be Lietuvių kalbos.

intelektą????

paklausykite, kaip kalba, kaip sakinius rezga

Jules

O gal demagogijos meno triukus rezga, naudoja? Politika, kaip ir tarnystė stipresniam arba priešui, yra menas. Putinas ne visais gali patikėti, jeigu kas, vadinasi, išdavystė irgi menas. Tėvynės išdavystė arba mūsų sumedžiojimas, apgavimas, išdūrimas.

neturi

Tėvynės, neturi, tėvynė tik sąjungos pavadinime….

Karo kurstytojai

Antradienį sausio 31 d. Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio prašymu Kyjive suburta nauja aukšto rango darbo grupė, skirta šalies saugumui ir euroatlantinei integracijai. Grupei vadovauja Ukrainos prezidento administracijos vadovas Andrijus Jermakas, buvęs NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas.  Suburta grupė nagrinės, kaip užtikrinti dabartinius Ukrainos saugumo poreikius ir integruoti šalį į euroatlantines struktūras. „Jei Vladimirui Putinui bus leista pasiekti bet kokią sėkmę Ukrainoje, jis ten nesustos. Jis ir toliau kels grėsmę Europos saugumui, jei nesukursime struktūrų, kurios neleistų jam to daryti. Pirmiausia reikia užtikrinti, kad Ukraina turėtų viską, ko reikia Rusijai mūšio lauke nugalėti. Tačiau tai taip pat priklauso nuo to, ar įtrauksime Ukrainą į euroatlantinę politinę ir saugumo architektūrą, t. y. Europos Sąjungą ir NATO. Tai geriausias būdas ilgalaikei taikai… Skaityti daugiau »

Karo kurstytojai

Be A. Jermako ir A. F. Rasmusseno grupei priklauso D. Grybauskaitė, buvęs Lenkijos prezidentas Aleksanderis Kwaśniewskis, buvęs JK premjeras Borisas Johnsonas, buvusi Suomijos premjerė Sanna Marin, buvusi JAV Valstybės sekretorė Hillary Clinton, buvęs Lenkijos premjeras Marekas Belka, buvęs Slovakijos premjeras Mikulášas Dzurinda, buvęs Švedijos premjeras Carlas Bildtas, buvęs JK užsienio reikalų sekretorius lordas Williamas Hague, buvusi Prancūzijos užsienio reikalų ministrė Michèle Alliot-Marie, Vokietijos parlamento Užsienio reikalų ir gynybos komiteto pirmininkas Omidas Nouripouras, buvęs Kanados gynybos ministras Peteris MacKay`us, buvęs JAV pajėgų Europoje vadas Wesley Clarkas, buvęs JAV specialusis pasiuntinys Ukrainai Kurtas Volkeris, buvę NATO vadovo pavaduotojai Heinrichas Braussas ir Giedrimas Jeglinskas.

GOJUS

Jei tai tiesa, tai labai keista kompanija, visi buvę ir vienas iš jų net bando kandidatuoti LR prezidentus.

svečiai turi žinoti kad jie laikini

Visiems atvykėliams turi būti suteikti LAIKINI pasai. Kam iki karo pabaigos, kam iki Lukašenkos nuvertimo ir t.t..Mokyti atvykėlius lietuvių kalbos – savižudybė. Pramokęs bent kiek lietuviškai slavas tik giliau veiks mūsų savaiminio lietuviškumo likučius, pats likdamas kuo buvo. Tegul atvykėliai trinasi apie rusakalbį Vilnių, Vilniaus lietuviai susišnekės su jais rusiškai, žinodami kad svečiai tik laikini. Svarbu kad ir svečiai šitą žinotų.

ką turi žinoti lietuviški darbdaviai

Lietuva – vienintelė vieta pasaulyje kur lietuviai gali išlikti kaip tauta. Ekonomiškai klestinti teritorija su nutautusiais ir atmieštais gyventojais – taigi čia būtų Prūsų tautos ir žemės likimo atkartojimas. Su tuo skirtumu kad senovės prūsai buvo užspausti jėga, o štai mūsų lietuviški DARBDAVIAI patys stengiasi dėl tautos nutautimo. Matyt vadovaudamiesi pasaulinės be sienų valstybės vizija…Kam čia dar priešintis, kada paskubėjus galima iš nutautimo uždirbti?

su kuo sutapsi

tuo ir pats tapsi! Vieni pučia miglą apie opoziciją seime (yra?), kiti apie rusų opoziciją (yra?), dar kiti apie opoziciją tėvynės sąjungos viduj (yra?). Demagogija.

blue yellow zov marinie

…op tv yra opozicija.

Jules

Na, kadais Rūtelė keliais ropojo aplink Landsbrgio namus, kad tik į draugus priimtų ir ką nors iš šeimos į Seimo narius pakeltų. Tie opozicionieriais kadais labai už Landsbergį klykė ir baisiai baudė už kritiką, už nesutikimą – vijo iš darbo, iš Tėvynės ir t.t. Todėl tas jų antilandsbergizmas yra dirbtinis – apgaulė, ne daugiau.

blue yellow zov marinie

…tavo netikejimas niekuo peraugo i syza.Piktesnio lanzbletkeriu prieso uz Ruta nerasi ant visos liewawos.

Jules

Čia jinai tokia tapo po ropojimo keliais aplink langus?

blue yellow zov marinie

..kodel tu smeizi…syzas tave uzvalde visiskai.Pateik irodymu,kad nebutum niektauza.

Jules

Koks čia dar Sysas? Man neosovietikai, neobolševikai nereikalingi, kaip ir Rūtelė, duodanti viešas priesaikas Pasaulio kunigaikščiui, kad jį labai, labai myli.

blue yellow zov marinie

..ne sysas, o sizofrenija,tau,aisku,be tavo pagarsejusios troikes ir kapsukes niekas nereikalinga,ka jau ten Ruta……jokio argumento,pavyzdzio negali pateikti,todel sakau….esi BALABOLAS NIEKTAUZA,MELAGIS,SMEIZIKAS.

Jules

Koks skirtumas – abu jie vienodi pagal reikšmę. Tiek „šyzas”, tiek Sysas. Mana runkeliams, ne daugiau. Aš ne iš tų, kurie pasitikėtų ropojusiais keliais apie Landsbergių namus politikieriais. Negali buvę aršūs landsbergistai, tokie kaip Paksius, Imbra arba Žemaitoitis imt staiga ir nei iš šio, nei iš to tapti staiga antilandsbergistais, neįvaldę Žiriko ir E.Bernays triukų. Beje, dar ir lakstantys po partijas, ir kuriantys naujas – naujas Nemuno aušras savo naudai. Kokia čia dar Nemuno aušra, nepagalvojai? Kas ropojo keliais nevertas būti renkamu.

Ja, ja

Langus aplipo ne tik majorai, bet ir Rūtos!

Jules

Na klar, o ką? M6 présente Madame Rutha – une reine des politique.

blue yellow zov marinie

..regis,siaubingai girtaujate,gerbiamasis..tuomet,gariackeje ima langai vaidentis…

Jules

Viskas pagal Edward Bernays triukus, kaip runkelius drapalint. Ir moksliukus, žinoma.

Taip

Išklausiau minėtą pokalbį ir besiklausiant vis kartojosi mintis ,kodėl Gabrieliaus partijos krikščioniško sparno nariai -ypač Kaščiūnas ir Rakutis – vis dar pasilieka minėtos liberalmarksistinės partijos nariais. O gal ,vis dar pasilikdami šioje antilietuviškoje partijoje, siekia išlaikyti jai palankumą tarp tremtinių ir krikščionių ? Ar vis dėlto šie krikdemai tai kinkadrebiai politikai?

dėl būsimų rinkimų

dėl sinekūros!!!

Apokalipsė

ne „neįmanoma apsaugoti lietuvių kalbos valstybinį statusą”, o „valstybinio statuso”.
O Rakutis tai išvis kalbėdamas visur su neiginiu vartoja galininką, ne kilmininką.
Plaukai šiaušiasi, kai net tokio išsilavinimo žmonės – humanitarinių sričių profesoriai – nebemoka kalbėti lietuviškai.

daugelis veikėjų

kalba prasčiokiškai, nemalonu klausyti

Jules

Reiktų nepamiršti, kad visi šitie, atseit, Landsbergiui oponuojantys politikieriai partijoje iki rinkimų būna baisūs landsbergistai, nepakenčiantys jokios kritikos jo atžvilgiu, ir tik, atsisėdę į seimūno kėdę, jau patys pagal tų pačių konservatorių valdžios nurodymą pradeda jiems oponuoti, žodžiu, taikyti Žiriko ir Bernays metodikas, triukus ir t.t., kaip valdyt paikas mases ir zubrylas, kaip mus, runkeliokus, sumedžioti, suvilioti ir apgauti eilinį kartą. Visokie imbrasai, paksai, skrebiai, žemaitaičiai, kaščiūnai, ažubaliai ir begalė kitų iki rinkimų būna baisūs landsbergistai arba antilandsbergistai kol rinkimai, o po rinkimų, gavę viską, pradeda varyt, atseit, atvirkščiai, kad jau kituose rinkimuose juos rinktumėte kaip antilandsbergistus arba landsbergistus. Tai tik apgaulė ir nieko daugiau. Visi tokie dirba tik savo naudai ir Pasaulio kunigaikščio naudai, o ne visuomenei. Kodėl dabar… Skaityti daugiau »

geras policininkas

blogas policininkas, kiek galima mulkinti?

po Rusijos-Ukrainos karo daug kas atrodys kitaip

Konservatoriai renkasi ne leftizmą, bet smarkiai šiuo metu suleftėjusią ES. Ir teisingai daro, atsižvelgdami kokią turime alternatyvą šiokiai ar tokiai ES. Lozungas „Vienui vieni Lietuvos keliu” skamba išdidžiai , bet kelias būtų tragiškai trumpas . O ES galima stumdytis ir laukti kol vėjai pasikeis pačioje ES, jau matosi ženklų. Beje, kokias gi kalbas rėžia mūsų delegatai Europarlamente? Negi nėra nė vieno tautininko? O tarp latvių, estų? Ir nepamirškime Rusijos Ukrainos karo. Po jo pabaigos daug kas atrodys kitaip ir ES ir pas mus.

blue yellow zov marinie

…tu arba naivuolis,arba prisitaikelis…xameleonas,tunantis plysyje…

tu poetas

ar vis dar nesuaugęs?

Jules

Esi garantuotas, kad Troikės paktas bus panaikintas ir pati Amerika stos į mūšį, žinodama, kad be jos, Rusijos, pasaulio lydere jau niekad nebebus? Žinoma, kapsukiečiai arba vedeušnikai su riomeristais mano priešingai arba apsimeta šito nesuprantą. Kiti neįgalūs – tokių irgi yra, be jokios abejonės.

nuo sofos

su sofka

su kanceliarinėmis išlaidomis

nuo stalo

Kur MINEDAS ???

Dingo M.Jonušas,pasigendu jo drąsos ir pasitikinčios laikysenos…

Takeris Karlsonas , Putinas

Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]
https://www.youtube.com/watch?v=tIbL_MXK8Tg

Realybė

Putino interviu patalpintas T. Carlsono interneto svetainėje ir platformoje „X“. Vaizdo įrašas „X“ platformoje buvo peržiūrėtas per 180 mln. kartų, maža to, juo pasidalijo ir „X“ savininkas Elonas Muskas.

Tuo tarpu

JAV pr. Džo Baidenas pabendravo su Prancūzijos buvusiu prezidentu Fransua Miteranu, mirusiu prieš 28 metus, supainiojęs jį su E. Makronu.

Tuo tarpui

Tuo tarpu interviu Takeriui Karsonui putinas berods pareiškė, kad Zelenskio tėvas dalyvavo II pasauliniame kare. Zelenskio tėvas gimė 1947 m. II pasaulinis karas baigėsi 1945 m. Gal putino atmintis šlubuoja?

Michail Lobovikov

Arie Elinson. Michael Lobovikov.Израиль – цели и задачи.

https://www.youtube.com/watch?v=0Oip7wq-zEE

Ypatingas pranešimas !!! !!! !!!

TV3 laida Top3 (S1E24) (išmanioji tv ,,Telia”).
2024 – 02 – 12 21:00

DANIEL LUPSHITZ (Lietuvos žydas)
Video įrašas nuo 05:16
,,… Bet žydukai Lietuvos pastatė šitą Lietuvą, jeigu ką…”

68
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top