Vytautas Radžvilas. Puota maro metu

A. Tapino ir Seimo pirmininkės viešas sufabrikuotų parašų įteikimo spektaklis sukėlė didelį nepasitikėjimą ne tik šios institucijos vadovais, bet ir joje priimamų įstatymų kokybe, jų tikrumu. Juk piliečiams kilo pagrįstos abejonės, kiek ir kurios įstatymų leidimo iniciatyvos yra tikros, kiek ir kurie įstatymai yra priimti atsiliepiant į valstybės piliečių lūkesčius, o kurie priimti tik imituojant piliečių valią.

Tačiau ši apgailėtina valdžią aptarnaujančio „influencerio“ provokacija primena, kad atėjo laikas kelti iki šiol niekieno aiškiai ir principingai neiškeltą klausimą. A. Tapino vadovaujama Laisvės TV dosniai remiama ir šalies mokesčių mokėtojų pinigais. Kitaip sakant, mes, piliečiai, ne tik esame mulkinami ir žeminami tokių „influencerių“, bet dar ir esame verčiami už tokį smegenų plovimą ir nesiliaujančias patyčias sumokėti iš savo kišenės.

Apskritai Lietuvoje susiformavo milžiniška „ideologinio fronto karių“, o kalbant tiesiai – dykaduonių ir parazitų armija. Jų skleidžiama ir piliečių sąmonę nuodijanti primityvi propagandinė „produkcija“ žiniasklaidoje, ideologizuoti pseudoakademiniai paskaitų kursai aukštosiose mokyklose ir tokie pat pseudomoksliniai AMT finansuojami beverčiai tyrimų projektai kitose įstaigose yra išsipūtę net labiau nei sovietmečiu. O pati tokių ideologinių propagandininkų armija dabar turbūt dar gausesnė ir kasmet suryja milžiniškas lėšas.

Ir visai tai vyksta didžiuliu sunkmečiu. Pačiame pandemijos įkarštyje, kai daugybė Lietuvos žmonių ir verslų dėl įvairių, dažnai sąmoningai sukurtų dirbtinių apribojimų ir suvaržymų, prarado darbus, pragyvenimą laiduojančias veiklas ir pajamas. O šitie – toliau sau ramiai punta. Išsigudrino uždirbti net iš epidemijos – mat „moksliškai“ tyrinėja jos „poveikius“ ir ją suvaldyti turinčios padėti „naujosios viešosios vadybos“ strategijas, taigi ieško „ideologiškai teisingų“ kovos su ja būdų.

O gal jau užtenka parazituoti dirbančių ir kenčiančių piliečių sąskaita? Šis klausimas tvyro ore.

Netrukus jis bus iškeltas. Principingai ir griežtai: kiek dar tęsis puota maro metu?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Puota,

bilijonierių mums paskelbto Sanitarinio karo metu.

Deivis

Puota maro metu tęsis tol kol neužgims naujasis Hitleris. Nes tik kardu ir ugnimi tokie dalykai sutramdomi. O demokratija šūdo gabalas.

Deivi,

tavo idealas Hitleris? Tai kaip nori mirti – iš bado, nuo mušimo, krematoriume ar vienas kitam nemaišo? Gal perskaityk B. Sruogos ,,Dievų mišką”. Beveik garantuoju, kad tai bus pirmoji gyvenime tavo perskaityta knyga. Jeigu jau tą įveiksi, tada imkis D. Grinkevičiūtės ,,Lietuviai prie Laptevų jūros”. O tada jau galėsi net nuspręsti, kieno konclageris tau žavesnis – Stalino ar Hitlerio.

Al.

Deivi, ar tu sąmoningai nori ant tiesos užsiundyti faktčekerius, ar čia tik tokie tavo pašmaikštavimai ?

Deivis

Aš esu perskaitęs daug knygų. Hitleris buvo geras žmogus ir bolševikinė propoganda mane nedomina.Jungtinės valstijos ir sovietai buvo ir yra blogiausia ką pasaulis pamatė.

>>>Al

Geriau su šiuo tipu nediskutuoti, nes tai trolis, kurio tikslas nukreipti diskusiją priešinga linkme.

Papa Borgia

Gal pirma perskaityk, kas tas Sruoga buvo? Ir kas jį, kaip didelį poną, spec lėktuvu parskraidino į Lietuvą kokiai misijai tiesiai į Kapsukę atlikti? Kitus lagerininkus basomis varė į Sibiro konclageriams, o šitą poną lėktuvu į univerkę skraidino. Ir dar, o kaip jis gyvu išliko bulvės skusdamas, kai sovietai už panašias veikas šaudė vietoje? Esi naivus žąsiukas, prisiskaitęs TSK(b)P istorijos, ne daugiau. Tipiškas neosovietukas-bilijonierių arba kovidistų samdinys, tiesa?

Pastebėjimas nuo sofos

Profesoriau, o gal tas”maras” ar “sunkmetis” tam ir yra reikalingas, kad “puota” vyktų netrukdomai. Kokia tamstos pozicija tuo klausimu? Kokia NS pozicija plandemijos klausimu?

Mes neturim vyriausybės,

valdo suinteresuoti „ekspertai”.Jau net V.Andriukaitis vakar per Lryto TV labai gerai išaiškino vadinamo „karantino” ydingumą.

stasys

Va dabar jau tikiu kad profesorius rimtai piksta, tekste neradau nei vieno ‘neo’ . Problema kaip ir juokingą tuo pačiu verčia susimąstyti kodėl teisėsaugai neskambina V.Cmilyte . Krūvos dėžių nesuprantamo tūrinio jos kabinete skirtumas jose tik toks jog vieni lapai su parašais gražiai įpakuoti o va kiti kaip papuola . Tapino elgesys vaikiškas , nebrangus kaip ir jo požiūris į tą peticijų problema. Vietoj to kad kaip žurnalistui imtis temos jis ‘paflodina’ ją ir tema gauna kvapą. Gal tikslas atkreipti dėmesį į prekybą nutekintais žmonių asm. duomenimis ? Tokiu atveju jo elgesys ne žurnalisto o to influenserio ..kuriam nedera nešioti dėžes po Šeima .Influenseris nieko bendro neturi su tais autoriumi pamegtais ‘neo’. Pati visuomenė radikalizuojasi ir dalis kaltės puola pačiam… Skaityti daugiau »

Pro Patriarchas

Na, bet p. Radžvilas su NS juk irgi yra neatsiejama tos puotos dalis. Tam tikrais atvejais ir klausimais netgi paslaugiai aptarnaujanti tą konservatorių-liberalų puotą. Todėl stebėtis dabar nereikia. Tiesiog ponai labiau suveržkit savo diržus, pasitempkit, išsirikiuokit prie TS-LKD vartų ir toliau patarnaukit partijai ir jų sąjungininkams. Jei gerai drausmingai tarnausit, gal kada ir jus priims į tą koalicijos rožančių? Visko gali būti, ką gali žinoti? Jei labai stengsitės, gal ir pasiseks?

Čia tai GERAS

Komentaras, kuris vertas KOVO 11 dienos progai – https://www.youtube.com/watch?v=DhALoG7igh0&t=60s

Žurnalistė Giedrė Gorienė kalbasi su sociologu prof. habil. dr. Gediminu Merkiu apie viešąją inkviziciją – ar pasirinkusi gąsdinimų, grasinimų ir bauginimų taktiką naujoji valdžia neišprovokuos pirmalaikių Seimo rinkimų?

šarikovai valdžioje

atimti ir padalinti
atimti iš lietuvių
padalinti tiems, kas remia okupantus – kolaborantams ir jų vaikučiams.

Pamąstymui

Peržiūrėjau Giedrės Gorienės komentarą, pagalvojau, kad Lietuvą tikrai šv. Mergelė Marija globoja, nes … Ką tik išrinktoji valdžia suktai, nesąžiningai daro, viskas apšviečiama TIESOS šviesa ir… O, Viešpatie, pasimato, kad karaliukai nuogi!!!!!!!!

Va, va, o  viskas

seniai išsakyta Tautinėje Giesmėje:

Lietuva, Tėvyne mūsų

Tu didvyrių žeme,

Iš praeities Tavo sūnūs

Te stiprybę semia.

Tegul Tavo vaikai eina

Vien takais dorybės,

Tegul dirba Tavo naudai

Ir žmonių gėrybei.

Tegul Dievas Lietuvoj

Tamsumas prašalina,

Ir šviesa, ir tiesa

Mūs žingsnius telydi.

Tegul meilė Lietuvos

Dega mūsų širdyse,

Vardan tos Lietuvos

Vienybė težydi!

Taip ir supratau,

kad Deivis – tas pats Milaitis. Išsidavė prisistatęs Papa Borgia 7:34. Prakeiktas provokatorius ,,hitlerininkas”. Žmonės, nepasimaukit. Juk žinot, kad internetinė policija jus stebi. Jus už pliusiukus tąsys, o ,,Deivis” ir toliau garbins Hitlerį, ir nė plaukelis jam nenukris. Tam jis čia ir pasamdytas. Komentatorius 6:15 teisus.

 to. Papa Borgia       2021-03-11 7:34

Ne visi čia intelektualai, istorikai ir pan.
Jei rašai, tai rašyk pilnai, o ne kažkokiom užuomenom. Arba eik… šieno ravėti.

Pritariu >>Čia tai GERAS 9:50

Net širdis apsalo nuo tokių stiprių gerb. dr. Gedimino Merkio argumentuotų minčių.

Noq report

Covid cases spiked until January 20 then magically dropped sharply immediately after/ JAV kovido atvejai kilo iki sausio 20, bet, Baidenui užėmus valdžią, staigai stebuklingai smuko:
https://noqreport.com/2021/03/05/covid-cases-spiked-until-january-20-then-magically-dropped-sharply-immediately-after/

Tikrai maro,

garbusis Autoriau, nes pasirodo, kad vakcina nepakankama, per silpnai veikia, reikia ir mechaninės pagalbos!
Pvz., mano bičiulis pasakoja, kad nuo vakcinacijos pradžios iš jo paįstamų mirė viso labo tik dvi senės: viena iš karto per valandą, kita pasikankinusi. Dar trečiai paraudo visas kūnas nuo galvos iki juosmens ir ėmė niežėti. Dar gyva.
Tai gėdingi rezultatai, taip vieno auksinio milijardo nepasieksi, kad ir pratęstum karantiną net dar ir metams!
Reikia efektyvesnės vakcinos, o jei tokios nebus – karo. Tuomet iš karto liks (jei liks) „auksinis milijardas”.

Kis

kiek melo ir propogandos TS partijosgretuose,gal butina ivardinti didvyrius tiesiog tiktiniais vardais.Landzbergis uz parankes su Pranckieciu sedi8 katedroje per misias.Supratau,kad tai zmogeliai-chamelionai,gali i diena po kelis kartus persidazyti.O anukas Taline,zda Estija pastatyti ant koju kovoje su corona ir visomis negandomis?Taip ir norisi ne tik keiktis.

Dėl idioto Deivio

Ką genialaus padarė tas „geras Hitleris”, išskyrus visai priešinga savo sumanymams: sunaikintą Vokietiją plius suamerikonintą Europą. Tam psichui net iki Adenauerio toloka, neminėkim Stauffenbergo.

Cha>>> Kis

Na, gerai, kad Katedra atvira visiems. Norėčiau pamatyti, kaip V.L. priima Šv. Komunija, nes…. …Švęsti duoną, švęsti vyną, skelbti Kristaus atminimą liepia priesakas kilnus. Jo galybėje – tikrumas: duona keičiasi į Kūną, vynas tampa jo Krauju. Jo žodžiu Bažnyčia tiki – jog nematomi dalykai iš tiesų gyvi aukoj. Paslėpta esmė didinga, išorės ženkluos skirtinguos slypi vienas turinys. Kraujas – gėrimas slaptingas, Kūnas – maistas nemirtingas, – visas Kristus abiejuos. Jis nedalomas ir sveikas, net dalijamas nekeičia vieneto esmės gilios. Ima vienas, ima šimtas – Kūno prigimtis nekinta, pasilieka ta pati. Tik veikimas jos skirtingas: ji geriesiems palaiminga, o blogiesiems – pražūtis. Nuostabus toksai likimas: ir palaima, ir žlugimas iš šaltinio to paties. Jis išlieka paplotėly, ir mažiausiam trupinėly, – visas… Skaityti daugiau »

>> Kis

Iš patarlių knygos
Pat 11

Doro žmogaus teisumas išlygina jo kelią,
nedorėlis pargriūva per savo nedorumą.

Sąžiningųjų teisumas juos gelbsti,
klastinguosius jų kėslai pagauna.

Papa Borgia

Lietuviams nereikia nei Hitlerio, nei Stalino ir jo amžinųjų sąjungininkų(Užbalės ir Salos), Langų majore. Mums užtenka Lietuvos. Ir mes jokie ne „Deivis’ai”, majore!

ne štaziui

moderatoriau – visur siautėja cenzūra, kitaminčių tildymas ir ne tik grasinimai. Tuo tarpu čia veši visokios „staselės”. Minčių jokių nekyla? Ar štazius – jūsų darbuotojas?

būna dienų lyg tyčia

kokia diena daug svarbesnė už šios dienos šventę?
kovo 12-ji.
nes vos pabudus, suvoki, jog po vakarykščių paradų niekas beveik nepasikeitė.
išskyrus tai, jog tapo dar huawei.

nieko gero

Jei nefinansuosime šulerio Andrėjaus Laimonovičiaus tv, tai jis su visa šaika susibruks į LRT. Ir vis tiek būsime priversti finansuoti. Nors, tai ta pati šaika, viena iš kitos projektus perkanti

to Taip ir supratau

Lietuviams nereikia Hitlerio, atplėšusio nuo Lietuvos Klaipėdą, kaip ir Žečpospolitos, kuri užgrobė Pietryčių Lietuvą – ją okupavo.

???

Teisingai išguldyta, tik neaišku, kodėl „netrukus”, o ne „dabar”.

Deivis

Palokit ant mane puspročiai. Juk tuoj batus valysit batus arba briuselyno arba Maskvos iškrypėliams. Ir jūs patys pirmi ten nubėgsit, užpakalius atkišę.

>> 19:50

,,Palokit ant mane”… Tu, ,,deivi”, ne beprotis, kaip anksčiau maniau. Tu prakeiktas provokatorius kitakalbis. Tavo kalba tokia skurdi ne dėl išsilavinimo ar proto stokos, o todėl, kad lietuvių kalba nėra tavo gimtoji. Tai TU ne tik batus valai, bet ir užpakalį bučiuoji – kam? FSB? GRU? Mes gyvename savo žemėje ir sugebėsime ją apginti nuo tokių kaip tu. Į mus dantis atsikando tavo pirmtakai iš NKVD, atsikąsi ir tu, Stalino anūke ir Hitlerio krikštasūni. Susikišk tą savo ,,gerąjį Hitlerį” ten, kur nesueina.

Juliau Milaiti,

judošiau tu, nėra ir nebuvo jokio ,,langų majoro”, ar ne? Tas ,,langų majoras” – tai tu pats. Tai kodėl būtent į MANO kritiką vis atsišaudai tais ,,langų majorais”? Nes neturi ką atsakyti? Tokiu atveju derėtų patylėti arba pripažinti oponento argumentus. Gal ir apsirikau pamaniusi, kad tu ir tas ,,deivis” – tas pats asmuo. O ką galėjau pamanyti, kai ,,papa borgia”, paremdamas ,,deivio” liaupses Hitleriui, ėmė šmeižti vieną iškiliausių ir vieną labiausiai kentėjusių mūsų rašytojų? Kad jau toks ,,informuotas” (kagėbistai tikrai informuoti, tik ar jų informacija – tiesa?), tai gal papasakok, kodėl J. Fučiko ,,Reportažas su kilpa ant kaklo” išėjo pirmiau negu ,,Dievų miškas”? Ar ne todėl, kad jo knyga kažkodėl nepatiko ,,angelams sargams” iš sovietinės cenzūros? O kodėl nepatiko? Stilius… Skaityti daugiau »

emilija

Koks svarbus įvykis įvyko po kovo 11-osio? Skaitytojų ir parašiusių straipsnius mintys padėjo man susigaudyti. Tai juk kovo 12-os rytas, kai AMB skubiai išskrido į Maskvą.

to Juliau Milaiti

Ką, Langų majore, pačio šeimininkas ten Seime labai jau pykt pradėjo, ane? Kad pats čia taip stipriai užsiputojai, nes gali paaiškėti darbeliai, atspėjau?

Ir dar, majore,

„Dievų miškas” – tai kurortas, lyginant su Norilsku, Vorkuta ar Magadanu, nežinojai? Su Sibiro konclageriai (Gulagu). Iš ten lėktuvais į Kapsukę nieko neparskraidino dėstyti deziuko – hipnotizuoti naivius kaimo vaikus. Pagalvokit, koks sunkus buvo raštininko darbas, ane? Kita vertus, Dievo miškas Vokietijoje ir Pragaro miškai Sibire, jauti skirtumą, majore?

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top