Vytautas Sinica. 10 000 eurų!

Veidaknygė

10 000 eurų!

Tikrai ne gimtadienio proga 🙂 giriuosi, kad per tris pirmąsias savaites surinkome beveik tiek aukų Europos Parlamento rinkimams, kiek iš viso surinkome pernai per savivaldos rinkimus. Manau, kad dar tik įsibėgėjam ir visi gali prisidėti – rekvizitai komentare.

Nacionalinis susivienijimas egzistuoja dėl vienintelio tikslo – lietuvių tautos ir valstybės išsaugojimo. Kiek bus lemta prie to prisidėti, ar galėsime tik siūlyti ir kritikuoti, ar ir dalyvauti priimant sprendimus, priklausys nuo to, kiek žmonių pasieksime savo žinia. Socialiniuose tinkluose pasiekiami daugiausia vis tie patys žmonės. Dalis jau palaiko, dalis nekenčia. Kiek pasieksime naujų žmonių, taigi, kiek augsime, priklauso nuo mūsų pasiaukojančio darbo ir nuo jūsų paramos (rekvizitai komentare).

Apie darbą dar parašysiu. Gi GPM paramos šiais metais surinkome rekordiškai daug (110 tūkst.). Surinksime ir rekordiškai dideles rinkimų aukas. Galite prisidėti, iki 50 eurų visiškai paprastai ir incognito, virš 50 eurų – pateikus pajamų deklaraciją. Rekvizitai komentare.

Daug kam neaišku, kas čia svarbaus tie Europos Parlamento rinkimai. Kam apskritai juose dalyvauti? Juk ten tiek daug atstovų, o iš Lietuvos viso vos 11 iš jų. Tačiau čia ir esmė. Europos Parlamentas yra europinis forumas. Niekada ir niekas Lietuvoje, net laimėję visus Lietuvai skirtus mandatus, neturės ten formalios galios balsais lemti sprendimus. Bet net ir vos vienas žmogus, jeigu turi ką pasakyti ir gali prasmingai įsitraukti į diskusijas dėl Europos ateities, ten gali padaryti labai daug. Nes tai didžiausia scena formuoti, skleisti ir paversti norma idėjas Europos ir kartu (kiek tai liečia mus, o liečia labai) Lietuvos ateičiai.

Profesorius Radžvilas yra toks žmogus, dešimtmečius mąstęs, dėstęs, pranašavęs Europos ateitį, demaskavęs jos lozungus ir perspėjęs apie laukiančias krizes. Kam jau kam, o jam tikrai vieta Europos Parlamente. Ir ypač dabar, kai nepaprastai svarbu suderinti du klausimus – augantį nacionalizmą, kaip atsaką į globalistų siautėjimą, ir Rusijos grėsmės suvokimą, kaip atsaką į Vakarų nacionalistų aklumą šiai grėsmei. Ir suderinti juos reikia solidžiu, intelektualiu lygiu, suvokiant kultūrinius, istorinius ir kitus kontekstus. Niekas, tiesiogine prasme niekas kitas Lietuvoje negali to pasiūlyti Europai. O jos kryptis nustato visos Lietuvos politikos žaidimo taisykles. Iš to ir pareiga dalyvauti, pareiga padaryti viską, kad prof. Radžvilas, o ne visokios Maldeikienės, Juknevičienės ir Uspaskichai dirbtų Europos Parlamente. Su jūsų pagalba. Rekvizitai komentare 🙂

Politinė reklama, apmokėta iš Nacionalinio susivienijimo rinkiminės sąskaitos.

4.6 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top