Vytautas Sinica. 2 paros – 2000 parašų!

Veidaknygė

Penktadienį prieš pietus pradėjome rinkti parašus už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti birželio 9 dieną vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Sekmadienį per pietus peržengėme 2000 parašų ribą. Geras tempas!

Tačiau reikia dešimt tūkstančių parašų. Todėl visų palaikančių, o ir viso labo pritariančių tam, kad dalyvautume ir būtų pasirinkimas tarp įvairesnių alternatyvų, prašau skirti minutę ir pasirašyti internetu. Tam jums visiškai nereikia turėti elektroninio parašo – užtenka įprastu būdu prisijungti per el. bankininkystę. Greita ir paprasta! Jeigu šiek tiek pajudėsime, gal Skvernelio partiją, renkančią parašus visa para ilgiau, aplenksime jau šiandien.

Per tas dvi dienas pastebėjau besikartojantį arba kvailą, arba klaidinantį teiginį, kad neva esame prieš Europos Sąjungą. Ne, nesame. Nepasisakome nei už ES griūtį, nei už išstojimą, nei už silpninimą. Pasisakome už ES kaip lygiateisių suverenių valstybių išsaugojimą, o ne už centralizaciją, kurią dabar stumia įvairių šalių „pažangūs“ politikai. Būtent į tokią, lygiateisių valstybių Sąjungą stojome. Daugiau mitų paneigsite atsidarę programą – jos nuoroda komentare.

Pasirašyti galite čia: https://rdm.rinkejopuslapis.lt/kandida…/1866/78348/kandsar

4.9 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top