Vytautas Sinica apie Liepos Želnienės manipuliacijas bei klaidinimą LRT Aktualijų laidoje, išpuolius prieš kun. Robertą Grigą

„Kodėl jūs pasisakote prieš vakarietišką kultūrą ir žmogaus teises“, – klausia Liepa Želnienė kunigo Roberto Grigo. Kiek daug manipuliacijos ir klaidinimo telpa viename klausime.

Grigas ir visi ginantys vyro ir moters santuokinę šeimą yra patys didžiausi Vakarų civilizacijos gynėjai. Būtent europinė civilizacija ypatingai nuosekliai ir griežtai visą savo istoriją rėmėsi monogamine, stabilia, uždarų santykių, dėl vaikų kuriama vyro ir moters santuokine šeima.

Robertas Grigas aiškiai atsakė, kad Vakarų civilizaciją sukūrė antikinė filosofija, romėnų teisė ir Katalikų Bažnyčia. Iki XX amžiaus pabaigos tai buvo visiems akivaizdus faktas. XXI amžiuje ES lyderiai jau nebedrįso jokių ikimodernių europinės tapatybės šaltinių nurodyti kaip ES pamato. Žodis mankurtizmas yra skirtas būtent šiam reiškiniui. Bandoma nukirsti šaknis ir kurti naują europietiškumą ant balto lapo.

Teigti, kad esantis prieš partnerystes, prieš „neapykantos kalbą“, prieš lyties keitimą ir panašius dalykus, yra PRIEŠ ŽMOGAUS TEISES, yra apskritai visiškas nesusipratimas. Nė vienas šių dalykų nėra prigimtinė žmogaus teisė, oponavimas jiems jokia prasme nėra ėjimas prieš žmogaus teises.

Ir po to Robertą Grigą, vienintelį iš visų penkių pašnekovų, nuolatos nutraukinėja. Nuolatos, gal net visus kartus, kiek jis kalbėjo (reikėtų pasitikslinti). Vienintelį, nors jis laidoje buvo vienas prieš visus, palaikantis patį maršą (Kasčiūnas – už prigimtinę šeimą), o laida ir buvo apie maršą. „Puikiai“ padirbėta.

Gegužės 17 dienos LRT Aktualijų studija Mediatekoje (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Laidos turinys tik dar kartą įrodo jog prieštaravimų mūsų visuomenėje užtektinai . Didžiausias siurprizas L.Kasciuno nuomonė apie partnerystės įstatymą ir aiškiai juntamas V.Raskeviciaus nusivilimas ją .Vienos valandos neužtenka tam kad laidos dalyviai ta tema pilnai išsakytų savo nuomonę , kun. R.Grygo grazbiliavimas sau praeitimi paneles Makaraitytes surinkti ‘faktai’ apie maršo organizatorius kraštutinumai pozicijų , nei vienam iš jų argumentai kitos pusės nėra svarbūs . Galima suprasti ir Prezidento patarėjus , kodėl atsisakyta dalyvauti tokios laidos formate .ji aiškiai per trumpą kad būtų išdėstyti jos metu visi aspektai . Deja turiu tik trejetuką parašyti LRT rengtai laidai , formatas geras ,parinkti dalyviai tinkamai o va tokias laidas reikia vesti ne vienai žurnalistei ir laiko turi būti skirta kur kas daugiau išplečiant… Skaityti daugiau »

normalus žmogus

partnerystę įteisina įvairūs notariniai dokumentai – sutartys, įgaliojimai. Jei du žmonės nori vadintis šeima – jie tuokiasi. Partnerystėje neretai yra valstybės išnaudojimo momentų – „vienišos” mamos, nors ir turi partnerį, gauna išmokas vaiko vardu,etc. Kažkada Lietuva sugriovė TSRS, dabar Lietuva turi galimybę atlaikyti prigimtinę šeimą – tėtis, mama, vaikai – LR Konstitucija. Todėl nereikia aštrinti krikščioniškos Lietuvos nedidelės seksualinės mažumos pageidavimais. Jei du žmonės pagyveno keletą metų, išsiskyrė. Partnerystė nutrūko, ieškomi kiti partneriai…Tikrai nereikia PARTNERYSTĖS ĮSTATYMO. Yra CIVILINIS kodeksas, dirba Notarai.

stasys

normalus žmogus 2021-05-18 7:38 …. o ką pasakysime apie toje sąjungoje gimusius vaikus ? Gal juos irgi va taip notariskai kaip viščiukus ‘suregistruosite’ ? tamstos komentaras tik patvirtina yra dėl ko mums dar kalbėtis apie šeimą .
Jei dokumentas tampa svarbesnis žmogaus jausmo atsakomybės kitam žmogui ir visa tai tampa argumentų tuos jausmus palaidoti , bijau Lietuvele netoli nutolo nuo tų baudziaviniu šeimos kodeksu .Gal pirmiau Jūs visus isbaudziauninti ir parodyti kaip žmonės geba kitur be prievartos gyventi, o paskui leisti savotiškai laikyti šeimos egzaminą (kaip vairavimo teises) tam kad neleisti traiskyti kitų gyvenimus …prisidengiant abejotinomis vertybėmis .

Mažarašti šiukšle,

pasirašinėjantis stasio vardu, eik į būdą ir graužk kaulą, kurį „uždirbai” iš okupantų, atmatų, išsigimėlių – čia NIEKAM neįdomu tokius vėmalus skaityti, niekas jų neskaito, visi jau seniai žino, kad šis lietuviškai rašyti nemokantis gyvis yra pačių šlykščiausių niekšų samdinys.

Romualdas

„Kodėl jūs pasisakote prieš vakarietišką kultūrą ir žmogaus teises“
Iš tikrųjų, tai įžūlus klausimas, nes Vakarų Europa jau senokai iš lėto eina į kultūrinę decivilizaciją, palikdama tikrąją vakarietišką kultūrą – beje, kuri beveik du tūkstančius metų buvo tik krikščioniška! Kas dėl žmogaus teisių, tai seksualinių iškrypėlių mažuma negali primesti savo ligotą supratimą apie moralę visai visuomenei.

Aukštaitė

Ši „žurnalistė“ nesupranta ne tik to, kas yra vakarietiška kultūra, bet ir kas yra kultūra apskritai.

štaziui

stazele, tu pagaliau apsispręsk. Arba tu toliau nuosekliai tęsi mineto paslaugas savo šeimininkams. Arba tu bėgi atsinešti papildomo vazelino bidonuose.

Katalikų bažnyčia vakaru pasaulio nesukūrė

Vakarai pradėjo kilti tik tuomet, kai vakaru Europa tapo protestantiška, ir tik ten, kur ji tokia tapo. Europa visuomet, išskyrus praėjusius 500 protestantizmo metu, buvo pasaulio civilizacijų provincija, net nesukurusi savo religijos, skirtingai nuo kitu didžiųjų civilizacijų, o pasiskolinusi žydiška.
Autorius ir vėl pamokslauja jadzems, Vikipedijos nesugebancioms atsiversti, jau nekalbant apie ką nors rimtesnio. Gal išrinks kur nors su kitu negramatnu, Kojala.

Liucija

Pritariu Vytautui Sinicai. Klausiausi šios aktualijų studijos ir mane taip pat labai papiktino Liepos Želnienės manipuliacijos ir labai nekorektiškas jos elgesys kunigo R.Grigo atžvilgiu

kas ką sukūrė

bolševikine erke, būtent Katalikų Bažnyčia sukūrė Vakarų civilizaciją. Protestantai yra eretikai, kurių dėka ir įsibėgėjo moralinė degradacija. Bet tau jokie elementarūs faktai neįkandami. Dialektinio materializmo parašoje toliau lindėk ir markso susirašinėjimą su tuo, kaip jisai, kautskiu, skaityk.

Ona

Raskevičius yra nepakantumo įsikūnijimas, jis visas raudonuoja ir siunta, jei tik sulaukia atkirčio jo tauškiamoms nesąmonėms. Stebėkite jį ir pastebėsite tą, ką pamačiau aš

stasys

Oho kiek nepakantumo iš vienos klaviatūros .

Lietuvos prakeiksmas

Prakeikti dešinieji, nes skalūnų dujų blokavimą irgi atidavė į prorusiškų sovietų rankas.
Koks prakeikamas, esminiais momentais Lietuvą gina prorusiški, prosovietiški… O Lieuvos partizanai, tremtiniai ir… tesugeba V. Landsbergio ir Zingerio tandemą liaubsinti. Dagys ne šventasis, bet jie mieliau su tautos ir tėvynės išdavikais (PARdavikais), negu su…

nenustebino

Taigi Liepa Želnienė – liūdnos šlovės konservo Sauliaus Pečeliūno dukružėlė!

Obuolys nuo obels...

Kaip čia taip su tais patriotais, jų „obuoliais“ ir anūkais (anūkėlėmis).
Ar tie patriotai su „kreivu“ patritizmu, ar kas ?!!!!!!
Ar čia lietuviškas fenomenas, ar dangaus prakeiksmas.
Kaip norit, bet reikia mokslinių studijų.

Liepa Želnienė

Ši persona įžūliai visose laidose brukte bruka „pažangiąją”, o išties Lietuvai pražūtingą poziciją ar ideologiją. S.Gentvilui pradėjus konfliktą su pareigūne O.Vėbiene, ji apie jos pasitraukimą kalbėjo kaip apie neišvengiamą dalyką ir būtinybę – vien dėl to, kad S.Gentvilui prieštarauja…

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top