Vytautas Sinica apie moterų skiepijimą – tik nepažiūrėkit rimtai

Štai paaiškėja, kad iš 86 tūkstančių, gavusių abu skiepus, net 63 tūkstančiai yra moterys. Geriausiu atveju, atmetus visas kitas 70 lyčių, vyrų lieka 23 tūkstančiai.

Ar tai susiję su tuo, jog pirmiausiai skiepija vyriausius senjorus, o vyrai Lietuvoje gyvena daug trumpiau už moteris ir tarp vyriausiųjų daugiausia moterys? Baikit, nemanau.

Ar tai susiję su tuo, kad pirmiausiai skiepija mokytojus, kurių tarpe daugiausiai moterys? Ne, vargu.

Gal tai susiję su tuo, kad pirmiausiai skiepija medicinos darbuotojus, kurių tarpe irgi daugiau moterų? Ką jūs, negali būti.

Nėra abejonių, kad tai skiepijimas dėl lyties: šita moterų vyriausybė tiesiog skiepija moteris, nes jos yra moterys! Vyrams – jeigu liks. Lyčių studijos, kaip mokslinė disciplina (ką ne?), yra tą aiškiai įrodžiusios. Ir nėra jokios konvencijos vyrams apginti.

O jeigu dar esate žmogus, įtariantis, kad skiepai pavojingi, tai viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Tada čia yra akivaizdus, masinis ir sistemingas eksperimentavimas su moterimis dėl to, kad jos moterys. Bandomieji triušiai! Ir tai vyksta, nes Dulkys tai vyras, nors vyriausybė ir moterų. Štai čia Stambulo konvencija gal ir galėtų padėti.

Tik nepažiūrėkit rimtai.

Už šokiruojančią įžvalgą dėkingas Šarūnas Jasiukevičius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
‡‡‡

Pragydo čiulbonėlis-seksistas, moterys, mat, jam užkliuvo! Ar supranti neišmanėli, kad moterys Lietuvoje yra tikros patriotės, štai D. Grybauskaitė pirmoji metėsi į mūšį ir, kaip tikra Matrosova, savo krūtine uždengė plačią propagandos ambrazūrą, nukreiptą prieš skiepus.
Čia tau ne G. Nausėda, kuris, kaip koks krokodilas Giena, sėdi krūmuose ir bijo skiepų! Tu dar suskaičiuok Lietuvoje juodaodes moteris, kurios pasiskiepijo nuo viruso, tuoj gausi į savo rasistinius dantis! Black мать!

Nereikia

genialių įžvalgų: kvailam aišku, kad esant pasauliniam pavojui žmonijai, pirmiausia reikia gelbėti jaunimą, po to – moteris, ir tik pabaigoje – senius. Bet tvarka atvirkštinė, nes:
https://noqreport.com/2021/02/14/german-parliament-ratifies-agenda-id2020-and-bill-gates-vaccination-package-for-global-depopulation/,
o tai programa, kaip mažinti pasaulio gyventojus: pirmiausia – nebereikalingus senius, nes didžiulės sumos skiriamos pensijoms, po to – moteris, nes jos gimdo nereikalingus žmones, o jau gale – vergus, netolimoje ateityje – biorobotus, kurių skaičių jau greit bus galima mažinti kad ir milijonais, nusiuntus jiems širdies sustojimo signalą.
Šiuo požiūriu Vakarų ir Kinijos interesai vis dar sutampa:
https://www.naturalnews.com/2019-11-05-google-colluding-with-china-freedom-of-religion.html

Net neabejoju,>>> Nereikia

kad kažkas tai panašaus į „…nusiuntus jiems širdies sustojimo signalą.” yra daroma.

>‡‡‡

žmogau, ar tu nors kiek supranti ironiją, čia autorius femino-genderistus jų pačių ginklais suvarto.

stasys

Koketiskas V.Sinicos filjetonas kaip vyrai Lietuvoje myli savo moteris .
– Ną iš tikro kam joms ta Stambulo konvencija a ?

stasys

‡ .. pilnos kelnės po tokio ‘suvartimo’ .Geriau atsakyk kur tokius kaip tu megintuveliuose ‘daro’ ?

juokinga

p.Sinica si karta neblogai pajuokavo. bet su tokiais juokais reikia atsargiai siais laikais, nes kai kas ju gali nesuprasti ir priimti visa tai uz gryna piniga (pvz. tulas stasys. gerai tik,kad ji nera valdxioje). o nesuprate pasiulys Stambulo konvencija 2.0 vyrams ginti. Ir is to vyru gynimo iseis, kad raskeviciai ir laisves partija nuspres, kas yra vyrai, kaip juos ginti, kaip juos mokyti naujojo vyriskumo ir netradiciniu lyciu privalomu pamokymu. Zodziu atsargiai:):)

yyy

Skiepai tik dar vienas įrodymas, kad bobomis yra lengviau manipuliuoti. Ir jomis manipuliuojama. Ypač „gražios ir protingos” tos genderės, kurios su raudonom skarelėm ir baltais kardeliais plevėsuoja…

O kam

tas Šarūnas Jasiukevičius dėkingas? Ponui Sinicai? Galėjo ir pats parašyti.

Al.

,,Už šokiruojančią įžvalgą dėkingas Šarūnas Jasiukevičius.” Jei už įžvalgą dėkingas Jasiukevičius, tai kodėl autorius – Sinica ?

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top