Vytautas Sinica. Apie Pride eitynes, už kurias visi sumokėsime

Vos nepraleidau publikacijos – prieš savaitę TV3 pakalbino apie kolegos Almanto Stankūno viešumon ištrauktą faktą, kad gėjų pasididžiavimo eitynes Vilnius ne tik leidžia, ne tik reiškia palaikymą, bet dar ir finansuoja. 14 tūkstančių eurų iš kultūros renginių konkursinio finansavimo programos. Kaip gerai klausia minėtas kolega, Čiurlionio garsinimo renginiams neskirta, bet Pride skirta.

Cituoju iš TV3 publikacijos:

V. Sinicos nuomone, eitynių organizatoriai eitynes turėtų organizuoti tik savo lėšomis, nes pasak V. Sinicos – tai politinis renginys.

„Visi politinio pobūdžio renginiai daromi arba už savo, arba už nevyriausybinio sektoriaus pinigus. Šiuo atveju kalbame apie Lietuvos gėjų lygą, o pagrindinis LGL rėmėjas būdavo Europos Komisija. Kiti didžiausi rėmėjai – Šiaurės ir vakarų šalių ambasados. Finansavimo šaltinių šiai organizacijai nestinga. 14 tūkst. eurų nėra dideli pinigai – turbūt tai yra daugiau principo klausimas. Ar politiniams renginiams turi būti skiriami, kad ir konkursinis, tačiau kultūros renginiams skiriamos programos finansavimas?“, – klausė V. Sinica.

Savivaldybė akivaizdžiai renkasi palaikyti Lietuvos gėjų lygą ir jos provokacinius renginius, finansavimą skirs, turbūt ir dalyvaus, ir sveikins. Čia juk, mero Benkunsko žodžiais, jau graži tradicija, o tradicijas jis puoselėja, mat yra konservatorius. Laisvės partija įperša naują, visuomenės tradicijoms radikaliai priešingą praktiką, o konservatoriai po to ją traktuoja jau kaip tradiciją. Tokiu pristatomuoju žingsneliu ir gyvename. Overtono langas, vadinasi.

Taip gyventi nebūtina. Galėjote nesunkiai pastebėti, kad Vilniaus taryboje pastaraisiais metais pradėti kelti klausimai, kurių anksčiau apskritai niekas nekėlė. Kolegos Almanto jau apskritai vengia leftistinių organizacijų atstovės, braukia klausimus iš darbotvarkės, kad tik su juo vėl nesiginčyti. Paprasčiausiai niekada iki šiol visuomenės perauklėjimui nebuvo oponuojama su stuburu. Bent Vilniuje.

Jeigu nenorime naujo žmogaus kūrimo, o priešingai, norėtųsi pagaliau po dvidešimties metų vėl turėti konservatyvią ir ne prokremlišką jėgą Lietuvos politikoje, šie metai yra tas šansas. Birželio 9 dieną Europos Parlamento rinkimuose balsuokite už valstybės išlikimą – už Nacionalinį Susivienijimą, numeris 15. Tuo padarysite didžiausią įmanomą indėlį ir mūsų patekimui į Seimą rudenį. Po žingsnį.

Politinė reklama, nes paradas – politinis, ne kultūrinis renginys. TV3 straipsnio ir kolegos Almanto straipsnių nuorodos.

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top