Vytautas Sinica. Informacijos ribojimas vaikams su žodžio laisve nesikerta

Lietuva ribojo pasakų knygą apie dvi princeses ir už tai pralaimėjo teismą EŽTT. Pralaimėti garbingiau negu visai nekovoti, nors labai labai abejoju, kaip atsidavusiai Lietuva buvo atstovaujama EŽTT šioje byloje. Daugybė teisininkų patys norėjo ir laukė tokio EŽTT sprendimo, kaip ir jį lėmusio įstatymo panaikinimo.

Kai jums aiškins, kad tarptautinės organizacijos (ypač ES, nors šįkart ne ji) neva nesikiša į šeimos arba švietimo politiką, parodykite šitą.

Valstybėms yra sistemingai ir vis agresyviau diktuojama, kokia informacija turi pasiekti vaikus. Šiuo konkrečiu atveju diktuojama, kokios pasakos privalo būti prieinamos. Valstybė negali spręsti, ką varžo.

Jau girdžiu ataidint pastabas, kad žodžio laisvė. Šių pasakų atvejis turi labai mažai bendra su žodžio laisvės principu (kurį laikau absoliučiai esminiu). Nepilnamečiams skirta informacija yra ribojama absoliučiai visose valstybėse be išimčių ir jau tikrai visose demokratinėse valstybėse. Ribojamas teisėtai ir nepažeidžiant žodžio laisvės. Lietuvoje ji ribojama per dvidešimčiai įvairių pagrindų. Tai normalu ir to niekas nelaiko cenzūra, žodžio laisvės ribojimu.

Vienintelė prasminga diskusija yra apie tai, kokią informaciją nepilnamečiams riboti tikslinga ir proporcinga. Europos žmogaus teisių teismas sako, kad apie šeimos modelius jokia informacija ribojama būti negali. Iš visų per dvidešimt informacijos vaikams ribojimo pagrindų išsirinktas vienas, nes jis yra leftistų revoliucijos smaigalyje. Todėl čia neva varžoma žodžio laisvė.

Niekada nepamirškime, kad kairiesiems (dažnai apsimetantiems liberalais) nerūpi jokia žodžio laisvė, čia pat apsisukę jie draus jums jūsų neva neapykantos kalbą ar net cituoti Bibliją. Žodžio laisvė jiems rūpi tik tada, kai instrumentiškai pasitarnauja savo požiūrį skleidžiant vaikams ir seksualizuojant vaikystę apskritai. Bet informacijos vaikams ribojimas niekada ir niekaip su žodžio laisvės principu nesikerta.

Norintiems džiaugtis, kas yra suaugusiųjų infantilumo formulė, tas nebūtinai suprantama.

4.7 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TOmas J.

Homoseksualių santykių propagavimas vaikams – tai nusikaltimas, iškrypimas ir nenormalumas. Naudosime visas priemones prieš tuos, kas propaguos homoseksualizmą vaikų tarpe.

hmmmmm

pedofilai nemiega.Bus suformuota vaikų galvelėse kad pedofilija norma ir 9ūdai dirmbantys per kilškas dėl ištąsytos storosios žarnos iš išorės kietu buku daiktu irgi norma – dėl to ir buvo pradanginta II garliavos mergaitė?

Mickėyus Mouseas

Ėlėrtė ir Co. Šventinės nuotaikos. Straipsniai:
Po EŽTT sprendimo ragina keisti įstatymą – informacija apie homoseksualius žmones nėra žalinga: „Gana trypčioti vietoje” Po pasakos apie susituokusių merginų meilę išėmimo iš prekybos EŽTT pasmerkė Lietuvą dėl Dangvydės knygos ribojimo

stasys

na matote kas nutinka kai apsiribojama tik draudimais ? Ginti šeimos prieigas nuo kitatikių kaip ir šventas reikalas , bet protingas vyras niekada negina šeimos užrakintomis durimis . Svetingumas turi dvi medalio puses ..ir ta seniau protėviai irgi gerai žinojo . Draudžiamas vaisius visada vilioja ..

Prašalietis

Vytautas Sinica. Informacijos ribojimas vaikams su žodžio laisve nesikerta… Prieš Vilniaus mero rinkimus ” didelis valstybininkas” Sinica apie ribojimus informacijos suaugusiems iš Rusijos, Baltarusijos… paskelbtos „antitarybine agitacija ir propaganda”, ar su „žodžio laisve nesikerta” kol kas negali nieko „demokratiškai patriotinio” pasakyti….

stasys

tau Prašalieti tik reikia patikėti jog ta xuilo pasaulio informacija labai kenkia tavo skrandžiui ir jokios čia kitokios politinės dedamosios nėra . Skirtingai nuo tavęs mūsų vaiku galvose dar yra minkštu vietų (momenėlis) kurias labai atidžiai reikia saugoti ir puoselėti . Juk tave labai tikėtina tėvai buvo NETYČIA išmetę iš ranku kai žiūrėjo Brežnevo kalba per eilinį plenarini posėdį CK ..rezultatus čia visi mato ir tikrai to nenorėtu savo vaikams .

Pamastymas

…o gal galima prielaida,kad azarto ir ekstazes ikarstyje,trenke ji i siena,paskui svystelejo is 5 auksto,po to acinese namo ir zveriskai susparde…a…,juk galejo taip nutikt..

stasys

ne negalima . Reikia mylėti Prašalieti kaip savo artima , na gal ta avelė kiek ir nuklydo nuo teisingo tako ..bet ja visada galima susigražinti į laivą.. prie visu likusiu .

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top