Vytautas Sinica. Išlaidų ataskaita – daugiau nei šimtas tūkstančių eurų panaudota ne pagal paskirtį

Savivaldybės kontrolės komitete pristatyta tarybos narių išlaidų kompensavimo ataskaita. Kitaip sakant, tas pats klausimas, kurį apie kitas savivaldybes viešino Laisvės TV, bet šįkart padarytas savivaldybės auditorių.

Vaizdas pakankamai liūdnas. Daugiau nei šimtas tūkstančių eurų panaudota ne pagal paskirtį arba atsiskaityta taip neaiškiai, kad neįmanoma pasakyti, ar pagal paskirtį. Kaip ir visur, apie pusė tokių išlaidų yra dėl kuro pylimo arba automobilio priežiūros ne savo savivaldybėje, ne savo rūšies kuro, keli pylimai beveik vienu metu, neįtikėtini kuro kiekiai. Naktiniai važiavimai taksi. Yra atvejų, kai kelis kartus apmokėta ta pati sąskaita, 3 belaidės ausinės, 3 motociklininko šalmai ir taip toliau.

Iki tyrimo pabaigos tarybos nariai grąžino 9 tūkstančius eurų. Tyrimo medžiaga perduota prokuratūrai ir STT ikiteisminiam tyrimui. Galima ir baudžiamoji atsakomybė, bet dėl to paties ir informacija pateikta be pavardžių. Reikia atiduoti pagarbą savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybai už milžinišką atsakingą darbą.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
žiūrint su kuo lyginame

100 tūkstančių savaime nei daug nei mažai, Beje, „milžiniškas atsakingas” Kontrolės ir audito komisijos darbas irgi kainuoja, ar ne? Gal premijuokite darbininkus kokiomis ausinėmis už pastangas? Bet tik, jazusmarija , teisėtai.

Paprasta

Kuo tu nuo asilo skiriesi?

blue yellow zov marinie

..tri magnetofona,tri kurtki zarubeznyjie,tri portsigara….grabj nagrablienojie…..ka isrinkot i ta vagiu savivaldybe,dorieji vilnieciai beprociai,ta ir turit….

rinkit į Seimą ir savivaldybes tik turtingus

kad ubagai būdami neužsiimtų kišenpinigių vagystėmis

Paprasta

Kas tave durniumi padare?

blue yellow zov marinie

…o kaaa..va,Sustauskas,ubagu karalius,nepavoge anic../tiesa,pabaigoj gailejosi,sake….ot,durnas buvau…Lai lengva jam buna Lietuvos zemele.

Šustauskas, taip

Bet tai išimtis. Gal tokių būtų ir daugiau jeigu paprasti žmonės pasitikėtų nevagiančiais politikais . O tikrumoje , jeigu būdamas valdžioje nesugebi pasirūpinti savimi, giminėmis, draugais, tai paprastų žmonių nuomone esi ne gaspadorius. Nesugebi rasti bendros kalbos su reikalingais žmonėmis.. Tokiam negalima patikėti rimtų reikalų tvarkymo. Pažiūrėkite į dabartinį Kauną. Kada miestas taip klestėjo? Gal prie Šustausko? Kupčinsko? Oj , ne ir jūs žinote kodėl.

blue yellow zov marinie

…jo,jis biski sau,biski Kaunui.Kupcius is vis nieko nedare,tik sau mokejo ismokas,kad nuejo i baznycia….sake,taigi as ten ejau darbo reikalais.

Kupčius dar pastatė Kauno areną

Tačiau į miesto įstoriją pateks kaip nemokėjęs vogti

blue yellow zov marinie

…tam jis per durnas.

o ką aš sakau?

Nesugebi būdamas valdžioje vogti, vadinasi esi durnas. Tokiam negalima patikėti atsakingo posto. Valdyti mus turi patikimi vaikinai.

blue yellow zov marinie

..jo,masiulis buvo atsakingas vaikinas……jis sugebeeejo..

nejuokink

Kas sugeba neįkliūva. O gal vaikinui nepasisekė, ir taip būna.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top