Vytautas Sinica. Kaip atrodytų Sabatauskaitės iniciatyvos?

Lygių galimybių kontrolieriaus ataskaitose konstatuotos dažniausiai diskriminaciją patiriančios grupės – moterys, senjorai ir neįgalieji. Būtent tai yra tikrieji aktualiausi diskriminavimo pagrindai Lietuvoje – amžius, lytis ir neįgalumas.

Visuomeninės organizacijos atkreipia dėmesį, kad į šias pareigas siūlomos Birutės Sabatauskaitės vadovaujamas Lietuvos žmogaus teisių centras tuo tarpu svarbiausia diskriminaciją patiriančia grupe laiko seksualines mažumas.

Kontrolieriaus darbotvarkę nemaža dalimi nulemia gaunami skundai, taigi reali problematika. Tačiau greta gaunamų skundų nagrinėjimo yra ir vietos proaktyviai veiklai, įvairių iniciatyvų kėlimui, politinėms pozicijoms. Kaip atrodytų Sabatauskaitės iniciatyvos?

Sabatauskaitės vadovaujamas centras užsiima kuo pats nori užsiimti ir jo veiklos prioritetus atspindi tiek Centro Facebook srautas, tiek svetainė manoteises.lt. Ir ten, ir ten didžiule persvara dominuoja LGBT klausimai, aptariami 2–4 kartus dažniau už antroje vietoje liekančius neįgaliųjų klausimus. Nors oficialioje centro ataskaitoje apdairiai rasta vietos apylygiai paminėti visas problemas, nėra jokio pagrindo manyti, kad tie prioritetai ir dėmesys skirtingoms visuomenės grupėms pasikeistų naujose pareigose.

Balsavimas netrukus. Visuomeninių organizacijų kreipimasis pristatomas ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautė

Sąjūdžio mitinguose buvo kalbama apie nepotizą, nomenklatūrinių komunistų giminių įdarbinimą. Pats Landsbergis šaukė nuo tribūnos, kad komunistai turi savo polikliniką.O dabar nomenklatūra turi savo gydytojus. Eilėse nelaukia po 3 mėn. pas specialistą, o operacijos 1,5 metų (pati tiek laukiau). Išvados: nepotizmas ir privilegijos tuose sluoksniuose ne tik neišnyko, bet tiesiog klestėte klesti.

Klausimas

jei ne Sabatauskas J.kas ta butu Sabatauskaite? Vaikus visi senbuviai traukia i seima be gedos ir sarmatos!

Jonas

O kaip pati paaiškins savo veiksmus- plakato grubų išplėšimą jaunuolių akcijoje už juodaodžio nužudymą? Manau, kad tokie veiksmai nepuošia asmens, einant į lygių galimybių kontrolieriaus pareigas pareigas. Ir tai daug ką pasako apie žmogų.

tiek

teisingai, taip ir yra ,kad didžiausią diskriminaciją patiriančios grupės – pensininkai , neįgalieji . O ne su protu susipykę iškrypėliai- nusikaltimas kovot už jų privilegijas

T0mas J.

Esu įsitikinęs, kad svarbiausius valstybės postus turėtų užimti tik normalios seksualinės orientacijos žmonės.

Tokios pačios NEAPKENČIA moterystės dovanos

Informatyvus komentaras: Partnerystė ir giminystė klesti ir be įstatymų: Susipažinkime su naujo modelio būsimąja Lygių galimybių tarnybos viršininke, pakeisiančia ankstesniąją Agnetą Skardžiuvienę – parlamentaro Artūro Skardžiaus martelę. Tai kito Seimo nario, vicepirmininko Juliaus Sabatausko dukrelė Birutė Sabatauskaitė, ilgai slėpusi nuo tėvelio būsimą karjeros vingį – vargšas apie tai nieko net nežinojo! Dukrelė labai labai netikėtai buvo pasiūlyta tada, kai tėtuko partija palaikė Čmilytės kandidatą į Konstitucinio teismo teisėjus Vytautą Mizarą. Birutė kovai už šviesų rytojų yra nusipelniusi. Ištisą dešimtmetį pluša Žmogaus teisių centre, gausiai finansuojamame Europos komisijos, Šiaurės šalių ministrų tarybos, Švedijos ambasados ir kitais užsienio karalysčių pinigais. Aišku, kovoti už lygias galimybes ir vienos lyties „šeimas” visiškai netrukdys asmeninis angažuotumas. Dukrelė Birutė yra 2015 metais užsieniuose susituokusi su Jūrate… Skaityti daugiau »

top extra

„Birutė yra 2015 metais užsieniuose susituokusi su Jūrate Juškaite ir kartu su sutuoktine draugiškai darbuojasi Žmogaus teisių centriuke, įsisavinančiame užsienių pinigiukus.”

Konservatoriai

prarado katalikų balsus .Dabar ,kad išsialaikyti valdžioje ,jiems padės tik diktatūra.O dikatūros žlunga.Bandys įvesti karantino režimą,bet nepavyks.Nes čia ne iš įsitikinimų,o grįsta Briuselio pinigais,t.y. kyšio pinigais.Ar tai ne politinė prostitucija?

парода шариковых

СОБАКАuskaitė.

>> to Tokios pacios

kazi ar jusu info teisinga?.. Juk buvo rasyta, kad ji ilgai teisesi su savo buvusiu vyru, rods is Indijos, del savo vaiko globos…
O ir pinigai is „Europos Komisijos, tai gal nebent is sorosisto A.Pranckeviciaus kontoros, pasivadinusios Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje?.. Juk niekas kitas nemoka taip gudriai kurt seseliniu organizaciju, klaidinanciais pavadinimais, kaip liberalu numyletas „filantropas”. Tad ir del studentu mainu programu, jei rasite ERAZMUS, kaip kad Vilniaus universitete, tai, zinokit, Europos Komisijos. O jei aptiksit ERAZMUS +, kaip kad VDU, tai zinokit – Soroso.

Klasikos taiklumas ir žavesys!

Anglų džentelmenas, išgirdęs triukšmą gatvėje, klausia savo liokajaus:

– Berimorai, koks ten triukšmas už lango?

– Gėjų paradas, sere.

– O ko jie reikalauja?

– Kad leistų vienos lyties asmenų meilę, sere.

– O ką, jiems draudžia?

– Ne, sere.

– Tai kodėl tada jie eina į gatves?

– Pederastai, sere, pederastai.

Viosos  TV žinios dėl

Sabatauskaitės paskyrinmo žinią nutylėjo.Kažkas joms įsakė?Matyt,konservatoriai labai bijo prarasti rinkėjus ir sukiršinti visuomenę.Nesijaučia užtikrinti.Labai nešvarus žaidimas.

>>  tokios pacios..

Jusbuvote teisus. Sorry. Birute Sabat viesai prisipazino susituokus su Jurate Juskaite.

aitė

Satan’auskaitė, Sodoma’uskatė, …

Obuolys nuo obels...Prisiminkim(nuoroda):

Nevyriausiybinų organizacijų atstovai: J. Sabatauskas sabotuoja Konstitucijos pataisos priėmimą

To Visos TV žinios

Ėlėrtė rodė. Miliūtė buvo labai maloni :). Nuoroda:
Dienos tema. Sabatauskaitė: diskriminacija įvairiais pagrindais patiriama kiekvieną dieną (su vertimu į gestų k.)

Vardas

Naturalu Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu LiberalBolsevikine chunta slaptu balsavimu patvirtino pedalisku ligoniu atstove Birute Sabatauskaite. Dar kolkas Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu LiberalBolsevikine chunta neturejo pedalisko ligonio TransLycio kandidato, bet Lietuva anot ju vis tiek „diskriminuoja” TransLycius kandidatus.

Vilė

Moterys, senjorai ir neįgalieji, ir neįgaliausieji.

AAA

Matyt, kažkas blogai su ta ES: tiktai į ją įstojome, ir iškarto ėmė didėti visokios diskriminacijos bei smurtai. Ir ką tai turėtų reikšti?

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top