Vytautas Sinica. Kas prieš Stambulo konvenciją, tas su Bučos žudikais!

Taip moters dienos proga sako prof. Bumblauskas. Jeigu tikėsime leftistais, šįkart Jūrate Juškaite. O reikia tikėti, viskas nufilmuota. Aš nežinau, kokios dar beprotybės reikia šitai inteligentijai.

Kad būtų aiškiau, Bumblauskas sako, kad kas nesutinka vyrų vadinti moterimis ir moterų vyrais, tas Bučos žudikų pusėje. Sakysit, nesąmonė? Bet yra kaip tik taip, nes Stambulo konvencija reikalauja ne tik nediskriminuoti dėl lyties tapatybės, betgi kovoti su diskriminacija dėl lyties tapatybės. Lyties tapatybė, tai savo lyties suvokimas, nebūtinai sutampantis su biologine (tikrąja) lytimi. Diskriminuoti dėl jos – nepripažinti to įsivaizdavimo apie žmogaus lytį esant tiesa. Konvencija su tuo kovoja.

Šiaip Stambulo konvencija skirta kovai su smurtu prieš moteris artimoje aplinkoje. Kažkas ten būtų ir gero. Bet nuostatų dėl lyties tapatybės atsisakyti negalima, jokių išimčių. Tokios konvencijos taisyklės. Taigi arba gini ir moteris su pimpačkiukais (ir vyrus be), arba negali ginti moterų nuo smurto apskritai.

Aš nežinau, ar leftistai suvokia, kaip devalvuoja tikruosius nusikaltimus tokiom savo kalbom. Kai nepritarimas jų radikaliems reikalavimams prilygsta Bučos žudynėms, kai visur „genocidas“, visi ne globalistai – „naciai“ ir t. t., žodžiai nebetenka vertės ir nieko nebereiškia. Sąmoningai to siekiama, ar per kvailumą gaunasi, spręsti jums. Bučos žudikų šalininkai.

Politinė reklama.

4.9 19 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top