Vytautas Sinica. Kas slypi už Gitano Nausėdos mobinimo?

Jūsų dėmesiui siūlome ištrauką iš Vytauto Sinicos tinklalaidės patreon rėmėjų klausimų-atsakymų laidos, kurioje tarp 12 kitų atsakyta ir į klausimą, „kas slypi už sisteminio Nausėdos mobinimo“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

sprendziant is zodiako zenklo Nauseda -jautis,tad siam zenklui budinga……….nevardinu,jis zino ir mato,kad dauguma stovi ant geju kojiciu,o tie 10 stukiu,maza jega,konservatoriams bereikia pasakyyi,kad lauk is koalicijos ir ta publika nuleis sparnelius,beje rezerve uz duru stovi Vicioko chebrantai.

KONFORMISTAS

Pats Nauseda kaltas. Pats klouna is saves daro. Suprantu, kad reiktu palaikyti bruda Nauseda, kad dar didesni brudai ant jo kedes neatsisestu. Bet tai juk konformizmas.
Labai gera straipsnis apie Nauseda parase Rusteika. Ir is tikruju kaip Nauseda gauna komandas is Verslo ir Pramonininku Konfederaciju ir uzjuriu?

Petras

Ačiū Jums ir visam tiesos.lt kolektyvui už puikias ir teisingas Įžvalgas.Visada malonu klausyti ir skaityti.

stasys

Nesąmonė , G.Nauseda gali remtis į visuomenę kur kas tvirtesni jo kodės atloša
nei perdalintos valdžios galios konstitucija . Tokios kalbos kelia tik erzeli ir nepasitikėjimą valstybe . Taip , G.Nauseda daug nuosaikesnis už buvusia Lietuvos Prezidente..vienok tai nereiškia kad Jis dabar turėtų stotį į ‘gaidzio’ pozą ir viskam imti prieštarauti ..Beje D.Grybauskaite irgi kritikuoja trijų moterų valdžios tendema už per laisvai valdoma skiepijimo nuo Covit19 procesus valstybėje . Jaunimo galvos karštos ,bet tai nereiškia jog jos ką nors rimtai ten Seime sprendžia . Perlenkus lazda D.Grybauskaite gali grįžti teisti ir bausti prasizengusius su Tautos naujų mandatų .Man atrodo Ji vis dar pilna siurprizų ..

ah1

putinas

Hm.

Na taip, bet iš tiesų, deja, pats Nausėda, tiksliau, kvaili jo pijarininkai, daug ko patys prisiprašė su visais tais berniukais, šventom bobutėm iš Pabaisko ir pan. Žmogus nenatūralus, nesimpatiškas / necharizmatiškas, be to, stiklainį draustinyje pasistatęs. Tad ko stebėtis, kad daugeliui neatrodo tinkamas šalies vadovas. Vis dėlto savo pagrindinę užduotį, neprileisti Šveiko skaitytojos prie prezidentūros, jis atliko sėkmingai.

Žemyna

Kas, kas? –
Z A D A N I J E .

Tik vienas klausimėlis – sąmoningai veikia, ar nė neįtaria,ką daro, kam pasitarnauja.
Tačiau kai kas šiomis dienomis neramina – visada lygiame, tobulai, profesionaliai valdomame pirmininkės balse bei intonacijoje pasigirdo neapykantos, įniršio gaidelių.
Lygiai tą patį pamačiau Laisvės p-jos vieno iš ,,aukščiau sėdinčiųjų” primerktų akių žvilgsnyje…

Žemyna

Juos apsvaigino valdžia, pasijuto nebaudžiami.
Užmiršo, jog labai kantrių žmonių reikia ypatingai saugotis, nepertempti jų kantrybės stygos.
Užmiršo, jog už prezidentą asmeniškai kone milijonas balsavo. O jų kažin ar kiekvienas bent po 50 tūkst. balsų surinko. Jei ne Top-10 sąrašiukas, jei būtų kita balsų skaičiavimo tvarka, nebūtų jų tiek sulindę į Seimą. Gal net tektų rinkimus neįvykusius skelbti.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top