Vytautas Sinica. Kodėl Seimo pirmininkė melagingai dergia Lietuvą?

Būtų maža pasakyti, kad Seimo pirmininkė sako netiesą. Viešai ir tikriausiai tarptautiniu mastu (nes bus pastebėta) antras asmuo šalyje melagingai dergia Lietuvą. Kodėl?

Nes per migrantų krizę Pietų Europoje Lietuvos pozicija buvo palaikyti Vokietijos siūlomus solidarius (nors neteisingus) sprendimus. Lietuva pritarė kvotų sistemai, pritarė migrantų dalinimuisi, nors pati visuomenė tam ir nepritarė. Grybauskaitės pozicija tada buvo visuomenę ignoruoti, nes Merkel draugystė buvo svarbiau. Ir Lietuva buvo tiesiog pavyzdinga svetimų problemų sprendėja. Kad mums buvo skirta priimti tik apie 1000 migrantų, ne mūsų problema.

Lietuva ne tik formaliai palaikė Merkel peršamą solidarumą, bet ir realiai vyko į pietinį ES pasienį ir ten rankiojo pabėgėlius, kuriuos galėtų atsivežti ir priimti. Patys jie į Lietuvą nėjo. Tačiau ir Lietuvoje apgyvendinti migrantai nelabai norėjo čia likti.

Būkime konkretūs. 2018 metais Verslo žinios rašė: „Nuo 2015 metų į Lietuvą atvežti 468 pabėgėliai, iš jų 338 perkeltų asmenų mūsų šalyje nebėra.“

Pabėgo ir iš Lietuvos. Ar Lietuva nesolidari dėl to, kad iš jos bėgo į ją realiai prievarta atgabenti migrantai? Ar vis dėlto labai solidari, nes prisigabeno čia šimtus migrantų, kurie nenorėjo čia būti ir galiausiai, kai tik fiziškai sugebėjo, iš čia pabėgo į turtingesnes šalis?

Palyginimui: save plakanti Lietuva tada priėmė daugiausiai migrantų iš visų Baltijos šalių – bent 2018 metais daugiau net už Lenkiją (skaityti ČIA).

Palyginimui – V. Čmilytės-Nielsen interpretacija (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sinica,

nors esi pavyzdingai gražus su idealiu kostiumu (kaip tik Prezidentui!), nepasitikėk perdaug savo proteliu:
gal manai, kad galima
DERGTI LIETUVĄ NEMELAGINGAI?
Šitaip gali ir netapti Prezidentu, net kostiumas nepadės!

kaip suprasti?

…”skaičiuodami per mūsų sieną su Baltarusija permetamus pabėgėlius,” (Čia citata iš V.Č.-N)

kaip suprasti?

…”skaičiuodami per mūsų sieną su Baltarusija permetamus pabėgėlius,” (citata iš V.Č.-N.)

Cha

Lietuva migrantui tėra tik tarpinė stotelė. Čia reikia pasukti galvą, kad juos suviliotumėt pasilikti. Pas mus tik kulkos virš galvų dar neskraido, bet ubagynas čia yra realus ir tai anų nedomina.

Kis

nieko nepadarysi,taip isaukleta.Tai KGB mokykla,paziurek i Putina(o jis ju sefas)zmogelis net nesupranta ,ankiek apsimelaves.O dedule?Kieno skola?

stasys

Vytautai .. juk ne skaičiuje priimtų pabėgėlių problema ? Lietuva pradėjo gerai gyventi štai mums ir parūpino problemų . Seimo pirmininkė tik pasiguode kokie mes netolerantiški ir nesolidarus buvome , o tai kad kiauros sienos zuikiams netrukdo nieko kaip ir nedomina . Politiką .

klausimas

Kai reikėjo riboti judėjimą tarp savivaldybių, kažkaip labai operatyviai viskas vyko, o dabar, kai reikia saugoti sieną, tai kažkodėl nieko nesigauna. Nerandu paaiškinimo, kodėl nesusitvarkoma. Juk tie nelegalai nėra politinio prieglobsčio prašytojai, kodėl mes turime jiems statyti palapines ir jais rūpintis… Ar ne pigiau būtų juos išsiųsti atgal į jų gimtines, nes yra žinoma iš kurios šalies jie atvyksta?

Al. Chaui

,,Lietuva migrantui tėra tik tarpinė stotelė.” Migrantui – gal, bet hibridinio karo dalyviui, gali būti paskirties vieta.

Dėl Sinica,  2021-07-6 20:26

šiuo metu net 28 „nepatinkų”.
Tai gal tie 28 besmegeniai mano, kad iš tikrųjų
nemelagingai dergti Lietuvą galima?
Kitaip tariant(jei kvailiai nesupranta) –
galima dergti Lietuvą teisingai?
Mėgstama griebtis stabų (Landasbergis! – Brazauskas! Landsbergis! – Brazauskas!), ypač, kai jie akivaizdžiai gaminami (kieno ir kodėl – nesvarbu! tai minutei juk tinka). O kad stabas daro vaikišką loginę klaidą net antraštėje, tai nieko nereiškia?

Dar dėl Sinica,  2021-07-6 20:26

– jau 29, dar vienas besmegenis prisidėjo!

 >   2021-07-6 20:26

Po kiek komentaras?
Ar už neapykanta trykštančius daugiau moka?

Kokia neapykanta,

durniau? Kiek tau kremliniai moka?
Atėjus laikui, kai pageidavimas apie antisemitizmą bus įvykdytas, o Sinica, gal ir pabuvojęs Prezidentu, taps nebereikalingas, visa kvailių stabmeldžių banda ims drabstyti jį purvais ir vadinti ožiu ar pan., kaip dabar buvusį stabą Vytautą Landsbergį. Banda sąžinės neturi, o atmintis trumpa. Tikriausiai atminties ir visai nėra.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top