Vytautas Sinica. Lenkija gina Europą o ką daro Lietuvos valdžia?

Lenkija antrą parą stovi Europos Sąjungos ir krikščioniškos civilizacijos gynimo fronte, Lietuvos pasienyje įvesta nepaprastoji padėtis, nes visi supranta, kad greičiausiai tą patį frontą teks laikyti ir mums.

Ar laikys? Tikimės ir reikalaujam, kad neišskystų. Valdžia pagrįstai prašo ir tikisi solidarumo, susitelkimo, nekritikuoti dėl detalių, kai priešas už vartų. Kažkas, žiūrėk, ir apie europinį solidarumą kalba.

O ką tuo metu daro Lietuvos valdžia? Vilma Matusevičiutė Danauskienė atkreipia dėmesį, kad rytoj Seimo darbotvarkėje sintetinių narkotikų dekriminalizavimas ir Prezidento kartą jau vetuotas darbuotojų testavimasis nuo COVID-19 savo lėšomis.

Žmonės skirtingų pažiūrų, vieni gal pritaria, kiti nepritaria. JŪS gal asmeniškai pritariate. Vilmorus aiškiai rodo, kad nesitestuojančių darbuotojų nušalinimui prieštarauja virš 70 procentų žmonių.

Bet kuriuo atveju kaip mąstantys žmonės kiekvienas jūsų pajėgus suprasti, kad jeigu valdžia nori (o pagrįstai sako, kad nori) visuomenės susitelkimo, tai tokie katastrofiškai visus skaldantys projektai kaip narkotikų dekriminalizavimas ar mokami testai, kad galėtum eiti į darbą, dabar yra blogiausias sprendimas. Pats balsavimas, net ne jo rezultatas.

Bet pala. Ką tuo pačiu metu daro ES, kaip rodomas europinis solidarumas? Kol Lenkija ryžtingai ginasi (ir gina kitus – paklausykite Vokietijos Vidaus reikalų ministro!), Briuselio kopūstai svarsto uždrausti migrantų atstūmimo politiką.

Juk nehumaniška nelegalams, kurie susimokėję dešimt tūkstančių už kelionę reikalauja priėmimo ir išlaikymo, parodyti uždarytas duris ir nukreipti keliauti namo.

Subtilesniu tekstu tą patį sako klausimą pasvarsčiusi Jungtinių Tautų žmogaus teisių komisarė, taip pat raginanti ES šalis įsileisti nelegalus iš Baltarusijos.

Kad jų bus tik daugiau – ne jos problema. Svarbiausia „human rights“. Lenkija gina Europą ir jai smeigia į nugarą.

Sunku, labai sunku nuspręsti, kas yra didžiausi kenkėjai šioje situacijoje. Sunku nuspręsti, kvaila tai ar piktybiška.

Visada maniau ir sakiau, kad Lenkijos visuomenės neįmanoma nuteikti prieš ES, jie kritiški, bet ne euroskeptikai.

Jeigu Briuselis visgi įsakytų atverti sienas ir užsileisti invaziją, nebežinau, kokios būtų to pasekmės ir kas to klausytųsi.

Šiandien Lenkijos nepriklausomybės diena. Padėkokime Lenkijai, tegu bus ji mums pavyzdžiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Tegul Briuselio poničkos užsičiaupia ir ilga,o Lenkija su Lietuva,noriu tikėti,
darys kaip reikia ir protinga.

Dzeikas

Kvailas ne tas kas klysta, o tas kas kartoja klaidas. Lietuvos II respublika pabaige savo niekinga egzistencija niekinga mirtimi 1940m birzelio 15d.Partizanu 1944-53mm kovos, su visa pagarba asmeninei dalyviu narsai, tai vistos su nukirsta galva konvulsijos. Istorines patirties pakako tik prisplakti prie stipresniojo, bet savarankisko mastymo salies vadovams tai nesuteike. Tiesiog gaila ziureti kaip post sovietines „laisvos Lietuvos” isauginta politiku karta tupcioja nezinodami kam subine palaizyt: ES, JAV ar Lenkijai. Yoac kai tarp tu 3 randasi priestaravimai. Lenkams patarciau skirti ir laikyti po ranka rezervan uzdengti 100 km Suvalku koridoriu. Lietuva kaip ir 1920m praleido RA ordas per savo teritorija , taip ir dabar nemirktelejus praleis migrantus per savo siena jei siu spaudimas taps nors puse tiek kiek Lenkijos Baltarusijos… Skaityti daugiau »

čiombė.

Praleis? tai kad daugiau nei 4000 praleido,mat kaip anusas prasitarė europa duos daug eurų. o šlėktos turi stuburą ir taip pigiai kaip lietuviškas bydlo neparsiduoda.

Atsargiai su tuo Lenkijos garbinimu

Deja, nežiūrint visko , Lenkija Lietuvai išlieka kaip agresyvi , idiotišką „kresų” politiką vykdanti valstybė. Nesuprantama ,ant kiek reikia būti bukiems lenkų politikams ,kad dėl pigaus valdžios siekio , siekio būti išrinktu net nesugebėta atsiprašyti Lietuvos žmonių už Vilniaus krašto užgrobimą , net nesiteikiama to fakto pripažint. Vnž. – tai tik trumpalaikė bedrakeleivė atsitiktinai sutapus interesams. Ne daugiau .

Al.

,,Lenkija gina Europą ir jai smeigia į nugarą.” -Po ,,Europa” turėtų būti ,,,o”.
ES viršininkai palaipsniui veržia virvę ir stebi ar atsiras pasipriešinimas. Kol kas tik murmėjimas. Mūsų valdžia išskirtiniai padugnės, bet iš esmės nesiskiria nuo kitų ,,sąjunginių respublikų” vadų.

amam

ES tikslas istrint ir suniveliuot visas nacijas,pagal visokius spinelli etc.,pajuodeliu antpludis jiems lyg mana is dangaus.Gintis reikia ir nuo ES, ir nuo vidiniu PIS,istu,ir isoriniu barbaru.SUNKUS LAIKAI.

ah1

bado

Buvo kazkieno geras komentaras

Jei Briuselis ar Vokietija nori padeti atejunams,tegu atsiuncia traukini ir vezasi namo…Jie matyt dar gali verztis dirzus…

Džeikai, ką

pats čia nori apgaut? Kokį mokslo vyrą, pagal zubrijimo lygį turintį mokslinį laipsnį? Pirmiausia ir Lenkijai, kad ji atsikurtų, turėjo būti supilta carinės Rusijos imperijos kariuomenė Antrajame Žalgiryje, nežinai? Nejauti dėkingumo, kaip ir lietuviai? Nežinai dėl ko Pilsudskis ir Hitleris buvo geriausi draugai, bet viską pagadino Londono per prievartą įbruktos Karo garantijos 1939 metų kovo pabaigoje. Mes čia diletantai, todėl nereiktų mums čia pačiam meluoti, ar supratai?

>  2021-11-11 19:46

Nu jo Dzeikai, Julesai Milaitisai, ką čia nori apgauti?

U-2

“ Vesdamas aš visiškai tikėjau gydytojais, kurie tikino, kad tai tiesiog nerviniai priepuoliai, galintys išnykti pakeitus gyvenimo būdą. Tikriausiai, jei būčiau žinojęs, kad man tikra epilepsija, nebūčiau vedęs.“ F.Dostojevskis
P.S.Jeigu kuprotasis Ozys Vycka butu pasmauges savo Anuka Small Dicka kol tas buvo mazas, jis butu garbingu LTSR AT Pirmininku, karaliene Morda grauztu b-ybius uz 20 jevru o Ukraina turetu Kryma…

stasys

Bet juk problema-klausimas jau ne imigracijos ES stabdimas , o k daryti su tais kuriuos Lukošenka pavertė įkaitais ? ar ES asiruošusi tęsti tolesnį hibridinį karą , ar yra linkusi nusileisti ir imti tartis . Lietuva ne Lenkija čia nėra tu dešimčiu tūkstančiu kuriuos galima būtų pašaukti gintį valstybės sienos .Politika , kuri užduoda klausima ka esi pasiruošes paaukoti gindamas savo Tiesa ?

DD plius DD

„Sunku, labai sunku nuspręsti, kas yra didžiausi kenkėjai šioje situacijoje. Sunku nuspręsti, kvaila tai ar piktybiška.”- rašo V.Sinica. Kvaila. Ir niekaip kitaip. Pirmiausia, kokios gali būti kalbos apie „pabėgėlius”? Pabėgėliai glaudžiasi Jordanijoje, Irake, Turkijoje, Libane ir Egipte. Jie bėgo nuo Sirijos karo į artimiausias saugias šalis. Ten ir turi prasmės konvencijos ir humanitarinės prievolės. O mes ir lenkai turim reikalų su turistais ir studentais. Vizas į Baltarusiją jie gauna būtent tokias. Kokie dar pabėgėliai ir kokios dar konvencijos? Antras dalykas- eidami per mūsų sieną jie tampa ne turistais ar kokiais migrantais, o pažeidėjais. Ir apie tai kalba ne konvencijos, o baudžiamasis kodeksas. Trečias dalykas- linksmybės vyksta Baltarusijoje.Ten visi pseudohumanistai ir adresuotų savo ašaringus pagraudenimus. Ketvirtas dalykas- priimsi dešimt, rytoj bus… Skaityti daugiau »

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top